خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


گزارش گیری از Netflow Navigator در soalrwinds NTA

گزارش گیری از Netflow Navigator در soalrwinds NTA
NetFlow Traffic Analyzer Summary کنسول اصلی Solarwinds nta است. در مطلب قبلی به گزارش گیری بر اساس سرچ در این کنسول صحبت کردیم. پس از وارد به کنسول NetFlow Traffic Analyzer Summary، ترافیک ingress و egress بصورت پیشفرض در بخش های مختلف نمایش داده می شود و البته گزارشات مربوط به یک ساعت آخر است. اما شما در همین کنسول NetFlow Traffic Analyzer Summary هم می توانید گزارشات را در بازه های زمانی بلند مدت هم مشاهده کنید. منظورم تغییر ساعت آن نیست که از طریق Settings انجام می شد نیست.

نرم افزار سامانه مودیان راهکار
پس از وارد شدن به NetFlow Traffic Analyzer Summary می توانید نوع ترافیک را از حالت Both به حالت دیگر و همچنین بازه زمانی مشخص کنید تا Summery گزارشات بر اساس آن بازه زمانی نمایش داده شوند.گزارش گیری از Netflow Navigator در soalrwinds NTA
اما گزارشات با جزئیات بسیار دقیق تر هم می توانید تهیه کنید. این نوع گزارش تقریبا در تمامی فرم ها وجود دارد. بر این منظور از سمت چپ گزینه Flow Navigator را کلیک کنید.

گزارش گیری از Netflow Navigator در soalrwinds NTA
بدین ترتیب پنلی باز می شود که به شما امکان گزارش گیری با جزئیاتی که شما مد نظر دارید را می دهد.
مثلا از قسمت View Type، می توانید بر اساس Node، اینترفیس، اپلیکیشن و بسیار آیتم های دیگر گزارش بگیرید که این گزارشات به نوعی ترکیبی هم باشند.
مثلا در اینجا گزارش ما بر اساس Application که ترافیک آن در یک Interface خاص رد و بدل و شده را می خواهیم مشاهده کنیم. ضمن اینکه جنس ترافیک Application را هم می توانید مشخص کنید. مثلا در این مثال Http ترافیک مورد نظر ما است.

گزارش گیری از Netflow Navigator در soalrwinds NTA
در ادامه از قسمت Time Period بازه زمانی مورد نظرمان را انتخاب می کنیم.
سپس از بخش Flow Direction هم نوع ترافیک(Both، Ingress، Egress) را تعیین می کنیم.

گزارش گیری از Netflow Navigator در soalrwinds NTA
به همین ترتیب سایر مواردی که برای سرچ نیاز دارید را در لیست مشخص می کنید و در نهایت دکمه submit را از پایین کلیک کنید تا گزارش نمایش داده شود. گزارش گیری از این بخش هم بسیار جالب و درخور توجه است چون با جزئیات می توانید مشخص کنید که خروجی گزارش شما چگونه باشد.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.