خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


چرا باید سایت داشته باشیم؟ علت طراحی سایت؟

چرا باید سایت داشته باشیم؟ علت طراحی سایت؟
امروزه اینترنت بطور گسترده‌ای در بین مردم نفوذ کرده است. از این رو هر کسب و کاری هرچقدر هم کوچک سعی دارد تا از طرق کانال اینترنت هم کسب درآمد کند. بهترین روش برای کسب درآمد آنلاین طراحی سایت فروشگاهی است که روزانه بازدیدکنندگان بیشماری دارد. هر لحظه که میگذرد اهمیت طراحی سایت مخصوصا برای سایت هایی که درآمد دارند، بیشتر می‌شود.

چرا باید سایت داشته باشیم؟ علت طراحی سایت؟

چرا باید سایت داشته باشیم؟


 • در درجه اول طراحی سایت به کسب و کار شما هویت و اعتبار میبخشد.
 • یک وب سایت کانالی جدید برای بازاریابی و کسب درآمد است.
 • اطلاعاتی درباره مشتریان به ما می دهد.
 • روز به روز خریدهای اینترنتی درحال افزایش است.
 • وب سایت ها راهی برای هدایت مشتریان به سمت فروشگاه و خرید حضوری هستند.

" داشتن یک وب سایت همانند داشتن یک کارت ویزیت برای یک فروشگاه الزامیست. این روزها صرفا فروش سنتی و محدود به یک دایره جغرافی مانند خیابان یا شهر جوابگو نمی‌باشد. وقتی محصول ما میتواند در یک موقعیت جغرافیایی بزرگتر مانند استان و کشور و یا حتی در وسعت جهانی فروش رود پس داشتن یک وب سایت و کسب و کار آنلاین امری حیاتی است."

مزایای داشتن وب سایت چیست؟


 • یک وب سایت برخلاف کسب و کارهای سنتی نیازی به مکان ندارد. بنابراین هزینه‌ای برای اجاره بها یا خرید ملک پرداخت نخواهید کرد.
 • کسب‌وکارهای سنتی محدود به زمان هستند و مشتریان تنها در ساعات مشخصی از روز میتوانند به فروشگاه مراجعه کنند. اما در یک وب‌سایت 24 ساعت شبانه روز مشتریان قادر به خرید هستند.
 • برای فروش محصولات از طریق سایت داشتن انباری از جنس الزامی نیست. در یک وب سایت حتی فروش محصولات از انبار دیگران به راحتی امکان پذیر است.
 • فروش محصولات مجازی و دانلودی هم نوعی دیگر از کسب‌وکار اینترنتی میباشد که نیازی به حضور و مدیریت سایت توسط شما ندارد. کاربران پس از خرید لینک دانلود محصول را دریافت خواهند کرد.
 • دایره مشتریان شما از یک محله، خیابان و شهر به کل کشور و در صورت کیفیتی عالی در سطح جهانی گسترش پیدا می کنند.
 • در صورتی که یک وب سایت به درستی مدیریت شود، بیشتر از یک تیم بازاریابی برای شما سودمند خواهد بود.

چرا باید سایت داشته باشیم؟ علت طراحی سایت؟

تاثیر طراحی سایت بر کسب و کار

یک وب سایت قادر است تا از جهات مختلف کسب و کارتان را تحت تاثیر قرار داده و دیدتان را نسبت به بازار هدف و چشم انداز تجارت تغییر دهد.
اعتماد مهمترین جنبه یک کسب‌وکار اینترنتی است. تا زمانی که مشتری نسبت به شما و محصولاتتان اعتماد نداشته باشند، شما عملا کاری انجام نداده اید. معمولا مردم از وب‌سایت هایی که ظاهر بروزتری دارند، بیشتر خرید می کنند.
نکته: برای وب سایت های فروشگاهی بهترین گزینه برای جلب اعتماد مشتری، اینماد است. اگر وب‌سایت شما اینماد ندارد، هرچه سریعتر برای دریافت آن اقدام کنید.
فروش بیشتر اصل کار تجارت است. در واقع وب‌سایت ها را برای فروش بیشتر راه اندازی می کنیم. بدین ترتیب با گسترده‌تر شدن حوزه فعالیت‌تان فروش بیشتر و در نتیجه سود بیشتری خواهیم داشت.
یکی از مهمترین فعالیت‌ها در کسب‌وکار بازاریابی است. در فضای اینترنت هر نوع ارتباط با مشتری بازاریابی تلقی می‌شود. هر محتوایی که در سایت خود یا سایر وب‌سایت‌ها به عناون تبلیغات قرار دهید، مشتری را به سمت خود کشانده‌اید.

چرا باید سایت داشته باشیم؟ علت طراحی سایت؟

زمانی که سوالات متداولی درباره یک محصول پرسیده میشود، وب‌سایت بهترین مکان برای ارائه اطلاعات درباره آن است. به کمک وب‌سایت اطلاعاتی را ثبت کرده و در اختیار مشتریان قرار دهید. بنابراین مشتریان به سرعت به آنچه که میخواهند دست پیدا خواهند کرد.
یک وب‌سایت از هر ابزار دیگری برای هدایت مشتری کارآمدتر است. با ارائه پیشنهادات وسوسه انگیز و تخفیفات ویژه جرقه‌ای در ذهن مشتری زده میشود. شاید در همان بازدید اول تمامی مشتریان اقدام به خرید نکنند اما شما به عنوان یک بازاریاب به درستی کار خود را انجام داده‌اید.
گسترش کسب‌وکار مهمترین تاثیر یک وب‌سایت است. مشتریان در بازار سنتی در حالت ایده‌آل محدود به یک شهر هستند، اما با طراحی سایت محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت. هر فردی از هرجای کشور و حتی دنیا در هر ساعتی قادر به خرید محصولات می‌باشند.

طراحی سایت نیشابور

طراحی سایت در نیشابور اولین قدم برای گسترش کسب و کارهای محلی و دیده شدن است. در عصر جدید بسیاری از کسب و کارهای نوپا از طریق فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی به شهرت و کسب درآمد رسیده اند.

طراحی سایت نیشابور با فراداده

فراداده به عنوان طراحی سایت نیشابور با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت و با سابقه سفارش طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی با ده نمونه در سطح شهر نیشابور میتواند گزینه خوبی برای رسیدن به یک وب سایت آیده‌آل و خلاقانه باشد.

 • طراحی سایت شرکتی نیشابور
 • طراحی سایت فروشگاهی نیشابور
 • طراحی سایت املاک اینترنتی نیشابور
 • طراحی سایت پزشکی نیشابور
 • طراحی سایت دولتی نیشابور
 • طراحی سایت مدارس نیشابور

برای سفارش طراحی سایت در نیشابور و دیدن نمونه کارها و آخرین پروژه های انجام شده به فراداده مراجعه کنید.


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز