خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 6064 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - تنظیمات gfi - آنتی ویروس

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - تنظیمات gfi - آنتی ویروس

کد مطلب : 1452 PDF

در ادامه پست قبلی در این پست هم همچنان به مبحث آنتی ویروس خواهیم پرداخت. ترجیحا سایر توضیحات را در حین آموزش خدمتتان عرض خواهم کرد. به همان صورا که به کنسول gfi لاگین هستید به قسمت Email security بروید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - تنظیمات gfi - آنتی ویروس . آموزشگاه رایگان خوش آموز

سرور Edge یک دست ان در اینترنت و دست دیگر آن به سمت سرور Exchange است. دوستان این قضیه خیلی مهم است که است که که اگر این سیستم با مورد مشکوکی برخورد کرد چه رفتار یا action ای با آن انجام دهد. لطفا آنتی ویروس مورد نظرتان را مانند تصویر بالا انتخاب کنید تا به صفحه تنظیمات آن وارد شوید.
تب General را در پست قبلی بررسی کردیم و شما با آشنا شدید ولی حالا وقت آن است که به تب Actions رفته و سایر گزینه ها تنظیمات را بررسی کنیم.

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - تنظیمات gfi - آنتی ویروس . آموزشگاه رایگان خوش آموز

در اینجا باید action برنامه gfi را مشخص کنید. اگر گزینه Quarantine را فعال کنید، موارد مشکوک و قطعی، به قرنطینه منتقل خواهند شد و گزینه Delete هم که مشخص است، این تیپ موارد را به طور کل حذف می کند.
اگر تیک گزینه های Notify administrator را فعال کنید، برای ادمین یک پیغام ارسال خواهد شد. (همان ایمیلی که در زمان نصب وارد کرده بودید)
اگر تیک گزینه Send a sanitized copy of the original email to recipient را فعال کرده باشید، کد مخرب یا نرم افزار مخرب در ایمیل بلاک یا حذف شده و یک نسخه ایمن از همان ایمیل به mailbox کاربر مربوطه خواهد رسید.
در ادامه به تب Update مراجعه کنید.

آموزش مایکروسافت exchange server 2016 - تنظیمات gfi - آنتی ویروس . آموزشگاه رایگان خوش آموز

اینجا محلیست که تنظیمات آپدیت آنتی ویروس های سیستم را باید مشخص کنید بصورت پیشفرض هر یک ساعت یکبار آنتی ویروس اقدام به دریافت آپدیت از سرور مربوط خواهد کرد، چون خیلی مهم است که آنتی ویروس به تمامی آپدیت هایی که برای آن Release شده، دسترسی داشته باشد چون پای امنیت در میان است. پس تیک گزینه Automatically check for updates را فعال کنید. شما حتی می توانید این بازه زمانی را دستکاری کنید ولی ترجیحا همین حالت پیشفرض را تغییر ندهید.
بصورت پیشفرض اگر آپدیت انتی ویروس با موفقیت انجام نشود یک Notification برای شما ارسال خواهد شد ولی در صورت موفقیت آمیز بودن تا تیک گزینه Enable mail notification upon successful updates را فعال نکنید،اعلانی دریافت نخواهید کرد.

برای مشاهده سرفصلهای آموزش Microsoft Exchange server 2016 ، لطفا اینجاکلیک کنید.

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

لطفا پیش از ارسال دیدگاه ، به نکات زیر توجه فرمایید :

- از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.
- لطفاً دیدگاه های خود را با حروف فارسی تایپ کنید، دیدگاه های فینگیلیش تایید نمی شوند.
- قبل از ارسال دیدگاه حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
- نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
- چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟
- چرا برخی پرسش های کاربران پاسخ داده نمی شوند؟
- لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از طریق ایمیل khoshamoz[at].hotmail.com ارسال نمایید

مشکل نمایش فرمول های ریاضی در مرورگر کروم: از تاریخ 1398/06/15 و از بروز رسانی نسخۀ 76.0.3809.132 مرورگر کروم، یک باگ در نمایش فرمول های ریاضی در این مرورگر پیدا شده است که به سازندۀ کروم گزارش شده است. تا زمان رفع این مشکل برای مشاهدۀ صحیح آموزش های دارای فرمول های ریاضی از مرورگرهای فایرفاکس و مایکروسافت ادج استفاده نمایید.
دوره آموزشی Exchange server 2016