خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
در این مطلب همانطور که از موضوع مقاله هم مشخص است قصد داریم ببینیم که چگونه می توانیم یک عکس ها یا تصاویر موجود در یک فایل PDF را از آن جدا کنیم یا به عبارت فنی تر، عکس های موجود در یک فایل PDF را Extract و استخراج کنیم.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکار
فرضا فایل PDF ای را در اختیار دارید و یه هر دلیلی حالا می خواهید که عکس هایی که در فایل PDF موجود است را Extract کنید. نرم افزارهای بسیاری در این ززمینه وجود دارند اما آنچه که من به ان خواهم پرداخت، ابزارهای آنلاین هستند. نرم افزار تنوع بسیار زیادی دارند و ضمن اینکه باید با پلتفرم شما سازگاری هم داشته باشند. مثلا برای ویندوز شما نرم افزارهای مرتبط با ویندوز را باید استفاده کنید و برای سیستم عامل های دیگر بدیهی است که نرم افزارهای مربوط به همان سیستم عامل را باید استفاده کنید. ولی راه حل های آنلاین وابسته به هیچ پلتفرمی نبوده و به نحوه عالی کار را برای شما انجام می دهند.


در این سه وب سایت عالی برای Extract کردن و بیرون کشیدن عکس ها از فایل PDF را مطرح خواهیم کرد. خوشبختانه تا به تاریخی که این مقاله را در وب سایت قرار می دهم، هیچ کدام اینها کاربران کشور ایران را بلاک نکرده اند و باز هستند و به هر ترتیب اگر بصورت عادی به این وب سایت ها دسترسی ندارید، با روش های که می دانید و بلد هستید تا به وب سایت های این چنینی دسترسی پیدا کنید، اقدام نمایید.

وب سایت اول، pdfcandy.com می باشد. به این وب سایت وارد شوید.
دکمه Add File را زده و از سیستم تان فایل PDF تان را انتخاب کنید.

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
منتظور بمانید تا فایل pdf تان به این وب سایت آپلود شود. البته مدت زمانی که باید منتظر بمانید به حجم فایل PDF و سرعت اینترنت شما بستگی دارد.
پس از اینکه آپلود کامل شد، پردازش های لازم روی فایل pdf انجام می شود و تصاویر از فایل pdf جدا می شوند و در یک فایل zip شده قرار می گیرند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، کافیستکه دکمه Download File را کلیک کنید.

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
فایل zip دانلود شده را Extract کنید و اکنون عکس را در اختیار دارید.

وب سایت دوم، tools.pdf24.org می باشد. پس از لاگین به این وب سایت، Choose File را کلیک کرده و از سیستم تان، فایل PDF تان را انتخاب کنید.

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
لحظاتی منتظر بمانید تا فایل PDF شما به این وب سایت آپلود شود. پس از اتمام آپلود، دکمه Extract Images را بزنید. بدین ترتیب تصاویر از فایل استخراج می شوند.

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
سپس منتظر بمانید تا کار روی فایل انجام شود. پس از اتمام کار، دکمه Download را بزنید.

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
فایل Zip شده ای را دریافت خواهید کرد که تصاویر داخل آنها هستند. فایل را Extract کرده و تصاویر را ببینید.

وب سایت سوم، ilovepdf.com است. با کمک این وب سایت هم می توانید تصاویر موجود از فایل PDF را بیرون بکشید و هم اینکه کلا فایل PDF را به عکس تبدیل کنید. یعنی به تعداد صفحات فایل PDF، عکس خواهید داشت.
دکمه Select PDF File را بزنید.

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
گزینه مورد نظر ما Extract Images است. پس آن را انتخاب کرده و دکمه Convert to jpg را بزنید.

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
منتظر بمانید تا فایل PDF بصورت کامل آپلود شود. سپس دکمه Download JPG images را زده تا تصاویر که در فایل zip جای داده شده اند، دانلود شوند.

نحوه استخراج عکس ها از فایل PDF
اکنون کافیست فایل را extract کرده تا تصاویرتان را مشاهده کنید.


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز