خوش آموز اولین و تنها سایت آموزشی %100 رایگان ایران با 4665 آموزش متنی، تصویری و ویدئویی

چکهای پرداختی پاس شده

چکهای پرداختی پاس شده

کد مطلب : 904 PDF

وقتی یک چک پرداختی را در نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار، پاس می کنید، به لیست چکهای پرداختی پاس شده اضافه می گردد و از طریق فرم مربوطه می توانید گزارش مربوط به چکهای پرداختی پاس شده را مشاهده نمایید.

دوره آموزش رایگان ریاضی پایه و جبر

نسخه رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار را می توانید از لینک زیر و مستقیما از سایت تولید کننده آن دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار

مشاهده فرم "چکهای پرداختی پاس شده"


ابتدا در منوهای برنامه وارد مسیر "عملیات - چک و بانک - چکهای پرداختی پاس شده" شوید.

چکهای پرداختی پاس شده . آموزشگاه رایگان خوش آموز

فرم "چکهای پرداختی پاس شده" به شما نمایش داده می شود.

چکهای پرداختی پاس شده
در فرم "چکهای پرداختی پاس شده" به صورت پیش فرض چکهایی که در روز جاری پرداخت کرده اید به شما نمایش داده می شود. اگر می خواهید سایر چکهای پرداختی را نیز مشاهده کنید می توانید در کادر انتخاب بازه تاریخ محدوده بیشتری را وارد نمایید تا چکهای قبلی را نیز بتوانید مشاهده نمایید.

چکهای پرداختی پاس شده
اگر بخواهید فقط چکهایی که مربوط به یک حساب بانکی خاص می باشند را مشاهده نمایید می توانید حساب بانکی مربوطه را فیلتر نمایید.

چکهای پرداختی پاس شده
در فرم "چکهای پرداختی پاس شده" روی هر چکی که در لیست کلیک کنید، تاریخچه عملیات انجام شده بر روی آن چک در قسمت سوابق عملیات چک پرداختی نمایش داده می شود.

چکهای پرداختی پاس شده

جستجوی چک های پرداختی


به مرور زمان که چک های پرداختی معرفی شده در نرم افزار شما افزایش می یابند، طبیعتا یافتن آنها مشکل تر خواهد شد، خوشبختانه نرم افزار فروشگاهی راهکار امکانات کامل و متنوعی را برای جستجوی چک های پرداختی در اختیار شما قرار می دهد. در این زمینه لینک آموزشی زیر شما را با ابزارهای قدرتمند جستجوی اطلاعات در نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار آشنا می سازد.


مرتب سازی اطلاعات


ممکن است تمایل داشته باشید چک های پرداختی شما بر اساس "تاریخ پرداخت" آنها مرتب شوند. شاید هم بخواهید بر اساس "تاریخ سررسید" یا "مبلغ چک" مرتب سازی شوند.

خوشبختانه نرم افزار فروشگاهی راهکار، امکانات متنوعی در زمینه ترتیب نمایش اطلاعات در اختیار شما قرار می دهد. آموزش زیر می تواند در این زمینه شما را کمک کند.


نوار ابزار عمومی راهکار


چکهای پرداختی پاس شده
اگر در این آموزش دقت کرده باشید یکسری ابزارها در نوار بالایی فرم "چکهای پرداختی پاس شده" وجود داشتند که به توضیح آنها نپرداختیم. این امکانات به صورت عمومی و مشترک در کلیه فرمهای گزارشی نرم افزار موجود می باشند و امکانات و ابزارهای خیلی قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهند. برای آشنایی با امکانات "نوار ابزار عمومی راهکار" آموزش زیر را بخوانید.


برای مشاهده فهرست کامل آموزشهای این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید :

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار


نویسنده : امیر انصاری

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:


دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار