خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


Speccy نرم افزار رایگان system information برای ویندوز

Speccy نرم افزار رایگان system information برای ویندوز
اگر کامپیوتر یا لپ تاپ جدیدی خریداری کرده اید یا شخصی پیکربندی سیستم شما را از شما می خواهد، شاید پاسخ سرراست و کاملی برای آن نداشته باشید. برای دانستن جزئیات کامل سخت افزار سیستم خود، Speccy یک نرم افزار رایگان جالب است که به شما امکان می دهد تمام اجزای سخت افزار کامپیوتر یا لپ تاپ خود را پیدا کنید. اساسا، Speccy یک ابزار اطلاعات سیستم است که به شما امکان می دهد تمام مشخصاتی را که ممکن است لازم باشد در مورد PC ویندوز خود بدانید.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکار
در حالی که بسیاری از اطلاعات مهم را می توانید با کلیک راست روی This PC یا Computer و انتخاب گزینه Properties ببینید، حتی می توانید جزئیات سخت افزار خود را با استفاده از Device Manager پیدا کنید. اما، Speccy همه اینها را در یک مکان قرار می دهد.


Speccy آمار دقیقی را در مورد هر قطعه سخت افزاری در سیستم شما نشان می دهد. این شامل CPU، مادربرد، رم، کارت‌های گرافیک، هارد دیسک، Audio و موارد دیگر می‌شود. علاوه بر این، Speccy دمای اجزای مختلف شما را هم نشان می دهد، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که آیا مشکلی با هر سخت افزار سیستم شما وجود دارد یا خیر.

Speccy نرم افزار رایگان system information برای ویندوز
ابتدا ابزار Speccy را از این لینک دانلود کنید. هنگامی که Speccy را دانلود و نصب کردید و آن را اجرا کردید تا جزئیات سیستم خود را مشاهده کنید، می توانید خلاصه ای از اجزای اصلی سخت افزار را مشاهده کنید. همانطور که در تصویر بالا می بینید، در مقابل هر سخت افزار، یک معرفی کامل همراه با درجه حرارت را قید کرده است. با کلیک بر روی هر منوی سمت چپ، جزئیات مربوط به آن جزء نشان داده می شود.

Speccy نرم افزار رایگان system information برای ویندوزنمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز