خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5679 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

رفع ارور The ASMedia USB Host Controller was not found

رفع ارور The ASMedia USB Host Controller was not found

کد مطلب : 5524 PDF

ارور ASMedia USB Host Controller was not found را بسیاری از کاربران در زمان نصب ASMedia USB Host Controller driver در سیستم ویندوزی شان گزارش کرده اند و این مشکل خصوصا برای کاربرانی که از لب تاپ های Asus استفاده می کنند، بیشتر رخ داده است. اگر شما این ارور را دریافت کرده اید راه حل ساده آن را با هم خواهیم دید. این مسئله در اکثر موارد مربوط به درایور ASMedia USB Host Controller driver می باشد.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر
درایورهای قدیمی و منقضی و یا ناسازگار از جمله دلایل این مشکل هستند. قبل از اینکه کار را ادامه دهید از وب سایت سازنده درایور درست و همینطور سازگار با نسخه ويندوز را دانلود کنید. اگر فایل دانلود شده در حالت فشرده است، آن را Extract کنید.

پس از دانلود به کنسول Device Manager ویندوز مراجعه کنید و به قسمت Universal Serial Bus controllers بروید.
مانند تصویر زیر روی ASMedia USB controller کلیک راست کرده و گزینه Update driver را کلیک کنید.

رفع ارور The ASMedia USB Host Controller was not found . آموزشگاه رایگان خوش آموز

سپس در فرم باز شده گزینه Browse my computer for driver software را انتخاب کرده و دکمه Browse را کلیک کنید و فایل مربوطه برای نصب را که دانلود کرده اید را انتخاب کنید. سپس Next را کلیک کنید.

رفع ارور The ASMedia USB Host Controller was not found . آموزشگاه رایگان خوش آموز

سپس مراحل نصب را دنبال کنید.

شما بصورت اتوماتیک هم می توانید درایور ASMedia USB Host Controller driver را دانلود و نصب کنید که برای اینکار از برنامه های آپدیت خودکار درایور می توانید استفاده کنید. شما با استفاده از این نرم افزارها نه تنها درایور ASMedia USB Host Controller driver بلکه هر دستگاهی که در سیستم درایور نداشته باشد و یا درایورهایی که نیاز به بروزرسانی دارند و سیستم آنها را شناسایی کند را می توانید آپدیت کنید. در لینکهای زیر در خصوص برخی از این برنامه ها و همچنین طرز کار توضیح داده شده است و چنانچه با کردن کردن این نرم افزارها آشنایی ندارید می توانی داز لینک هایز یر کمک بگیرید:دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: