خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5570 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

ابزارهایتان را گرد آوری کنید

ابزارهایتان را گرد آوری کنید

کد مطلب : 4550 PDF

شما احتمالاً کلمه جبر (algebra) را در بسیاری از موارد شنیده اید، و می دانید که جبر چیزی مربوط به ریاضیات است. شاید هم به خاطر می آورید جبر به اندازه کافی دارای اطلاعات می باشد که دو درس مختلف از دوران دبیرستان شما به آن اختصاص یابد (جبر 1 و جبر 2 - Algebra I and Algebra II). اما جبر دقیقاً چیست؟ کاربرد واقعی آن چیست؟

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

این کتاب به این سوالات پاسخ می دهد، و بیشتر از آن، جزئیات بیشتری در مورد سیر تکاملی جبر، اینکه جبر به چه کاری می آید، چگونه از جبر استفاده کنید، و چه ابزارهایی برای این اتفاقات نیاز دارید. در این فصل، با برخی از اصول اولیه ضروری برای اینکه ساده تر مسیرتان را در موضوعات مختلف این کتاب پیش ببرید، آشنایی پیدا می کنید. همچنین به موضاعات زیر اشاره می کنم.

به طور خلاصه، جبر یک روش ساده برای تعمیم دادن علم حساب (arithmetic) می باشد. از طریق استفاده از متغیرها (حروفی که نمایش دهنده اعداد هستند) و فرمولها یا معادلاتی که شامل آن متغیرها هستند، شما مسائل را حل می کنید. مسائل ممکن است دارای کاربردهای عملی باشند، و یا معماهایی صرفاً برای لذت بردن از حل آنها باشند. جبر از اعداد مثبت و منفی، اعداد صحیح، کسرها، عملیات، و نمادها برای تجزیه و تحلیل ارتباط بین مقادیر استفاده می کند. جبر مطالعه نظام مند (systematic) اعداد و ارتباط بین آنها می باشد، و از قوانین خاصی پیروی می کند.نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

دوره آموزشی رایگان جبر 1