خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


شرایط همکاری با راهکار سافت به عنوان پشتیبان نرم افزار

شرایط همکاری با راهکار سافت به عنوان پشتیبان نرم افزار
در اینجا شرایط همکاری با راهکار سافت با عنوان شغلی پشتیبان نرم افزار را برایتان تشریح می کنیم. در واقع این یک آگهی استخدام نمی باشد و یک سیستم همکاری دو طرفه است.

مقدمه


راهکار سافت به عنوان تولید کنندۀ نرم افزارهای مالی و اداری، بیش از یک دهه است که کارش را آغاز کرده و با دو محصول نرم افزار حسابداری رایگان راهکار و سیستم یکپارچۀ رایگان راهکار شناخته شده است. ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که این دو محصول دارای نسخه های کاملاً رایگان و نامحدود می باشند. هیچ نوع قفل زمانی و یا تعدادی و یا ... در این نسخه های رایگان استفاده نشده است. راهکار سافت یک پروژۀ غیرانتفاعی است که ضمن سود رساندن به اشخاص حقیقی و حقوقی، فرصت های شغلی فراوانی را برای همۀ فارسی زبانان فراهم کرده است.

دعوت به همکاری


بدینوسیله از کلیۀ کسانی که در زمینۀ نصب، آموزش و پشتیبانی نرم افزارهای حسابداری تجربۀ قبلی دارند، دعوت به همکاری می شود.

نحوۀ کسب درآمد


ما دو محصول کاملاً رایگان داریم که ضمن رایگان بودن دمو نیستند و کاملاً قابل استفادۀ تجاری می باشند. با توجه به این که هیچ هزینه ای بابت خود نرم افزارها نباید بپردازند، شما می توانید به سادگی افراد، فروشگاه ها، شرکت ها و حتی سازمان ها را متقاعد کنید که از این محصولات رایگان استفاده کنند و فقط بابت خدمات شما هزینه خواهند پرداخت. شما می توانید از طریق آموزش و پشتیبانی این محصولات کسب درآمد کنید. توجه داشته باشید که تمامی درآمدهای کسب شده به صورت صد در صد برای شما می باشند و نیاز نیست کوچکترین مبلغی تحت نام پورسانت یا ... به راهکار سافت بپردازید.

از کجا شروع کنم


در آغاز لازم است نسخه های رایگان محصولات ما را از لینک زیر دانلود و نصب کنید، فیلم آموزش نصب آن نیز در همین جا قرار دارد.


سپس از طریق آموزش های زیر می توانید با جزییات کامل آموزشی نرم افزارها آشنا شوید:


تبریک می گوییم! شما از همین الان می توانید فعالیت خودتان را آغاز کنید.



نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز