خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5560 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

چگونگی استفاده از نرم افزار Excel Online (اکسل آنلاین)

چگونگی استفاده از نرم افزار Excel Online (اکسل آنلاین)

کد مطلب : 3734 PDF

شما می توانید با استفاده از Excel Online بدون اینکه نرم افزار آفیس را نصب داشته باشید، از هر جایی و هر کامپیوتری با فایل های اکسل کار کنید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

اولین کاری که باید انجام بدهید اینست که فایل اکسلی را در فضای ابری مایکروسافت با نام OneDrive ذخیره کنید. در این مورد در آموزش جداگانه ای به چگونگی کار پرداخته ایم: چگونگی ذخیره سازی فایلهای اکسل در فضای ابری مایکروسافت با نام OneDrive

وارد مسیر onedrive.live.com شده و به حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید.

اگر حساب کاربری مایکروسافت ندارید، در دوره آموزشی زیر چگونگی ایجاد حساب کاربری مایکروسافت و همینطور چگونگی استفاده از امکانات آن همچون فضای ابری OneDrive را می توانید فرا بگیرید: دورۀ آموزش جامع یادگیری مهارتهای کامپیوتری (چگونه در کار با کامپیوتر حرفه ای شویم؟)

بر روی فایل اکسل مربوطه کلیک کنید.

چگونگی استفاده از نرم افزار Excel Online (اکسل آنلاین)
نرم افزار Excel Online فایل اکسل شما را در مرورگرتان باز می کند.

فایل اکسل را ویرایش کنید.

چگونگی استفاده از نرم افزار Excel Online (اکسل آنلاین)
توجه: از آنجا که در نرم افزار Excel Online تمامی تغییرات شما به صورت اتوماتیک ذخیره می شوند، نیازی به ذخیره سازی ندارید. همچنین به این نکته هم توجه داشته باشید که تمامی ویژگی های اکسل در نرم افزار Excel Online موجود نمی باشند.

توجه: در اینجا می توانید آموزش جامع و کامل اکسل 2016 از مبتدی تا پیشرفته را بیابید: دوره رایگان آموزش جامع اکسل 2016 از مقدماتی تا پیشرفتهنویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

آموزش اکسل 2016