خوش آموز وقتتان را در شبکه های اجتماعی هدر ندهید، با آموزش های رایگان خوش آموز هر روز خود را ارتقا دهید

رفع ارورهای مربوط به فایل Vorbisfile.dll در ویندوز

رفع ارورهای مربوط به فایل Vorbisfile.dll در ویندوز

کد مطلب : 6069 PDF

اگر از نرم افزار Nandub در سیستم ویندوزی تان استفاده می کنید ممکن است با ارورهای مربوط به فایل Vorbisfile.dll را در سیستم تان مواجه شوید. یکی از ارورهای مربوط به این فایل DLL که کاربران با آن مواجه شده اند، ارور زیر است:

دورۀ رایگان آموزش انگلیسی با کتاب American English File

The application failed to start because vorbisfile.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem

هر نرم افزاری متشکل از کامپوننتهای مختلف است که با استفاده از این کامپوننتها برنامه عملکردی که باید از خود نشان میدهد. حال اگر این کامپوننتها خراب و یا از بین بروند و یا در دسترس نباشند ممکن است بر حسب حساسیت آن کامپوننت، بخشی از برنامه یا کلا عملکرد برنامه مختل شود. فایل Vorbisfile.dll هم نقش مهمی برای نرم افزار ویدئویی Nandub دارد که اجرای برنامه هم در صورتی که مشکلی برای این فایل رخ داده باشد، مختل خواهد شد. از این رو به راه حل های بسیار ساده این ارور در این پست می پردازیم.

قبل از هر کاري بهتر است از سيستم تان Restore point تهيه کنيد.


قبل از اجرای روش های زیر، اطمینان حاصل کنید که سیستم تان آلوده به هیچ ویروس و بدافزاری نباشد و اگر به عدم آلوده بودن سیستم تان مشکوک هستید، حتما آنتی ویرس تان را بروزرسانی کرده و به طور کامل سیستم را اسکن کنید.

Reinstall Program

همانطور که در متن ارور هم مشخص شده، با نصب مجدد نرم افزار امکان رفع مشکل وجود دارد. پس در گام نخست این برنامه را از سیستم تان uninstall کرده و دوباره آن را نصب کنید. ترجیحا نسخه جدید برنامه که سازگار با ویندوزتان هم باشد، از وب سایت های معتبر دانلود و نصب کنید.Clean Out The Registry

رجیستری ویندوز هم می تواند عامل دیگری برای ارور Vorbisfile.dll باشد. اغلب مقادیر و یا ورودی های نامعتبر و غلط در رجیستری می تواند باعث بروز مشکلات عدیده ای شود که برخی مشکلات خیلی اوضاع بدی دارند و کاربر سیستم را به دردسر می اندازند. در این روش باید با استفاده از یک نرم افزار جانبی قدرتمند و قابل اطمینان، اقدام به اسکن رجیستری سیستم تان کنید.
نرم افزار CCleaner را دانلود و نصب کنید. کافیست که این برنامه را در گوگل جستجو کرده و آن را دانلود کنید. پس از دانلود طبق دستورالعمل آن، ابتدا برنامه را اکتیو کرده و ادامه کار را دنبال کنید.
در تب windows تیک تمامی گزینه های موجود را فعال کرده و از پایین فرم دکمه Analyze را کلیک کنید و پس از اتمام آنالیز دکمه Run Cleaner را کلیک کنید.

برطرف کردن ارور Error 0x8007003B: An unexpected network error occurred . آموزشگاه رایگان خوش آموز

سپس از پانل سمت چپ گزینه Registry را انتخاب کنید و تیک های گزینه های موجود را فعال و دکمه Scan for Issue را کلیک کرده تا اسکن انجام شود. پس از اسکن هم دکمه Fix Selected Issues را کلیک کنید.
اگر پیغام Do you want backup changes to the registry? را مشاهده کردید، پیغام را Yes کنید قبل از هر گونه تعمیر رجیستری، از رجیستری بک آپ گرفته شود(حتما بک آپ از رجیستری بگیرید).

برطرف کردن ارور Error 0x8007003B: An unexpected network error occurred . آموزشگاه رایگان خوش آموز

پس از اینکه فرآیند تکمیل شد، برنامه را بسته و سیستم را ریستارت کنید. پس از بالا آمدن سیستم، وضعیت ارور را بررسی کنید.دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.

لطفا پیش از ارسال دیدگاه ، به نکات زیر توجه فرمایید :

- از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.
- لطفاً دیدگاه های خود را با حروف فارسی تایپ کنید، دیدگاه های فینگیلیش تایید نمی شوند.
- قبل از ارسال دیدگاه حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
- نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
- لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از طریق ایمیل khoshamoz[at].hotmail.com ارسال نمایید
- چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟
- چرا برخی پرسش های کاربران پاسخ داده نمی شوند؟