خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


معرفی ابزارهای اینستاگرامی

معرفی ابزارهای اینستاگرامی
نویسنده : امیر انصاری
ابزار Follower Analyzer یک اپلیکیشین اندرویدی است که به کمک آن می توانید فالورهایتان را تجزیه و تحلیل کنید. به کمک این ابزار می توانید متوجه شوید که چه کسانی شما را آنفالو کرده اند، کدام افراد که فالویشان کرده اید به شما فالو بک نداده اند، فالور های جدیدتان را شناسایی و ردیابی کنید، دوستان متقابلتان را بیابید و کلی کارهای دیگر از این قبیل که به کمک این ابزار شدنی است. به کمک ابزار Follower Analyzer متوجه می شوید کدام فالورهایتان هرگز برایتان کامنت نگذاشته اند و یا اینکه هیچ وقت شما را لایک نکرده اند. در مقابل همچنین می توانید متوجه شوید که چه کسانی بیشترین لایک و کامنت را نثارتان کرده اند. علاوه بر آن افرادی که شما را تگ کرده اند را نیز می توانید شناسایی و ردیابی کنید.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارنکته: اگر دنبال ابزاری مشابه با این برنامه در گوشی های اپل می گردید، برنامۀ Followers for Instagram گزینۀ خوبی است. این ابزار هم تقریباً کارکردهایی مشابه با Follower Analyzer دارد و می توان فالورهای شما را رصد کند و آمار کاملی در مورد آنها به شما بدهد. البته در نظر داشته باشید که این ابزارها یک سری امکانات رایگان در اختیار شما می گذارند و معمولاً برخی امکانات خاص ترشان را با روش پرداخت درون برنامه ای در اختیارتان می گذارند. لازم به گفتن نیست که گاهی اوقات هم با خرید نسخه های پولی، شما را از شر تبلیغاتشان خلاص می کنند.

ابزار Followers Insights for Instagram

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام - معرفی ابزارهای اینستاگرامی این ابزار هم، یکی از اپلیکیشن های محبوب اندرویدی است که تاکنون بیش از \(150,000\) نفر به آن \(5\) ستاره داده اند و در مجموع امتیاز آن در گوگل پلی به \(\text{4.5}\) رسیده است. یکی از امکانات بسیار جالب این برنامه افرادی است که شما را فالو کرده اند و سپس آنها را از دست داده اید. این مورد معمولاً از آن گزینه هایی است که می تواند برای خیلی از افراد و حتی کسب و کارها جذاب باشد. یک امکان خیلی جالب دیگر اینست که به کمک این ابزار متوجه می شوید چه کسانی شما را بلاک کرده اند، یعنی یک ابزار مچ گیری بسیار دوست داشتنی را در اختیارتان می گذارد. یک امکان خوب دیگرش شناسایی کسانی هستند که شما ابتدا آنها را آنفالو کرده اید و آنها هم متعاقب آن شما را آنفالو کرده اند. همچنین به کمک این اپلیکیشن وفادارترین فالورهایتان را نیز شناسایی می کنید. اگر می خواهید جایزه ای برای فالورها در نظر بگیرید و ملاک آن جایزه میزان وفاداری آنها باشد، حتماً این اپلیکیشن را نصب کنید. یکی از امکانات فوق العاده و خیره کنندۀ این برنامه شناسایی افرادی است که به صورت بالقوه استعداد اسپمر بودن را دارند، یعنی این مورد دیگر محشر است، حتی با وجودیکه این امر را بالفعل نکرده اند، این برنامه پیشاپیش شما را از وجود چنین مخل های آرامشی با خبر می کند. تا اینجای کار به مزایای فراوان این اپلیکیشن پرداختیم، بد نیست به عنوان یک نقطه ضعف اشاره کنیم که با توجه به محبوبیت زیاد این برنامه، میزان تبلیغات داخل آن بسیار گسترده است و شاید کمی آزار دهنده باشد.

ابزار VSCO ، اپلیکیشنی حرفه ای برای ویرایش عکس ها


دانلود عکس پروفایل اینستاگرام - معرفی ابزارهای اینستاگرامی
VSCO یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ویرایش عکس ها اینستاگرامی می باشد. جالب است بدانید بیش از \(200\) میلیون از پست های اینستاگرام دارای هشتگ VSCO می باشند. در اپلیکیشن VSCO فیلتر هایی وجود دارد که اگر از آنها بر روی تصاویرتان استفاده کنید، شخصی که آنها را می بیند، گمان می کند آن عکس مربوط به یک فیلم است. همچنین ابزارهای بسیاری داخل این اپلیکیشن وجود دارد که به کمک آنها می توانید کیفیت تصاویرتان را بالاتر ببرید و با پارامترهای مختلفی با تصویر بازی کنید تا آن را به بهترین وجه ممکن در آورید. ویژگی خاص دیگری که این ابزار دارد اینست که می توانید به کمک آن مستقیماً از دوربین داخلی خود اینستاگرام فیلم و عکس تهیه کنید و اینطور نیست که همیشه مجبور باشید ابتدا عکس یا فیلم را بگیرید و بعد با آن ویرایش کنید و سپس به اینستاگرام منتقل کنید.

این اپلیکیشن قدرتمند هم برای کاربرانی که سیستم عاملشان اندروید گوگل است و هم برای کاربرانی که سیستم عاملشان iOS اپل است، موجود می باشد و هم از اپل استور و هم از گوگل پلی در دسترس می باشد. البته این نکته هم قابل ذکر است که برخی از ویژگی های مرتبط با VSCO صرفاً با گوشی اپل و سیستم عامل iOS سازگار است و فعلاً در اندروید مشابه آن ها وجود ندارند. پس اگر در این یک مورد گوشی شما اپل است، یک هیچ به نفع شما!

ابزار Spark AR برای ساخت استوری های جذاب


دانلود عکس پروفایل اینستاگرام - معرفی ابزارهای اینستاگرامی
روزانه بیش از نیم میلیارد از کاربرهای اینستاگرام استوری های موجود در آن را می بینند. اگر شما یک مدیر رسانه های اجتماعی هستید، باید بیش از بقیه این عدد را جدی بگیرید. استوری های اینستاگرام فرصتی طلایی برای رسیدن به مخاطبان می باشد. صد البته یکی از راه های افزایش بازدید استوری ها استفاده از خلاقیت است، استوری های خلاقانه کاربران را مشتاق تر می کند که به محض ارائه استوری جدید از سمت شما، روی آن کلیک کنند. در اینجا ابزاری را به شما معرفی می کنیم که در این مسیر به کمک شما می شتابد.

اگر می خواهید استوری های جذاب بسازید، این نرم افزار قدرتمند با فیلترهای متعددش به کمک شما می آید. این نرم افزار آنقدر در کار خودش موفق عمل کرد که شرکت فیس بوک آن را خریداری کرد و خودش صاحب امتیازش گشت. کلمۀ AR در نام این نرم افزار مخفف Augmented reality به معنای واقعیت افزوده می باشد. در این فناوری محیط واقعی و محیط مجازی با هم در آمیخته می شوند تا دنیایی جدید و تخیلی که ترکیبی از واقعیت و خیال است، شکل بگیرد. این نرم افزار به شما امکانات متعددی در این حوزه ارائه می کند، ضمن اینکه اگر هم مشتاق باشید که کارهای حرفه ای تری را با آن ایجاد کنید، در سایت تولید کننده اش، کلی آموزش برای انجام این گونه کارها دارد. از همۀ اینها که بگذریم رایگان بودنش مزیتی است که بهانه ها برای عدم امتحان آن را از بین می برد.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز