خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5459 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

اضافه کردن فایل با هر فرمتی در Word

اضافه کردن فایل با هر فرمتی در Word

کد مطلب : 4363 PDF

یک موضوع جالبی که احتمالا بسیاری از کاربران آن را در نرم افزار Word نمی دانند این است که می توانیم در این نرم افزار فایل صوتی با هر فرمتی یا کلا فایل های دیگر نظیر فایل های ویدئویی و غیره را به اسناد Word اضافه کنیم. این کار را من در Word 2016 انجام خواهم داد ولی از Word 2007 به بعد می توانید به همین روش هر فایلی را به اسناد ورد اضافه کنید. من در این آموزش قصد اضافه کردن فایل mp3 را به Word دارم ولی شما می توانید هر فایل با هر فرمت دیگری را دقیقا به همین روش به ورد اضافه کنید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر
لطفا سند Word مورد نظرتان را باز کرده و به منوی insert بروید و سپس سراغ دکمه object رفته و آن را کلیک کنید.

اضافه کردن فایل با هر فرمتی در Word . آموزشگاه رایگان خوش آموز

سپس در فرم باز شده به تب Create from File بروید. سپس دکمه Browse را کلیک کرده و فایل مورد نظرتان را از سیستم انتخاب کنید. توجه داشته باشید که من در اینجا فایل mp3 را انتخاب کردم ولی شما فایل دیگری که بخواهید می توانید انتخاب کنید.

اضافه کردن فایل با هر فرمتی در Word . آموزشگاه رایگان خوش آموز

اگر تیک گزینه Display as icon را انتخاب کنید، آیکون آن فایل هم در سند ورد نشان داده می شود واگر بخواهید می توانید با کلیک دکمه Change icon ، آیکون این فایل را در Word تغییر دهید. من آیکون نرم افزار پیشفرض player موزیک در سیستم خودم را انتخاب کردم. شما مثلا می توانید برنامه Windows media player را به عنوان آیکون و player این موزیک انتخاب کنید.

اضافه کردن فایل با هر فرمتی در Word . آموزشگاه رایگان خوش آموز

به این ترتیبی که مشاهده می کنید می توانید سایر فایل ها را به ورد اضافه کنید. فراموش نکنید که این فایل در سند ورد اضافه می شود و به هر میزان که حجم آن فایل باشد، به حجم فایل ورد اضافه خواهد شد. در زمان ارسال این سند ورد برای دیگران، آن فایل ها هم ارسال می شوند. مگر آنکه در پنجره انتخاب فایل، گزینه link to file را انتخاب می کردید که در آن صورت فایل اضافه شده به سند ورد فقط در همین سیستم play می شود و در سیستم های دیگر به دلیل وجود نداشتن فایل، پخش انجام نخواهد شد.
دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: