خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را

باز نشدن خودکار تصاویر ایمیل ها در اوت لوک

باز نشدن خودکار تصاویر ایمیل ها در اوت لوک

کد مطلب : 6256


معمولا ایمیل هایی که شما در اوت دریافت می کنید، اگر ایمیل دریافتی دارای تصویر باشد، بصورت پیشفرض این عکس ها در اوت لوک نمایش داده نخواهد شد و حتما با این قضیه مواجه شده اید. علاوه بر آن همانطور که در تصویر زیر هم مشاهده می کنید، در قسمت بالای ایمیلی که باز کرده اید، پیغام Click here to download pictures. To help protect your privacy, Outlook prevented automatic download of some pictures in this message را مشاهده می کنید.

آموزش سالیدورکز 20-2019
اگرچه می توانید بر روی پیام کلیک کرده و روی Download Pictures کلیک کرده و تصویر در اوت بارگذاری و دانلود شود ولی اگر برای هر پیغام بخواهید این کار را انجام دهید، قطعا کار خسته کننده ای خواهد شد.

باز شدن خودکار تصاویر در ایمیل ها در اوت لوک . آموزشگاه رایگان خوش آموز

How to Automatically Download Images for All Incoming Messages

راه حل بسیار ساده ای برای این مورد وجود دارد که برای همیشه شاهد دانلود خودکار تصاویر در ایمیل های دریافتی خود باشید(البته در صورتی که ایمیل دریافتی دارای تصویر هم باشد).
برای این منظور در اوت لوک های ورژن 2010،2013،2016،2019 به منوی File رفته و گزینه Options را کلیک کنید. از پانل سمت چپ فرم باز شده گزینه Trust Center را کلیک کرده و در قسمت مقابل هم دکمه Trust Center Settings را کلیک کنید.
از پنل سمت چپ فرم دیگری که باز می شود، گزینه Automatic Download را انتخاب و تیک گزینه Don’t download pictures automatically in HTML e-mail messages or RSS items را غیرفعال و فرم را ok کنید.

باز شدن خودکار تصاویر در ایمیل ها در اوت لوک . آموزشگاه رایگان خوش آموز

اگر از اوت لوک 2007 هم استفاده می کنید، به مسیر Tools > Trust Center > Automatic Download رفته و تیک گزینه Don’t download pictures automatically in HTML e-mail messages or RSS items را غیرفعال کرده و فرم را ok کنید.
در اوت 2003 هم Tools > Options > Security tab > Change Automatic Download Settings رفته و تیک گزینه های Don’t download pictures or other content automatically in HTML e-mail و Warn me before downloading content when editing, forwarding, or replying to email را غیرفعال کرده و ok کنید.

فقط به این نکته توجه داشته باشید که در این شرایط(خصوصا اگر ایمیل های دریافتی شما زیاد است و ضمن اینکه تصاویر خیلی زیادی در ایمیل ها دریافت می کنید) پهنای باند بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد و ترافیک اینترنت شما بیشتر مصرف می شود. هر چه عکس های دریافتی حجیم تر باشند، در نتیجه هم پهنای باند و هم ترافیک ماهانه اینترنت شما بیشتر مصرف می شود.
دیدگاه ها(1)

رهام ۱۳۹۸/۰۷/۲۵

آقا مرسی دمت گرم دمت گرم تشکر تشکر

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.

لطفا پیش از ارسال دیدگاه ، به نکات زیر توجه فرمایید :

- از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.
- لطفاً دیدگاه های خود را با حروف فارسی تایپ کنید، دیدگاه های فینگیلیش تایید نمی شوند.
- قبل از ارسال دیدگاه حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
- نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
- لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از طریق ایمیل khoshamoz[at].hotmail.com ارسال نمایید
- چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟
- چرا برخی پرسش های کاربران پاسخ داده نمی شوند؟