خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4803 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - آشنایی با فرم Calendar

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - آشنایی با فرم Calendar

کد مطلب : 1241 PDF

در این پست هم به بررسی فرم Calendar که در تمامی دپارتمان ها هم وجود داردمی رویم. دوستان شما قبلا نحوه تنظیم قرار ملاقات یا همان Appointment، و یا Service Activity که برای واحد خدمات بود، آشنا شدید، اگر به آن آموزش ها برگردید خواهید دید که چطور می توانید از این فرم ها استفاده کنید. Appointment و Service Activity هر دوی اینها به زان وابسته هستند، آیا قرار ملاقاتی هست که زمانبندی نشود؟ آیا Service Activity وجود دارد که بدون زمانبندی قبلی انجام شود؟ چون هر دوی این موارد به تاریخ و زمان وابسته هستند، و زمان و تاریخ یکی ملزومات در این تکمیل این قبیل فرم ها است، پس آنها را حتی از طریق Calendar هم می توانید مدیریت کنید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر
بسیار ساده در یکی از دپارتمان ها مثلا Sales به سراغ فرم Calendar بروید و آن را انتخاب کنید تا فرم شکل زیر را مشاهده کنید.

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - آشنایی با فرم Calendar  . آموزشگاه رایگان خوش آموز

در سمت راست صفحه و پایین، دو فرم Appointment و Service Activity را خواهید دید.
شما در تقویم بسیار راحت میتوانید این موارد را مشاهده و مدیریت کنیدو از آنجایی که قبلا آموزش های مربوط به Appointment و Service Activity مطرح شده، من یک Appointment ایجاد می کنم و خواهید دید که این قرار ملاقات در تقویم هم نمایش داده می شود.

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - آشنایی با فرم Calendar  . آموزشگاه رایگان خوش آموز

به این شکل که ملاحظه می کنید، Appointment و Service Activity در تقویم نمایش داده و مدیریت می شوند. واقعا کار کردن با این فرم به همین سادگیست که مشاهده کردید، کمی اگر با امکانات این فرم کار کنید همه چیز دستگیرتان می شود. مثا اگر این قرار ملاقاتی که تنظیم کرده اید، به هر علتی کنسل شده و یا زمان آن تغییر کرده است، کافیست دقیقا همان رکورد را از تقویم با دابل کلیک انتخاب کنید تا وارد فرم ویرایش آن رکورد شوید و اصلاحات لازم را انجام دهید. مثلا قرار ملاقاتی که من تنظیم کرده ام، زمان آن عوض شده و قرار در روز دیگری باید انجام بشود. آنرا انتخاب و در فرم ویرایش، تاریخ را اصلاح کرده و اگر مجددا به Calendar وارد شوید، این تغییرات را می توانید مشاهده کنید. دقیقا مشابه این فرم را در نرم افزار Outlook به احتمال زیاد مشاهده کرده اید.

آموزش مایکروسافت CRM 2016 - آشنایی با فرم Calendar  . آموزشگاه رایگان خوش آموز

همانطور که می بینید، با ویرایش تاریخ قرار ملاقات، و موکول شدن آن به روز دیگری، در فرم Calendar هم می توانید این تغییر را مشاهده کنید.

برای مشاهده سرفصلهای آموزش Microsoft Dynamic CRM 2016، لطفا اینجا کلیک کنید.دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

دوره رایگان آموزش Microsoft CRM 2016