خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5678 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

متصل کردن اسپیکر بلوتوثی به کامیپوتر

متصل کردن اسپیکر بلوتوثی به کامیپوتر

کد مطلب : 1179 PDF

اگر Bluetooth speaker در اختیار دارید و نمی دانید که چطور باید آن را به سیستم ویندوزی تان متصل کنید، نگران نباشید، در ادامه به شما نشان می دهیم که چطور Bluetooth speaker تان را به کامپیوتر وصل کنید. فرآیند و مراح انجام اینکار بسیار ساده است، فقط کافیست با ما مراحل را دنبال کنید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر


بلوتوث یک مشخصه صنعت ارتباطات مخابراتی است که نحوه ارتباط تلفن همراه، کامپیوتر و غیره را از طریق اتصال بی سیم در فاصله بسیار کم برقرار کرد.
ما مراحل انجام اینکار را در ویندوز 7 انجام داده ایم ولی شما در نسخه دیگر ویندوز ه مبدین طریق می توانید Bluetooth speaker را به کامپیوتر ارتباط دهید.
اول از همه اطمینان حاصل کنید که هم کامپیوتر و هم Bluetooth speaker ها روشن هستند و پس از ایکار چند قدم تا اتصال بلندگو با سیستم و Play کردن موزیک وگوش کردن به آن فاصله دارید.
برای روشن کردن بلوتوث احتمالا بدانید که باید یک کلید مخصوص را روشن نگه دارید تا چراغ شروع به چشمک زدن کند. سپس ویندوز شما پس از انجام اینکار Bluetooth speaker را شناسایی می کند و ما در حال حاضر در مرحله شناسایی هستیم. یعنی تا انجای کار با روشن کردن اسپیکر و فعال کردن بلوتوث سیستم تان، اسپیکر توسط ویندوز باید شناسایی شود.
در ویندوز 7 روی دکمه start کلیک کرده و آیتم Devices & printers را انتخاب کنید و در ویندوز 8/10، کافیست به Control panel وارد شوید و از آنجا به Applet مربوط به Devices & printers وارد شوید.

متصل کردن اسپیکر بلوتوثی به کامیپوتر . آموزشگاه رایگان خوش آموز

در این پنجره، از قسمت بالا روی دکمه Add Device کلیک کنید.

متصل کردن اسپیکر بلوتوثی به کامیپوتر . آموزشگاه رایگان خوش آموز

سپس یک ویزاردی نمایش داده می شود که شما را برای اضافه کردن این دستگاه بلوتوث راهنمایی می کند. البته ویزارد به محض باز شدن، شروع به پیدا کردن دستگاه هایی که چه از طریق شبکه و یا Direct به سیستم وصل هستند، میکند.

متصل کردن اسپیکر بلوتوثی به کامیپوتر . آموزشگاه رایگان خوش آموز

در پنجره شکل بالا، تمامی دستگاه های متصل به کامپیوتر لیست می شوند. از این لیست روی نام اسپیکر بلوتوثی خود کلیک کرده و Next را کلیک کنید.
و بدین ترتیب ویزارد را تا پایان دنبال کنید تا اسپیکر به ویندوز شما اضافه شود. اگر در این لیست، اسپیکر شما را نشان نداد از روشن بودن آن و بلوتوث اطمینان حاصل کنید و دقت کنید که ویندوز برای شناسایی و لیست کردن دستگاه هایی که بدان متصل هستند، کمی زمان صرف خواهد کرد.


دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: