خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4804 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - آشنایی با GFI MailEssentials

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - آشنایی با GFI MailEssentials

کد مطلب : 1448 PDF

MailEssentials یک راه حل امنیتی ایمیل است که مخصوص SMB ها طراحی شده است. این محصول از محصولات مشابه ای که در بازار وجود داشته و به وفور هم یافت می شوند، متفاوت است، زیرا دارای مجموع پنج موتور آنتی ویروس (AV)برای افزایش حفاظت از نرم افزارهای مخرب است. GFI MailEssentials همچنین دارای یک ضدعفونی کننده HTML است که اسکریپتهای مخرب را که اغلب در ایمیل ها پنهان هستند را حذف می کند و این زراد خانه امنیتی این برنامه، امنیت را به شکل سفت و سخت پیاده سازی می کند.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

GFI MailEssentials با حرکت به سمت هر آنچیزی که مشکوک باشد، آن را spam تلقی می کند. GFI MailEssentials با 14 ماژول برای spam، scam و phishing همراه با دو موتور AntiSpam برای SpamRazer و GFI Labsآمده است. GFI MailEssentials همچنین یک ویژگی کنترل محتوا دارد. محتوای ایمیل ورودی، خروجی و داخلی می تواند فیلتر شود. این ویژگی همچنین می تواند به عنوان یک روش برای پیشگیری و کنترل نشت داده عمل کند، زیرا ویژگی پیشرفته فیلتر کردن محتوا، می تواند اطلاعاتی مانند کارت های اعتباری و شماره های امنیت اجتماعی را نه فقط درون ایمیل ها بلکه در پیوست ها(attachments) نیز شناسایی کند(این یعنی یک DLP عالی).

خب دوستان در این پست کوتاه شما را با GFI MailEssentials آشنا کردیم و کلیات قضیه دستتان آمد که این یک نرم افزار امنیتی است و ما تصمیم دارم در پست بعدی این برنامه را به جهت برقراری امنیت برای Exchange server و همین طور به منظور کنترل spam و کدهای مخرب در سرور Edge راه اندازی کنیم.


برای مشاهده سرفصلهای آموزش Microsoft Exchange server 2016 ، لطفا اینجا کلیک کنید.دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

دوره آموزشی Exchange server 2016