خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


معرفی اپلیکیشن اکتیک

معرفی اپلیکیشن اکتیک
احتمالا این حرف را شنیده‌اید که تا می‌توانید تجربه و مهارت کسب کنید؛ زیرا حتما یک روز به دردتان خواهد خورد. این یک توصیه یا نصیحت دوستانه است؛ اما آیا تا به حال عمیقا به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید تجربیات جدید را به لیست مهارت‌های خود اضافه کنید؟ با کمی تحقیق و جستجو با آموزشگاه‌های بسیاری روبه‌رو می‌شوید که هزینه‌‌های سرسام آوری برای آموزش مهارت جدید در یک محیطی کاملا رسمی در اختیارتان می‌گذارند. کسب تجربه زمانی تبدیل به یک مهارت می شود که در محیطی راحت و لذت بخش انجام شود. به همین دلیل در این مقاله می‌خواهیم که یک محیط کسب تجربه آنلاین یا حضوری متفاوت را به نام اکتیک به شما معرفی کنیم.

اکتیک چیست؟


اکتیک پلتفرمی است که افراد دارای مهارت و تجربه را به افراد خواهان تجربه با شرایط و ضوابط اصولی وصل می‌کند. شما می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن، به این پلتفرم مفید و کاربردی دسترسی داشته باشید. در ادامه توضیحات کاملی در مورد بخش‌های مختلف این برنامه در اختیارتان قرار می‌دهیم، پس با ما همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن اکتیک

قسمت میزبان


این بخش مختص کسانی است که مهارت لازم و کافی برای انتقال و اشتراک گذاری را دارند. این افراد مهارت‌های خود را به وسیله این برنامه با افرادی که تمایل به یادگیری و تجربه آن دارند، به اشتراک می‌گذارند. یکی از اساس مهم این اپلیکیشن کسب تجربه آنلاین در محیطی صمیمی است. اگر شما خود را جزء افرادی می‌دانید که می‌توانید یکی از مهارت‌هایی را که در آن خبره هستید، با دیگران به اشتراک بگذارید، به سایت یا اپلیکیشن اکتیک مراجعه کنید. جالب است بدانید اکثر آموزش‌ها به صورت تجربه آنلاین برگزار می‌شوند و در صورت نیاز، افراد مقیم در تهران می‌توانند به صورت حضوری نیز کسب تجربه کنند.

قسمت مهمان


اگر شما هم جزء افرادی هستید که آموزش یک مهارت یا یک بار تجربه کردن فعالیتی را از کودکی در ذهن خود دارید، بهتر است از اکتیک کمک بخواهید. اکتیک پلتفرمی است که مهارت‌ها و تجربیات بسیاری در آن وجود دارند و شما می‌توانید به عنوان تفریح یا سرگرمی به آن‌ها نگاه کنید.
در این پلتفرم به شما این فرصت داده شده که بر اساس علاقه خود در بین تجربیات مختلف، مواردی را که همواره دوست داشتید امتحان کنید، برگزینید و در اوقات فراغتتان بر روی آن‌ها وقت بگذارید. این اپلیکیشن بر خلاف کلاس‌ها و آموزشگاه‌ها هیچگونه حالت رسمی ندارد و آموزش و انتقال مفاهیم در محیطی بسیار دوستانه و صمیمی انجام می‌گیرد. بنابراین برای برآورده کردن آرزوها و رویاهای خود بهتر است دست به کار شده و از بین زمینه‌های موجود مواردی را که به آن‌ها علاقه دارید، خریداری کنید.

تجربیات در اکتیک


معرفی اپلیکیشن اکتیک

این اپلیکیشن، ابزاری برای سرگرمی و تفریح است که در خلال آن‌ها مهارت مورد علاقه‌تان نیز آموزش داده می‌شود. زمینه‌های مختلفی در این اپلیکیشن وجود دارند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

- حیوانات

در این بخش شما می‌توانید تجربیات و مهارت‌هایی در مورد حیوانات خانگی یا هر نوع حیوان دیگری با شما به اشتراک گذاشته می‌شود. این بخش می‌تواند به صورت حضوری یا تجربه آنلاین برگزار شود.

- خوراکی

یکی دیگر از بخش‌های کسب تجربه آنلاین یا حضوری می‌تواند آموزش مهارتی در زمینه خوراکی‌ها باشد. شما می‌توانید آموزش پختن هر نوع غذا یا درست کردن نوشیدنی‌هایی را که همیشه در ذهنتان بوده، از این بخش به دست آورید.

- هنر

یکی دیگر از بخش‌های مهم و پرطرفدار کسب تجربه آنلاین اکتیک، هنر است که در آن زمینه‌های مختلفی مانند سفالگری، نقاشی، شمع سازی و غیره توسط افراد خبره به شما آموزش داده می‌شوند. شما می‌توانید همراه میزبان این تجربیات را امتحان کنید.

- گردشگری و بازدید

اگر بازدید از منطقه خاصی همیشه در گوشه‌ای از ذهنتان بوده اما تاکنون آن را به دست نیاورده‎اید، با تجربه آنلاین اکتیک می‌توانید به هر جایی که می‌خواهید بروید.

- تندرستی

با این پلتفرم می‌توانید از بدن و سلامیتی خود نیز به خوبی مراقبت کنید. در واقع تجربه افراد سالم و کسانی که توانایی و مهارت را لازم در این حیطه دارند، خواهید شنید و گام به گام با آن‌ها این مسیر را طی خواهید کرد.

سخن پایانی

اگر به دنبال کسب تجربیات و مهارت‌های جدید در یک محیط و پلتفرمی تازه هستید، اکتیک مناسب‌ترین گزینه برای شما است. اکتیک از سال 1399 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و هر ساله امکانات و خدمات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا تجربیاتی نو و جذاب را برای انتخاب در اختیار داشته باشند. شما نیز می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به منبع این اپلیکیشن مراجعه کنید.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز