خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 5678 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

رفع مشکل Marvell 91xx در Device manager ویندوز

رفع مشکل Marvell 91xx در Device manager ویندوز

کد مطلب : 5526 PDF

Marvell 91xx Config Device و Marvell 91xx SATA 6G Controller و غیره .. مانند Marvell 91xx نوعی از دستگاه های ذخیره سازی روی مادربرد سیستم شما هستند. اگر با وارد شدن به کنسول Device manager ویندوز متوجه شدید که علامت مثلث زرد رنگ روی آن قرار گرفته، وقت آن است که مشکل را با درایور درست برطرف کنید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

رفع مشکل Marvell 91xx در Device manager ویندوز . آموزشگاه رایگان خوش آموز

Solution 1. Download Marvell 91xx driver from your computer manufacturer’s website

همانطور که در بالا هم ذکر کردیم، Marvell 91xx storage device بخشی از مادربرد سیستم شماست و از این رو درایور آن همراه با درایور مادربرد می باشد. پس شما می توانید مشکل Marwell 91xx را با بروزرسانی درایور مادربرد در سیستم تان حل کنید.
با توجه به برند و مدل مادربردی که در اختیار دارید، به وب سایت سازنده مادربرد وارد شده و با توجه به مدل و همچنین نسخه ويندوز جدیدترین درایور را دانلود و در سیستم تان نصب کنید.
پس از نصب سیستم را ریستارت کرده و وضعیت ارور را بررسی نمایید.

در نظر داشته باشید که بروزرسانی درایور مادربرد ساده نیست، البته نصب آن ساده است ولی از آنجایی که حجم آن ممکن است زیاد باشد، پس زمان زیادی هم صرف دانلود درایور خواهد شد. برای بروزرسانی خودکار درایورها می توانید از روش دوم استفاده کنید.

Solution 2. Fix Marvell 91xx driver issue via Driver Easy automatically

یکی از روش های ساده بروزرسانی درایور Marvell 91xx storage device و کلا سایر درایورها در ویندوز استفاده از نرم افزارهای بروزرسانی درایور در ویندوز می باشد. وقتی شما از این برنامه ها استفاده می کنید، شروع به اسکن سیستم شما به صورت خودکار می کند و درایورهایی که مورد نیاز سیستم شما باشد و وجود نداشته باشند و یا درایورهایی که نیاز به بروزرسانی دارند را لیست می کند و در اینجا با لیست شدن درایورها می توانید انتخاب کنید که کدام یک از آنها آپدیت شوند و یا با یک کلیک همه آنها را بروزرسانی کنید. در لینک های زیر در خصوص برخی از این نرم افزارها صحبت شده است و اگر با آنها آشنایی ندارید می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید:دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: