خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5459 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟

چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟

کد مطلب : 2730 PDF

دوستان و همراهان گرامی خوش آموز با سلام.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

در اینجا می خواهم به یکی از سوالات تکراری که کاربران زیادی مطرح کرده اند پاسخ بدهم. امیدوارم که مفید باشد. کاربران زیادی تاکنون سوال زیر را مطرح کرده اند که در ادامه به صورت خلاصه به دلیل این مساله اشاره می کنم.

چرا دوره های آموزشی به صورت یکجا در قالب pdf ارائه نشده اند؟


از نظر فنی ما امکان این کار را داریم اما تعمداً به آن سمت نرفته ایم. دلیل آنهم جذب مخاطب و ترافیک بازدید برای سایت می باشد. اساساً در سایتهایی مثل خوش آموز که همه آموزش ها به صورت رایگان ارائه می شوند تنها گزینه باقیمانده برای تامین هزینه های گرداندن سایت، جذب ترافیک بازدید کننده و به تبع آن ایجاد درآمدهای تبلیغاتی می باشد. از این رو توصیه ما اینست که همواره مطالب را از داخل خود سایت مطالعه نمایید و حتی اگر مشاهده کردید که مطالب سایت خوش آموز در جای دیگری به صورت کپی های غیر قانونی وجود دارند درخواست ما از شما اینست که به سایت اصلی مراجعه نمایید.

البته ما امکان خروجی pdf را هر چند به صورت یکجا برای دوره های آموزشی ارائه نکرده ایم اما برای هر آموزش به صورت جداگانه این امکان را ارائه داده ایم و در آن مورد هم توصیه می کنیم تنها در مواقع ضروری از آن استفاده کنید و همواره ترجیح شما بر این باشد که مطالب را از داخل خود سایت مطالعه نمایید، تا برای ما ایجاد ارزش افزوده کند.

این کار شما منجر به حمایت از ما شده و در نتیجه می توانیم تیم خود را توسعه داده و آموزش های بیشتر و تخصصی تری را نیز در ادامه ارائه بدهیم.

از اینکه همراه ما هستید از تک تک شما سپاسگزاریم.نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: