خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4788 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - ایجاد قالب آماده ایمیل

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - ایجاد قالب آماده ایمیل

کد مطلب : 1156 PDF

ارسال و دریافت ایمیل یکی از قابلیت های بسیار جالب و کاربردی CRM است که نمونه آن را در بخش Activities که در چند مقاله قبلی آن را تشریح کردیم، مشاهده کرده اید. ارسال ایمیل در برنامه CRM در مدیریت ایمیاه ای که به مشتری ارسال یا دریافت کرده اید کمک زیادی می کند چون هر ایمیل ارسالی یا دریافتی در ذیل پرونده آن مشتری قرار می گیرد. شما برای ارسال ایمیل به مشتریان باید به فرم مربوطه وارد شده و زحمت تایپ آن را بکشید، اما می توانید در زمان تایپ ایمل ها صرفه جویی کنید. در برخی فرم های برنامه قابلیت ارسال ایمیل وجود دارد شما می توانید از همین الگوها استفاده کنیدیعنی از قبل ایمیل هایی را آماده کنید هر زمان که نیاز بود ایمیل را ارسال کنید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر
شما حتی این امکا نرا در CRM خواهید داشت که قالب ایمیل ها را یا به صورت عمومی ایجاد کنید تا از همه بخش های برنامه ورد استفاده قرار بگیرد و یا فقط برای بخش یا فرم خاصی قالب را ایجاد کنید اما نحوه ایجاد ان بدین طریقی است که در ادامه خدمتتان عرض می کنیم.
به Settings رفته و وارد email Template شوید. یکسری از قالبها از قبل توسط خود مایکروسافت در CRM گنجانده شده است که ما با اینها کاری نداریم و می خواهیم قالب خودمان را ایجاد کنیم.

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - ایجاد قالب آماده ایمیل . آموزشگاه رایگان خوش آموز

دکمه New را برای ایجاد قالب ایمیل جدید کلیک کنید.

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - ایجاد قالب آماده ایمیل . آموزشگاه رایگان خوش آموز

در پنجره شکل بالا و در لیست کشویی قسمت Template Type می توانید نوع قالب را مشخص کنید اینجاست که این امکان به شما داده می شود تا مشخص کنید که این ایمیل را برای چه فرمی می خواهید ایجاد کنید. من در اینجا قالب عمومی یا Global را انتخاب می کنم. سپس با کلیک روی دکمه OK به پنجره ساخت قالب وارد شوید.
در قسمت Title یک معرفی از این قالب ایمیلی که می خواهید ایجاد کنید، وارد نمایید. در قسمت Subject هم موضوع ایمیل و در قسمت پایین ان توضیحات ایمیل را وارد کنید.

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - ایجاد قالب آماده ایمیل . آموزشگاه رایگان خوش آموز

و در آخر روی دکمه Save کلیک کنید تا قالب ایمیل شما ذخیره شود. از حالا در هر فرمی که ایمیل بخواهید ارسال کنید میتوانید از این قالب ایمیل در صورت نیاز استفاده کرده و در زمان صرفه جویی کنید.

برای مشاهده سرفصلهای آموزش Microsoft Dynamic CRM 2016، لطفا اینجا کلیک کنید.


دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

دوره رایگان آموزش Microsoft CRM 2016