خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان
مطمئناً شما بزرگسالان که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید با دیدن عنوان بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان نفس راحتی می‌کشید و بلافاصله این فکر به ذهنتان خطور می‌کند که حتماً از روش‌های آسان‌تری برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کرده‌اند. بله، درست حدس زده‌اید! در پست بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان ما سعی کرده‌ایم تا به معرفی اپلیکیشن‌هایی بپردازیم که علاوه بر اینکه بهترین هستند، از روش‌های ساده، آسان و پربازده‌تری هم برای آموزش استفاده کرده‌اند. اعتماد شما عزیزان رسالت بزرگی بر گردن ما نهاده تا با وسواس بیشتری به انتخاب اپلیکیشن ها بپردازیم.

پس با پست بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان با ما همراه باشید تا هر آنچه که از بهترین‌ها سراغ داریم را تقدیمتان کنیم.

مقدمه

سال‌ها پیش که هنوز شبکه‌های اجتماعی و دنیای مجازی این قدر رواج پیدا نکرده بودند، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی صرفاً دو هدف بیشتر نداشت. اول، برای گرفتن امتیاز بالا در کنکور و دوم، در برخی مشاغل که از تکنولوژی کامپیوتر و اپلیکیشن‌های تخصصی استفاده می‌شد نیاز به دانش زبان انگلیسی الزامی بود. اقشاری هم در جامعه وجود داشتند که البته در اقلیت هم بودند، به جهت مسافرت‌های خارجی و ارتباط با خارج از کشور سراغ آموزش زبان انگلیسی می‌رفتند.

در کنار همه این‌ها به یاد دارم که سالی چند بار هم به توریست‌های خارجی برمی‌خوردیم و با چند کلمه انگلیسی دست و پا شکسته طرف مقابل را در فهماندن منظورش ناکام می‌گذاشتیم! اندک زمانی نگذشته بود که با ظهور شبکه‌های اجتماعی و به قولی انقلاب ارتباطات و فرهنگ، یک‌دفعه جهشی بزرگ کرده و در تاریخ به جلو پرت شدیم. طوری که یادگیری و آموزش زبان انگلیسی از نان شب هم واجب‌تر شد! در حال حاضر میزان پیشرفت و ترقی هر فردی به میزان مهارت و تسلط او در زبان انگلیسی بستگی دارد.

در پست بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان ما به یاری کسانی که در این تحول عظیم به مشکل برخورده‌اند و عقب‌مانده‌اند، آمده‌ایم.
معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

لزوم استفاده از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

در تمامی استخدام‌های دولتی و خصوصی میزان تسلط به زبان انگلیسی در اولویت بوده و امتیاز به‌حساب می‌آید. مهم‌ترین دغدغه کسانی که قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند و تعداد آنها سالانه بیشتر و بیشتر می‌شود، داشتن مهارت و مدرک زبان انگلیسی است. حتی اگر قصد مهاجرت به سایر کشورها را هم نداشته باشید، برای ارتباط گرفتن از دنیا که به برکت وجود شبکه‌های اجتماعی و فضاهای مجازی امکان‌پذیر شده است باید دانش زبان انگلیسی خوبی داشته باشید تا برایتان مؤثر واقع شود.

در این میان تکلیف کودکان و نوجوانان مشخص است. در سن‌وسالی قرار دارند که به‌راحتی می‌توانند در کلاس‌ها و دوره‌های زبان انگلیسی شرکت کرده و پله‌پله بالا رفته و مدارک زبان گوناگونی دریافت کنند. اصلاً شرکت در کلاس زبان برای کودکان به‌صورت یک فرهنگ در جامعه درآمده است و هر خانواده همانطوری که ملزم می‌داند فرزندش به مدرسه برود، تأکید دارد که حتماً به کلاس زبان هم برود. اما بزرگسالان، آنان که به هر دلیل احساس نیاز می‌کنند تا زبان انگلیسی بیاموزند ولی نه فرصت شرکت در کلاس‌های حضوری را دارند و نه حوصله آن را. تکلیف این عزیزان چیست؟

بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک بزرگسال، پیشنهاد ما استفاده از ویدیوها و دوره‌های آموزشی است، به این دلیل که بزرگسالان بیشتر با مشاهده ویدیوهای آموزشی راحت هستند و از این طریق یادگیری آن‌ها افزایش می‌یابد. اما اگر به دنبال این باشید که از کدام منبع برای یادگیری استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما فرادرس است. برای دریافت مجموعه آموزش زبان انگلیسی فرادرس بر روی لینک زیر کلیک نمایید.


علاوه بر این، ما برای این عزیزان راه حل بسیار خوبی پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید با انتخاب بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. استفاده از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان این حسن را دارد که به‌راحتی می‌توانید با صرف هزینه‌ای ناچیز در زمان و مکان دلخواه به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. پس فرصت را از دست ندهید و یک بار برای همیشه اراده کرده و زبان انگلیسی را فرا بگیرید.

از زبان انگلیسی چه می دانید؟

زبان انگلیسی پرکاربردترین زبان دنیا بوده و به‌عنوان یک زبان بین‌المللی در همه زمینه‌های سیاسی، فرهنگی، علمی، صنعتی، اقتصادی و نظامی شناخته می‌شود. به لحاظ تعداد گویش کننده بعد از زبان چینی و اسپانیایی سومین زبان جهان به‌حساب می‌آید. از آنجایی که اکثر انگلیسی‌زبان‌ها ژرمن (آلمانی) بوده‌اند، زبان انگلیسی هم از زبان آلمانی مشتق گرفته شده است و به‌عنوان زبان مادری کشورهای انگلستان، آمریکا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، کانادا، آفریقای جنوبی و بسیاری از کشورهای دیگر به شمار می‌رود.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید چرا زبان انگلیسی این‌قدر فراگیر است؟ دلیل آن وجود دو کشور آمریکا و انگلیس می‌باشد. در قرن هجدهم بریتانیا و در قرن بیستم آمریکا از هر لحاظ بر کل جهان مسلط بودند و این امر باعث رواج زبان انگلیسی در کل دنیا شده است. حالا اجازه بدهید به معرفی 8 اپلیکیشن مهم از بین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی بپردازیم تا شما عزیزان از بین آن‌ها بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان را با توجه به معیارهای خود انتخاب نمایید.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لرنیت Learnit

اولین مورد از موارد بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، که می‌خواهم برایتان معرفی کنم، اپلیکیشن Learnit می‌باشد. مطابق آماری که از نظرسنجی این اپلیکیشن منتشر شده است، ماهانه در حدود 300 هزار زبان‌آموز با این اپلیکیشن مشغول فعالیت‌های زبان‌آموزی هستند و رضایت 96 درصدی از این اپلیکیشن دارند.

در این اپلیکیشن با بهره‌گیری از روش‌های نوین تدریس، گرامر را به‌صورت صوتی و متنی همراه با ارائه تمرین‌های متنوع در سطوح مختلف، در یک محیط گرافیکی و جذاب ارائه می‌دهند. استفاده از این برنامه موجب افزایش دایره لغات انگلیسی شما شده و مهارت مکالمه و درک مطلب شما را تقویت می‌کند.

معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی همیار زبان Hamyarzaban

در مورد این اپلیکیشن به‌راحتی می‌توان گفت که از صفر تا صد زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد. در شروع کار با برگزاری آزمونی و سنجیدن معلومات شما، سطح شما را مشخص می‌کند. سپس در ادامه آموزش‌ها در هر مرحله با برگزاری آزمون‌های دوره‌ای و سنجش سطحتان به شما امتیازی مطابق با سطوح جهانی در نظر می‌گیرد.

در این اپلیکیشن علاوه بر اینکه آموزش لغات به‌صورت تصویری به‌ همراه ترجمه فارسی آورده شده است، کتاب داستان‌هایی هم به زبان انگلیسی همراه با ترجمه فارسی قرار داده‌شده است تا تمرینی برای هرچه بهتر یادگیری زبان‌آموز باشد. در آخر کار هم مدرکی از طرف همیار زبان مبنی‌ بر تأیید آموخته‌های شخص به او داده می‌شود.

معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Expert

مورد سوم برای بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Expert می‌باشد. همه مهارت‌هایی که در یادگیری زبان انگلیسی انتظار داریم بیاموزیم عبارتنداز: مهارت نوشتن، خواندن، صحبت‌ کردن و مهارت شنیداری. با استفاده از این اپلیکیشن تمام این مهارت‌ها به بهترین نحو به‎‌دست می‌آیند. اپلیکیشن Expert در آموزش خود سنگ تمام گذاشته است و از هر روشی که فکرش را بکنید مثل فیلم، انیمیشن، موسیقی، تصاویر، داستان، سخنرانی و غیره برای یادگیری استفاده کرده است تا شما عزیزان بتوانید در همه مهارت‌ها خبره شوید.

در این برنامه بیش‌ از 4000 لغت مهم به همراه تصویر و مثال ، 504 واژه ضروری، لغات، اصطلاحات و مکالمات روزمره انگلیسی آورده شده است. علاوه‌ بر آن گرامر زبان انگلیسی به‌طور کامل و مفصل همراه با یک دیکشنری آنلاین دو زبانه در آن گنجانده شده است. واحد پشتیبانی آن هم در هر لحظه آماده ارائه خدمات به زبان‌آموزان عزیز می‌باشد.


دو مدرک بسیار مهم که پس از گذراندن دوره‌های آموزش زبان انگلیسی و برگزاری آزمون مختص به خودشان کسب می‌شود، TOFEL و IELTS هستند. این دو مدرک در سطح جهان معتبر هستند و داشتن این مدارک امتیاز بسیار بزرگی در هر نقطه از کره زمین به حساب می‌آید که می‌توانند تأثیر به‌ سزایی در موقعیت شغلی شما داشته باشند. در این اپلیکیشن لغات مورد نیاز برای آزمون‌های TOFEL و IELTS نیز آورده شده است.
معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی iLingo

شرایط آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان با کودکان و نوجوانان تفاوت دارد. آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان و کودکان به عنوان یکی از اهداف مهم و برنامه‌های اصلی به‌ شمار می‌رود این در حالی است که برای بزرگسالان به‌عنوان فعالیتی اضافه بر سازمان و برای اوقات فراغت است. پس نباید آن‌قدر وقت‌گیر و خسته کننده باشد که فرد دلسرد شده و آموزش زبان انگلیسی را دنبال نکند. اپلیکیشن آیلینگو این مورد را در نظر گرفته و برنامه‌ای طراحی کرده است که توأم با بازی و سرگرمی باشد و فرد مصمم شود که آن را ادامه می‌دهد.

همانطوری‌که خیلی‌ها در جریان هستند این اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن‌های معروفی مثل دولینگو و بوزو طراحی شده است. این اپلیکیشن‌های مشهور در دنیا بیش‌ از 300 میلیون نفر طرفدار دارند ولی ایران و زبان فارسی در آن‌ها تحریم شده است. به همین دلیل آیلینگو با الهام گرفتن از این دو اپلیکیشن پرطرفدار، همه الگوریتم‌ها و سازوکارها و محتواهای آن‌ها را دوباره طراحی و بومی‌سازی کرده‌ است. کمی تغییرات صورت گرفته است ولی کلیت آن چندان عوض نشده و همان قابلیت‌های دولینگو و بوزو را دارا می‌باشد.
معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Atlas

یکی دیگر از برنامه‌هایی که در انتخاب بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان می‌توانید از آن بهره بگیرید، اپلیکیشن اطلس است. روش کار این اپلیکیشن هم مانند بسیاری از برنامه‌های دیگر به‌صورت سطح‌بندی است که از سطح مقدماتی شروع شده و پس‌از طی 5 سطح، به سطح پیشرفته می‌رسد. از آنجایی که اساس هر آموزشی تمرین و تکرار است، در هر سطح تمرین‌های مختلفی ارائه می‌شود که فرد می‌تواند با انجام و تکرار آن‌ها به مهارت دلخواه خود برسد.


اپلیکیشن اطلس دارای هزاران لغت همراه با معنی و تلفظ، گرامر صوتی، واژگان و تمرین‌های گوناگون می‌باشد که در انتهای آموزش‌ها هم آزمونی به‌صورت هوشمند برگزار می‌گردد. از طریق این آزمون افراد می‌توانند میزان دانسته‌های خود را سنجیده و مورد ارزیابی قرار دهند.

معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Wordy

تجربه نشان داده هر چیزی که به‌صورت بازی آموزش داده شود نتیجه مطلوب‌تری خواهد داشت. چه به‌ لحاظ آموزشی که یادگیری را جذاب و هیجان‌انگیز کرده و از خستگی و کسالت‌آور بودن جلوگیری می‌کند و چه به‌ لحاظ بهره‌وری که به مراتب نتایج بهتری نسبت به سایر روش‌های آموزشی خواهد داشت.

اپلیکیشن wordy یک بازی کودکانه به‌حساب نمی‌آید بلکه فقط روش کار آن به‌صورت بازی است. این برنامه هم مثل سایر برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی باعث تقویت مهارت‌های شنیداری، مکالمه، خواندن و نوشتن افراد می‌شود. هرروز یک نکته آموزشی جهت یادگیری بهتر برای زبان‌آموز ارسال می‌شود، چند شخصیت کارتونی ثابت هم از ابتدا تا انتهای آموزش‌ها با فرد خواهند بود. مطمئناً انتخاب بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان از نظر کسانی که به بازی‌های رایانه‌ای علاقه‌مند هستند و اوقات فراغتشان را با این بازی‌ها سپری می‌کنند، این گزینه خواهد بود.
معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

اپلیکیشن آموزش آنلاین فرادرس

به هفتمین و آخرین مورد از موارد انتخاب بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان رسیدیم. اکثر قریب به اتفاق ما انسان‌ها وقتی محصولات یک برند را تأیید می‌کنیم و از آن بسیار راضی می‌شویم، مشتری دائم آن برند شده و آن را به همه پیشنهاد می‌دهیم. در مورد اپلیکیشن‌ها و برنامه‌ها هم این مطلب صادق است. وقتی از محصولات یک شرکت یا سایت رضایت داریم و به نتیجه دلخواه و مطلوب خود رسیده‌ایم، در دفعات بعد هم که نیاز به یک اپلیکیشن یا برنامه داریم مستقیم به سراغ شرکت و مجموعه موردنظر رفته و از سایر برندها و مجموعه‌ها صرف‌نظر می‌کنیم.

اپلیکیشن آموزش آنلاین فرادرس یکی از این مجموعه‌هاست که برای هر تخصص و در هر حوزه‌ای چیزی در چنته دارد که فرد را بی‌نیاز از سایر برنامه‌ها می‌کند. درزمینه آموزش زبان‌های خارجی و به‌خصوص زبان انگلیسی هم در این اپلیکیشن صدها ساعت آموزش و تدریس آنلاین با بهره‌گیری از اساتید مجرب و مطرح، باکیفیتی بسیار بالا گنجانده‌شده است. با استفاده از این اپلیکیشن کامل شما می‌توانید به مهارت‌های چهارگانه آموزش زبان انگلیسی به‌راحتی دست پیدا کنید.


معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

سخن پایانی در مورد بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

در پایان پست بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان باید مطلبی را بی‌پرده بیان کنم. اگر کمی با خودمان روراست باشیم به این نتیجه می‌رسیم که در حال حاضر هم خیلی از دنیا و تکنولوژی جهانی عقب مانده‌ایم. شاید یک دلیل آن نداشتن دانش زبان انگلیسی کافی باشد. برای آموختن هیچ موقع دیر نیست، در هر سن‌وسالی که هستیم روش‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی پیش رویمان هستند که با انتخاب بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، متناسب با سطح و نیاز خودمان می‌توانیم از آن بهره‌ ببریم.

از آنجایی که فاکتور زمان برایمان بسیار اهمیت دارد، پس باید در انتخاب اپلیکیشن مناسب دقیق‌تر شویم تا به تبع زمانی که می‌گذاریم بهترین بهره‌وری حاصل شود. حال از شما دوستان که تا اینجا با من همراه بودید سؤالی می‌پرسم. از نظر شما عزیزان بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان کدام اپلیکیشن می‌تواند باشد؟ بسیار خشنود خواهیم شد اگر پیشنهادهاو مراتب رضایت خود را از مطالب گفته شده در این پست با ما در میان بگذارید.


نمایش دیدگاه ها (1 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز