خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


سفارشی سازی فرم ها در Solarwinds NPM

سفارشی سازی فرم ها در Solarwinds NPM
در این مطلب به Customize کردن Page ها در Soalrwinds NPM می پردازیم. تمامی پنجره ها بصورت پیشفرضی که مشاهده می کنید نمایش داده می شوند ولی نمایش قسمت های مختلف را می توانید بر حسب سلیقه و نیاز سفارشی سازی کنید.


ما این سفارشی سازی را در پنجره Home برنامه NPM انجام خواهیم داد ولی شما این سفارشی سازی را می توانید در برخی فرم ها انجام دهید.
به NPM خود لاگین کنید و در صفحه Home، نمایش قیمت های مختلف مشابه چیزی است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

سفارشی سازی فرم ها در Solarwinds NPM
در گوشه بالا سمت راست، لینک Customize Page را کلیک کنید. بدین ترتیب در پنجره زیر وارد می شوید. همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، چیدمان بخش های مختلف در دو ستون می باشد و قصد چیدمان این بخش ها در سه ستون و تغییر ابعاد هر بخش می باشد تا بر ای هر سه ستون جا به اندازه کافی باشد.

سفارشی سازی فرم ها در Solarwinds NPM
آیتم هایی که در Column 1 و Column 2 مشاهده می کنید، قابل انتقال به Column 3 را Column های بعدی می باشند.
مثلا از Column2 دو مورد را انتخاب می کنیم و به Column 3 منتقل می کنیم. برای انتقال به ستون بعدی کافیست که دکمه < و یا > را کلیک کنید.

سفارشی سازی فرم ها در Solarwinds NPM
ضمن اینکه اگر قصد دارید موارد جدید، به غیر از مواردی که در Column 1 و Column 2 هستند را در ستون سوم نمایش دهید، کافیست دکمه + که در تصویر فوق با مستطیل قرمز مشخص شده را کلیک کنید.
سپس از لیست تیک گزینه های مورد نظرتان را فعال کنید تا در لیست نشان داده شوند. ضمنا برای تعیین عرض هر ستون، کافیست در قسمت Width، مقدار عرض خود را وارد کنید یا مقادیر ستون های قبلی را تغییر دهید تا ستون ها به طور مشخص در صفحه Home نمایش داده شوند.
در نهایت دکمه Done را کلیک کنید تا طبق آنچه شما سفارشی کرده اید، بخش ها در پنجره Home نمایش داده شوند که در پنجره زیر نمونه ای از آن را مشاهده می کنید.

سفارشی سازی فرم ها در Solarwinds NPM
در آخر، NPM قابلیت خروجی PDF گرفتن از برنامه را در اختیار کاربران خود قرار داده است. کافیست در قسمت بالا، سمت راست لینک Export to PDF را کلیک کنید.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.