خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را

دورۀ رایگان آموزش انگلیسی با کتاب American English File

دورۀ رایگان آموزش انگلیسی با کتاب American English File

کد مطلب : 6634 PDF

در این دورۀ آموزشی که به صورت خودآموز می باشد، از ویرایش دوم (Second Edition) کتاب American English File برای آموزش استفاده می کنیم. این کتاب محصولی از انتشارات آکسفورد است، دلیل انتخاب این کتاب جامع بودن آن و پوشش تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته می باشد، بد نیست بدانید در حال حاضر بسیاری از آموزشگاه های زبان در سطح کشور از این دورۀ آموزشی استفاده می کنند. این کتاب در شش سطح ارائه می شود که سطح اول آن Starter است و بعد از آن در 5 سطح آموزشی مدام شما را ارتقاء داده و با چالش های بیشتری مواجه می کند.

دورۀ رایگان آموزش انگلیسی با کتاب American English File

چند نکتۀ مهم که در طول این دورۀ آموزشی و اساساً هر دورۀ آموزشی دیگر باید مد نظر داشته باشید:

  • از اشتباه کردن نترسید و از آن استقبال کنید، هر چقدر بیشتر اشتباه کنید این یعنی اینکه در حال پیشرفت هستید و مدام دانش بیشتری کسب می کنید.
  • وقتی شروع به آموزش زبان کردید سعی کنید هر روز حتی اگر شده ده الی بیست دقیقه برای آن وقت بگزارید، فرآیند یادگیری زبان وقتی به صورت مداوم جزء عادت های روزانه شما در می آید بسیار اثربخش تر خواهد بود.
  • در تلفظ ها سخت گیری نکنید که حتماً صد در صد درست باشد، به مرور زمان که پیش می روید تلفظ شما قوی تر می شود، شما نهایت سعیتان را بکنید اما اگر آنطور که باید رضایتبخش نبود متوقف نشوید و ادامه دهید.
  • مهارتهای زبان مثل خواندن، شنیدن، صحبت کردن، و نوشتن به مرور زمان بهبود می یابند، این فرآیند آنقدر آرام اتفاق می افتد که خودتان هم ممکن است متوجه تغییر سطحتان نشوید. استمرار در کار اصلی ترین رمز موفقیت است. تحت هیچ شرایطی متوقف نشوید.
  • فریب روش های آموزش زبان در 21 روز و یک ماه و ... را نخورید. فریب بسته های آموزش سریع زبان را نخورید آنها صرفاً ترفندهایی برای فروش محصولات آموزشی است. یادگیری زبان جدید مخصوصاً در آغاز کار دشوار است، باید صبور باشید و ادامه بدهید و فقط هدفتان این باشد که هر روز از دیروزتان بهتر باشید. اگر مدام وقت بگزارید، بسته به میزان تلاشتان دست کم سه الی پنج سال زمان می برد که از سطح قابل قبولی برخوردار شوید. اگر با ذهنیت اینکه تا آخر همین ماه یا نهایتاً ظرف چند ماه انگلیسی یاد می گیرید وارد این دوره می شوید همین الان دوره را ترک کنید و به جای روبرو شدن با واقعیت و مواجه شدن با دشواری های راه، در دنیای شیرین و جذاب تخیل غرق شوید.


ویدئوی آموزش اینکه چگونه از این دوره به صورت خودآموز استفاده کنیم:


American English File Starter
نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(2)

مصطفی ۱۳۹۸/۱۲/۱۰

مجموعه کی تکمیل میشه

امیر انصاری ۱۳۹۸/۱۲/۱۰

دوست عزیز مصطفی با سلام
این دوره در دست ایجاد و تکمیل است و به محض آماده شدن هر درس بلافاصله در سایت قرار داده می شود. البته به دلیل پاره ای مشکلات شخصی بنده وقفه ای کوتاه مدت در آن ایجاد شده است که انشالله بزودی ادامۀ آن از سر گرفته خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.

لطفا پیش از ارسال دیدگاه ، به نکات زیر توجه فرمایید :

- از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.
- لطفاً دیدگاه های خود را با حروف فارسی تایپ کنید، دیدگاه های فینگیلیش تایید نمی شوند.
- قبل از ارسال دیدگاه حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
- نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
- لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از طریق ایمیل khoshamoz[at].hotmail.com ارسال نمایید
- چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟
- چرا برخی پرسش های کاربران پاسخ داده نمی شوند؟