خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5679 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

رفع ارور Can’t find the name of Intel ICD OpenGL driver

رفع ارور Can’t find the name of Intel ICD OpenGL driver

کد مطلب : 5517 PDF

ممکن است در هنگام کار با ویندوز با ارور Can’t find the name of Intel ICD OpenGL driver روبرو شوید که اتفاقا کاربران زیادی با این مواجه شده اند و گزارش آن را انجمن ها مطرح کرده اند. از این رو برای شما کاربران عزیزی که با این ارور مواجه شده اید راه حل های آن را قرار می دهیم.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

رفع ارور Can’t find the name of Intel ICD OpenGL driver . آموزشگاه رایگان خوش آموز

عمدتا این ارور به دلیل درایور قدیمی و منقضی کارت گرافیک Intel رخ می دهد و از این رو شما با بروزرسانی درایور کارت گرافیک اینتل می توانید مشکل را برطرف سازید.

قبل از هر کاري بهتر از سيستم تان Restore point تهيه کنيد تا در صورت بروز مشکل جاي جبران داشته باشيد.

ما به دو روش اقدام به بروزرسانی درایور گرافیک اینتل در سیستم می کنیم که اولین راه مراجعه به وب سایت رسمی اینتل می باشد و با توجه به مدل گرافیک و همین طور نسخه ويندوز اقدام به دانلود و نصب درایور در سیستم می کنیم. پس از اینکه درایور جدید را دانلود کردید، ابتدا درایور قبلی را از سیستم حذف کنید و سپس درایور جدید را نصب کنید که برای این منظور ابتدا به کنسول Device Manager ویندوز وارد شوید و سپس به قسمت Display adapters شوید و روی درایور اینتل کلیک راست کرده و گزینه uninstall Device را کلیک کنید.

رفع ارور Can’t find the name of Intel ICD OpenGL driver . آموزشگاه رایگان خوش آموز

سپس تیک گزینه delete the driver software for this device را فعال کرده و دکمه uninstall را کلیک کنید تا درایور به طور کامل از سیستم شما حذف شود. پس از حذف درایور سیستم را ریستارت کنید.

رفع ارور Can’t find the name of Intel ICD OpenGL driver . آموزشگاه رایگان خوش آموز

پس از اینکه سیستم بالا آمد اکنون درایور جدید را در سیستم تان نصب کنید.
البته بصورت اتوماتیک هم می توانید درایور را در سیستم تان نصب کنید. به این صورت که از نرم افزارهای بروزرسانی خودکار درایورها در ویندوز استفاده کنید. این نرم افزارها سیستم شما را اسکن و دستگاه هایی که درایور برای آنها در ویندوز وجود ندارد و یا درایورهایی که نیاز به آپدیت دارند را شناسایی و در لیستی به شما نشان می دهند و شما با یک کلیک همه آنها را می توانید آپدیت کنید و یا هر کدام را که خواستید فقط بروزرسانی کنید. شما با استفاده از این نرم افزارها نیازی به وارد شدن به وب سایت های هر سخت افزار و دانلود درایورهای مورد نیاز و جدید ندارید چون این نرم افزارها این کار را به راحتی و تقریبا بدون اشتباه انجام می دهند. در لینک زیر در خصوص برخی از این نرم افزارها توضیح داده شده است و هر چند طرز کار این نرم افزارها مشابه هم می باشد ولی اگر با این ابزارهای آشنایی ندارید می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید:
دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: