خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4803 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

عدم شناسایی USB device ها در VMware Workstation

عدم شناسایی USB device ها در VMware Workstation

کد مطلب : 1919 PDF

اگر در حوزه IT و شبکه فعالیت می کنید، 100 در 100 با نرم افزار مجازی ساز VMware Workstation کار کرده اید وو احتمالا در کار با VMWare با ارور VMware Workstation does not recognize your USB drive هم مواجه شده اید. این ارور زمانی رخ می دهد که میخ واهید از USB Drive ای که به پورت USB سیستم Host یا همان کامپیوتر فیزیکی متصل کرده اید در ماشین مجازی ویندوز استفده کنید اما هیچ USB drive در منوی VM و در زیر مجموعه یا زیر منوی Removable Devices مشاهده نمی کنید. در این تصمیم داریم این مشکل را در VMware Workstation برطرف کنیم.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر
در وهله اول اگر ماشین مجازی یا VM شما روشن است، آن را Shutdown کنید. سپس روی آیکون VMware Workstation کلیک راست کرده و بصورت Run as administrator آن را اجرا کنید تا با دسترسی ها و امتیازات Administrator نرم افزار اجرا شود. این مشکل را چند روز گذشته با آن مواجه شدم و و در نهایت متوجه شدم که Workstation VMware دسترسی ها و اختیارات کم تر از Admin برای capture کردن USB device ها دارد.

عدم شناسایی USB device ها در VMware Workstation . آموزشگاه رایگان خوش آموز

اگر هنوز مشکل پابرجا بود و سرویس VMware USB Arbitration service اجرا نبود، موارد زیر را هم انجام دهید.
پنجره Run را باز کرده و services.msc را وارد و Enter کنید. بدین ترتیب کنسول Services باز خواهد شد و در بین سرویس های موجود، VMware USB Arbitrator Service را بیابید. اگر state آن در وضعیت start نبود، روی آن کلیک راست کرده و Properties بگیرید. در پنجره باز شدن Startup Type را Automatic و دکمه Start را کلیک کنید.

عدم شناسایی USB device ها در VMware Workstation . آموزشگاه رایگان خوش آموز

فقط پس از اینکه VMware USB Arbitrator Service را Start کردید، نیاز است که برنامه VMware را یک بار باز و بسته کنید تا تغییر اعمال شود.
علاوه بر این، Workstation VMware از USB3.0 بطور natively پشتیبانی نمیکند و شما نیاز به درایور اضافی در سیستم عامل ویندوز guest برای USB device ها خواهید داشت. از این رو توضیه می شود که از USB 2.0 برای vm های خود استفاده کنید. به سادگی اینکار در VM قابل انجام است. کافیست روی VM مورد نظر کلیک راست کرده و Settings را انتخاب کنید. سپس از لیست Hardware ها، USB Controller را انتخاب کنید و از لیست USB compatibility، گزینه USB 2.0 را انتخاب و OK کنید.

عدم شناسایی USB device ها در VMware Workstation . آموزشگاه رایگان خوش آموز

امیدواریم این پست به دوستانی که با این مشکل مواجه شده اند، کمک کرده باشد.

براي مشاهده ساير سرفصل هاي آموزشي VMWare Workstation، لطفا اينجا کليک کنيد.

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: