خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4803 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

ورود به اینستاگرام از طریق گوگل

ورود به اینستاگرام از طریق گوگل

کد مطلب : 1913 PDF

یکی از موضوعاتی که کاربران در سایت خوش آموز بسیار جستجو کرده اند مساله "ورود به اینستاگرام از طریق گوگل" می باشد. در این آموزش به مواردی پیرامون این مساله می پردازیم. دوستان زیادی کلمه ورود به اینستاگرام از طریق گوگل را جستجو کرده بودید اما باید عرض کنم احتمالا پرسش خود را اشتباه مطرح کرده اید. اساساً گوگل یک سایت برای جستجو می باشد و می توانید نام هر سایت یا موضوعی را در آن جستجو کرده و نتایجش را مشاهده نمایید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

اما اگر منظور دوستان از این جستجو این باشد که منظور از "ورود به اینستاگرام از طریق گوگل" همان چگونگی کار کردن با اینستاگرام در کامپیوتر می باشد که این مساله هم به واقعیت نزدیکتر می باشد در فیلم آموزشی زیر چگونگی این کار را تشریح کرده ایم.

در واقع در حالت عادی از طریق مرورگر کروم و اساساً از طریق کامپیوتر شما نمی توانید به صورت مستقیم با اینستاگرام کار کرده و عکس ها و مطالبتان را ارسال کنید، بلکه فقط می توانید مطالب موجود در اینستاگرام را مشاهده نمایید. اما با ترفندهایی می توانید این مساله را دور بزنید. در ادامه فیلم آموزشی زیر را که چگونگی کار کردن با اینستاگرام از طریق مرورگر کروم می باشد را مشاهده کنید :

فیلم آموزشی نحوه ارسال عکس و فیلم به اینستاگرام در کامپیوتر و کروم
نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(2)

nasim rostami ۱۳۹۷/۰۶/۲۲

∆•••

فاطمه سعادت ۱۳۹۷/۱۰/۱۶

عشق

دیدگاه خود را ثبت کنید: