خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 3293 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

دانلود فیلمهای آموزشی شروع کار با نرم افزار فروشگاهی راهکار

دانلود فیلمهای آموزشی شروع کار با نرم افزار فروشگاهی راهکار

کد مطلب : 832 PDF

در این مطلب دو فیلم آموزشی که برای شروع کار با نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار مشاهده آنها لازم می باشد قرار می دهیم. علاوه بر فیلمهای آموزشی مربوطه لینک آموزشهای جامع این نرم افزار را نیز در انتهای مطلب آورده ایم تا در صورت تمایل به مطالعه دوره آموزشی کامل نرم افزار بپردازید.

  1. دانلود فیلم آموزشی اول

  2. دانلود فیلم آموزشی دوم

برای شروع کار با نرم افزار فروشگاهی راهکار، مشاهده این دوفیلم آموزشی کفایت می کند. اما اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید و از تمامی امکانات موجود در نرم افزار مطلع و بهره مند شوید از دوره آموزشی جامع آن که لینکش در ادامه آمده است بازدید فرمایید :
نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(3)

محمد رضا ۱۳۹۷/۰۱/۲۱

بالاخره نصب شد .
هنوز شروع به کار نکردم ، اما تا به این مرحله برسم امکان پذیر نبود جز با کمک یکی از همکاران خوب و فهیم شما به نام اسدی ( خانم و یا آقا نمیدانم) همینجا به شما تبریک میگم به خاطر داشتن چنین همکار ارجمند.

جواد ۱۳۹۷/۰۱/۲۴

ضمن خدا قوت
این دو فایل رو دانلود کردم اما نمیتونم باز کنم بقیه فیلمهای آموزشی تون رو با همین تبلت باز کردم اما این باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید

امیر انصاری ۱۳۹۷/۰۱/۲۵

دوست عزیز جواد، با سلام

این فایل ها برای پایین آوردن حجمشان فشرده سازی شده اند و در فرمت rar می باشند. برای مشاهده روش باز کردن فایل های فشرده آموزش زیر را مطالعه نمایید :دیدگاه خود را ثبت کنید:


دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار