خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


تنظیمات مخصوص کاربر

تنظیمات مخصوص کاربر
نویسنده : امیر انصاری
در نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار، شما این امکان را خواهید داشت تا برای هر کاربر یکسری تنظیمات اختصاصی را اعمال نمایید. این تنظیمات در پروفایل همان کاربر ذخیره می گردند و فقط بر روی کاربر مربوطه اعمال می گردند. در این آموزش به نحوه تغییر این تنظیمات می پردازیم.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارنسخه رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار را می توانید از لینک زیر و مستقیما از سایت تولید کننده آن دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار

تغییر تنظیمات کاربر جاری


منظور از کاربر جاری، کاربری می باشد که در حال حاضر وارد نرم افزار شده است. برای تغییر تنظیمات کاربر جاری به شکل زیر عمل کنید. این تغییرات توسط کاربری که وارد نرم افزار شده است صورت می پذیرد و صرفا برای خود آن شخص اعمال می گردد.

ابتدا کاربر مربوطه باید با نام کاربری و کلمه عبور خودش وارد نرم افزار شود. سپس در منوهای برنامه فروشگاهی راهکار وارد مسیر "تعاریف - تنظیمات - تنظیمات کاربر" شوید.

تنظیمات مخصوص کاربر
فرم "تنظیمات مخصوص کاربر" نمایان می شود. در بالای این فرم کاربر مربوطه که این تنظیمات خاص او می باشد، نمایش داده می شود.

تنظیمات مخصوص کاربر
بعد از انجام تنظیمات مورد نظر بر روی دکمه "ثبت و خروج" کلیک کنید.

تغییر تنظیمات سایر کاربرها توسط مدیر سیستم


در این روش ابتدا باید مدیر سیستم (admin) وارد نرم افزار شود. سپس به شیوه زیر می توانید تنظیمات مخصوص هر کاربر را تغییر بدهید.

ابتدا در منوهای برنامه وارد مسیر "تعاریف - امنیت - کاربر" شوید.

تنظیمات مخصوص کاربر . آموزشگاه رایگان خوش آموز

فرم "کاربرها" نمایان می شود.

تنظیمات مخصوص کاربر . آموزشگاه رایگان خوش آموز

کاربری را که قصد تغییر دادن تنظیمات مخصوص او را دارید در لیست کاربرها انتخاب کنید و سپس بر روی دستور "تنظیمات مخصوص کاربر" کلیک کنید.

تنظیمات مخصوص کاربر
فرم "تنظیمات مخصوص کاربر" نمایان می شود. در بالای این فرم کاربر مربوطه که این تنظیمات خاص او می باشد، نمایش داده می شود. بعد از انجام تنظیمات مورد نظر بر روی دکمه "ثبت و خروج" کلیک کنید.

تنظیمات مخصوص کاربر

تنظیمات مخصوص کاربرها شامل چه مواردی هستند؟


در نرم افزار فروشگاهی راهکار برای هر کاربر می توانید تنظیمات اختصاصی مختلفی انجام بدهید. به دلیل اینکه هر کدام از این تنظیمات مربوط به بخش خاصی از نرم افزار می باشند و پیش نیاز درک آنها اینست که آموزش بخش مربوطه را مطالعه کرده باشید، آموزشهای مربوط به گزینه های موجود در این فرم در خلال آموزشهای هر بخش گنجانده شده است. به عنوان مثال در مورد تنظیمات چاپ فاکتور در آموز چاپ فاکتور بحث شده است.

برای مشاهده فهرست کامل آموزشهای این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید :

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز