خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


راز موفقیت زنان موفق

راز موفقیت زنان موفق
آیا به زن بودن خودتان افتخار می‌کنید؟ اگر اینطور است با خواندن این مقاله خوشحال‌تر و راضی‌تر از جنسیت خود خواهید شد. زن بودن مزایای فوق‌العاده ای دارد؛ مزایایی که با آن‌ها به دنیا آمده‌اید و باید قدرشان را بدانید و متوجه خواهید شد که چرا باید به زن بودن خودتان ببالید!

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکار
محور اصلی روحیات زن که او را از مرد متمایز می سازد، عاطفه و احساسات است. عاطفه و احساس هر چند از ویژگی های مشترک زن و مرد است، اما نیرومندی آن در زن به حدی است که او را به کلی از مرد متمایز می سازد و سرچشمه بسیاری از ویژگی های او می باشد.


زن‌ها از عهده هر کاری برمی‌آیند. می‌توانند بر دنیا حکومت کنند ، یک سازمان را اداره کنند، یک دولت را بچرخانند و در آن واحد، در خانه خودشان هم بالاترین کارایی را داشته باشند. آنها بهتر از هر کس دیگری می‌دانند که خانواده‌شان به چه چیزهایی نیاز دارد و برآوردن نیازهای آنها اصلی‌ترین اولویت زندگیشان است.
زن ها به طور طبیعی موجوداتی مهربان، دلسوز و صبور هستند. آنها با دردها و ناراحتیهای دیگران به خوبی همدردی کرده و برای آرام کردن دیگران تلاش می کنند. برخورداری از عواطف سرشار درونی موجب لطافت روح زنان و افزایش رقت قلب می گردد.
زنها در مقایسه با مردها احساسات قوی تری دارند. آنها ازسنین بسیار کم بامشکلات درونی و بیرونی بسیاری مواجه می شوند که باعث قویتر شدن آنها می شود. این توانایی به آنها قدرت می دهد بتوانند با هر مشکلی روبه رو شوند.
زنان موجودات حساسی هستند و خیلی سریع ناامید می شوند و آسیب می بینند. اما این قدرت را دارند که خیلی زود بر طوفانهای زندگی غلبه کنند و برای موفقیت در هر کاری دوباره از جایشان برخیزند و تلاش کنند.
زنانی که اعتماد به نفس داشته باشند ارزش خود را می دانند و به خود افتخار می کنند؛ این از حرکات و ظاهرشان پیداست ، به دنبال تأیید گرفتن از دیگران نیستند و خود را فوق العاده می دانند.
موفقیت زنان از زمانی شروع می شود که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کنند، دست از جنگیدن با کسایی که درباره ی آنها غیبت می کنند بردارد؛ از جنگیدن با اطرافیان و خانواده ی همسر و ... دست بردارند و سعی در برآورردن انتظارات و یا راضی کردن و قانع کردن دیگران نمی کنند.
زنان موفق شروع به جنگیدن برای اهداف ، رویاها، ایده ها و سرنوشت خود می کنند و در مسیر موفقیت گام برمی دارند. گاهی هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد ، شما می توانید نبردهایتان را عاقلانه تر انتخاب کنید و در انتهای روز تمام موفقیتهای آن روز را در جایی ضبط کنید. حتی می توانید موفقیتهای این هفته یا این ماه وروز را نیزدرجایی یادداشت کنید. خیلی مهم نیست که چه زمان شروع به این کار می کنید، مهم این است که این عادت را شروع کنید؛ این کار می تواند برای شما یک شعف درونی به همراه آورد و به شما این اجازه را می دهد که خودتان را بیشتر باور کنید و به شما می گوید که چه کارهای فوق العاده ای قبلا ً انجام داده اید و چه کارهای بزرگتر ِدیگری درآینده قرار است انجام دهید. مهم نیست که این موفقیت ها چقدر بزرگ یا کوچک هستند، تمام آنها را به حساب بیاورید.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز