خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4665 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

گزارش دیرکرد کلی وامها

گزارش دیرکرد کلی وامها

کد مطلب : 1021 PDF

در این آموزش به چگونگی مشاهده گزارش دیرکرد کلی وامها در نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار می پردازیم. در این گزارش شما می توانید گزارش کلیه وامهایی که اقساط آنها به موقع پرداخت نشده اند مشاهده نمایید. در این گزارش جمع مبالغ معوقه و همینطور مشخصات وام گیرنده و اطلاعات دیگری همچون سررسیدی که تا آن موقع باید اقساط پرداخت شده باشند نمایش داده می شود.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

شما این امکان را نیز دارید تا اقساط معوقه ای را که مثلا از 2 تا 3 قسط عقب افتاده اند فیلتر نمایید، و یا اینکه اقساط معوقه ای را که مثلا از 20 روز تا 40 روز تاخیر دارند را لیست کنید. در ادامه این آموزش به جزئیات این موارد می پردازیم.

نسخه رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار را می توانید از لینک زیر و مستقیما از سایت تولید کننده آن دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار

مشاهده گزارش دیرکرد وامها


ابتدا در منوهای برنامه وارد مسیر "گزارش ها - فروش اقساطی - گزارش دیرکرد وامها" شوید.

گزارش دیرکرد کلی وامها
فرم "گزارش دیرکرد وامها" نمایان می شود.

گزارش دیرکرد کلی وامها
گزینه "محاسبه تعداد اقساط و تعداد روزهای دیرکرد" را تیک بزنید. سپس بر روی دکمه "برو" کلیک کنید. لیست کلیه وامهایی که دارای دیرکرد می باشند، همراه با جزئیات مربوط به دیرکرد نمایش داده می شود.

گزارش دیرکرد کلی وامها
اگر بخواهید، می توانید بر روی تعداد روزهای دیرکرد نیز محدودیت بگذارید. به عنوان مثال در تصویر زیر ما از نرم افزار خواسته ایم تا وامهای معوقعی که تعداد روزهای دیرکرد آنها بین 20 تا 999 روز می باشد را برای ما لیست کند. در نتیجه این فیلتر، وامهایی که تعداد روزهای دیرکرد آنها کمتر از 20 روز باشند، لحاظ نمی شود و در واقع منظور ما این بوده است که 20 روز فرجه به وام گیرندگان بدهیم.

گزارش دیرکرد کلی وامها
شما این امکان را نیز دارید تا بر روی تعداد اقساط معوقه نیز فیلتر بگذارید. به عنوان مثال در تصویر زیر ما از نرم افزار خواسته ایم تا وامهایی که اقساط معوق آنها بیش از 10 قسط می باشد برای ما لیست کند. در واقع هدف ما از گرفتن چنین گزارشی این بوده است که مشتریان بد حساب را شناسایی کنیم و برای انجام اقدامات قانونی و شکایت بر علیه آنها دست به کار شویم.

گزارش دیرکرد کلی وامها

امکانات بیشتر برای جستجو در گزارش دیرکرد وامها


خوشبختانه نرم افزار فروشگاهی راهکار امکانات کامل و متنوعی را برای جستجوهای بیشتر و دقیقتر در اختیار شما قرار می دهد. در این زمینه لینک آموزشی زیر شما را با ابزارهای قدرتمند جستجوی اطلاعات در نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار آشنا می سازد.


مرتب سازی اطلاعات در گزارش دیرکرد وامها


ممکن است تمایل داشته باشید نتایج گزارش شما بر اساس فیلدهای مختلفی به انتخاب خودتان مرتب سازی گردند. خوشبختانه نرم افزار فروشگاهی راهکار، امکانات متنوعی در زمینه ترتیب نمایش اطلاعات در اختیار شما قرار می دهد. آموزش زیر شما را با این امکانات آشنا می سازد.


نوار ابزار عمومی راهکار


گزارش دیرکرد کلی وامها
اگر در این آموزش دقت کرده باشید یکسری ابزارها در نوار بالایی فرم "گزارش دیرکرد وامها" وجود داشتند که به توضیح آنها نپرداختیم. این امکانات به صورت عمومی و مشترک در کلیه فرمهای گزارشی نرم افزار موجود می باشند و امکانات و ابزارهای خیلی قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهند. برای آشنایی با امکانات "نوار ابزار عمومی راهکار" آموزش زیر را بخوانید.


برای مشاهده فهرست کامل آموزشهای این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید :

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار


نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:


دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار