خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4788 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

گوگل فارسی بدون فیلتر

گوگل فارسی بدون فیلتر

کد مطلب : 1912 PDF

در این نوشتار در مورد یکی از سوالاتی که کاربران بسیار زیاد در سایت خوش آموز جستجو کرده اند صحبت خواهیم کرد. کاربران زیادی در سایت خوش آموز به دنبال کلمه "گوگل فارسی بدون فیلتر" و یا "دانلود گوگل فارسی بدون فیلتر" بوده اند که لازم دیدم در این نوشتار به ارائه توضیحاتی در این زمینه بپردازم تا این دوستان در این زمینه آگاهی پیدا کنند.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

شما می توانید مرورگر گوگل کروم خود را فارسی کنید و برای این کار در تنظیمات ویندوز باید تنظیمات زبان و کشور را روی گزینه های فارسی ست کنید. و بعد از یکبار ریستارت کردن کامپیوتر متوجه خواهید شد که گوگل کروم شما فارسی شده است.

اما در مورد "گوگل فارسی بدون فیلتر" باید خدمتتان عرض کنم تا این لحظه چنین چیزی نیامده است و نداشته ایم و نیست. اگر در آینده "گوگل فارسی بدون فیلتر" ارائه شود، شک نکنید ما در سایت برای دانلود در اختیارتان قرار خواهیم دید. به زبان ساده بگویم "گوگل فارسی بدون فیلتر" نداریم، الکی نگردید و وقت خود را هدر ندهید.

البته شما می توانید با یکسری ابزارهای دیگر که در اینترنت وجود دارد از فیلترینگ عبور کنید اما روشش این نیست که دنبال گوگل فارسی آن هم بدون فیل تر باشید.

امیدوارم این نوشتار راهنمای خوبی برای عزیران بوده باشد تا وقت با ارزششان را بیهوده هدر ندهند.نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: