خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4652 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

ریست کردن پسورد Outlook PST فایل

ریست کردن پسورد Outlook PST فایل

کد مطلب : 1973 PDF

برای امنیت بیشتر می توانید برای فایل PST در اوت لوک یک پسورد تنظیم کنید بدین ترتیب هر زمان که اوت لوک را باز کنید یک کادر محاوره ای دریافت پسورد باز خواهد شد که از شما تقاضای رمز عبور خواهد کرد و بدون وارد کردن رمز عبور صحیح شما نخواهید توانست که به اطلاعات Outlook دست پیدا کنید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر
این ایده بسیار خوبی است که هر از گاهی یا بهتر بگم در طی بازه های زمانی معین و مشخص password اوت لوک را تغییر دهید. در این پست راه آن را به شما نشان خواهیم داد و خواهید دید که چگونه می توان پسورد Outlook PST فایل را تغییر داد. اگر رمز عبور Outlook را کلا فراموش کرده اید پیشنهاد می کنم به این لینک مراجعه کنید.
ابتدا برنامه Outlook را باز کنید سپس باید کادر Account Settings را باز کنید. بدین منظور اگر از اوت لوک 2007 استفاده می کنید، به منوی Tools مراجعه کرده و Account Settings را انتخاب کنید و اگر که از کاربران اوت لوک 2010،2013یا 2016 هستید، به تب File مراجعه کرده و Info را کلیک کنید. سپس از پانل سمت راست Account Settings را انتخاب کنید.

ریست کردن پسورد Outlook PST فایل . آموزشگاه رایگان خوش آموز

هنگامی که کادر Account Settings باز شد، به تب Data Files مراجعه کنید، در اینجا لیستی از PST files های موجود در Outlook تان را مشاهده می کنید، اطمینان حاصل کنید که فایل PST ای را که می خواهید تغییر دهید را از لیست انتخاب کرده اید سپس روی Settings کلیک کنید.
حالا فرم Outlook Data File باز خواهد شد. در این فرم Change Password را کلیک کنید. پنجره جدید دیگری باز خواهد شد که سه فیلد را برای وارد کردن اطلاعات به شما ارائه می دهد. اگر فایل PST شما فاقد پسورد باشد و اصلاحا not password protected باشد، فیلد old password را خالی رد کنید. اما چنانچه قبلا برای آن پسوردی تنظیم کرده بودید، باید آن را در فیلد old password وارد کنید. اگر می خواهید دیگر پسوردی برای اوت لوک نداشته باشید کافیست دو فیلد دیگر را خالی رد کنید ولی اگر میخواهید پسورد داشته باشید، پس در دو فیلد دیگر پسورد جدید را وارد کنید.

ریست کردن پسورد Outlook PST فایل . آموزشگاه رایگان خوش آموز

اطمبنان حاصل کنید که تیک گزینه Save this password in your password list غیرفعال باشد. البته این گزینه امنیتی است چون اگر این گزینه را فعال کنید، دیگر در زمان وارد شدن به اوت لوک رمز عبوری از شما درخواست نمیشود چون پسورد را save کرده اید. پس غیرفعال کردن این گزینه با هر بار اجرا شدن اوت لوک، باید رمز عبور تنظیم شده را وارد کنید.


دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:


ست کردن Password برای Outlook Data File

ست کردن Password برای Outlook Data File