خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


معرفی 5 تا از بهترین دوره های آموزش امنیت شبکه و هک و تست نفوذ

معرفی 5 تا از بهترین دوره های آموزش امنیت شبکه و هک و تست نفوذ
این روزها شما با انبوهی از عناوین مختلف در دوره های آموزش هک و امنیت شبکه مواجه هستید که شاید درکشان برای شما ساده نباشد. امروز می خواهیم در خصوص 5 تا از بهترین دوره های آموزشی امنیت شبکه و هک و نفوذ صحبت کنیم که تقریبا شناخت آنها برای هر کسی که قصد ورود به دنیای امنیت شبکه و هک و نفوذ را دارد واجب است. اگر می خواهید بصورت مفصل با دنیای هک و نفوذ آشنا شوید پیشنهاد می کنم حتما مقاله چگونه هکر شویم مهندس نصیری در وب سایت توسینسو را مطالعه کنید تا با دید بازتری وارد دنیای هک و نفوذ شوید. در ادامه با معرفی 5 تا از بهترین دوره های آموزشی هک و نفوذ در خدمت شما عزیزان هستیم.

ورود به بهترین دوره آموزش سکیوریتی پلاس (Security+) به زبان فارسی در وب سایت توسینسو

آموزش سکیوریتی پلاس

دوره شبکه و امنیت شماره 1 : دوره CEH چیست؟ معرفی دوره آموزش هک قانونمند
دوره آموزشی هک قانونمند که به دوره آموزش هک اخلاقی یا دوره آموزش هک اخلاقگرا هم معروف است را می توان اولین دوره استاندارد آموزش هک و نفوذ برای ورود به این حوزه دانست. دوره آموزشی هک قانونمند از شرکت EC-Council است و با عنوان انگلیسی CEH یا دوره Certified Ethical Hacking یا Certified Ethical Hacker در دنیا شناخته می شود. این دوره هک مطالب خود را در قالب ماژول یا بخش بندی های مختلف از تخصص های مختلف هک و نفوذ آموزش می دهد.در حال حاضر جدیدترین نسخه از دوره CEH یا دوره هک اخلاقی نسخه 12 آن است. شما می توانید به جدیدترین و کاملترین دوره آموزشی CEH از مهندس محمدی در وب سایت توسینسو دسترسی پیدا کنید.

ورود به بهترین دوره آموزش CEH ( هک قانومند) به زبان فارسی در وب سایت توسینسو

آموزش CEH

دوره آموزش هک قانونمند به شما کار کردن با ابزارهای هک و نفوذ را به خوبی یاد می دهد و از طرفی مفاهیم و تکنیک های هک کردن را نیز آموزش می دهد. نکته قابل توجه در خصوص دوره CEH این است که این دوره دریچه ورود شما به دنیای هک و نفوذ است و بنابراین قرار نیست صفر تا صد همه چیز در خصوص هک کردن را در این دوره یاد بگیرید . دوره آموزش هک اخلاقی یا CEH استخوان بندی آموزش هک و نفوذ را انجام می دهد و شما برای یادگیری بدنه و جزئیات هک بصورت عمیقتر ، قطعا نیاز به یادگیری و تلاش بیشتری خواهید داشت.

دوره شبکه و امنیت شماره دو : دوره PWK چیست؟ دوره آموزش هک با لینوکس کالی

لینوکس توزیع کالی یا Kali Linux یک سیستم عامل تخصصی هک و نفوذ است. به زبان ساده تر اکثر ابزارهای معروف حوزه هک و نفوذ بصورت یکپارچه در کالی لینوکس برای استفاده دیگران قرار گرفته است. دوره آموزش هک PWK از شرکت امنیتی Offensive Security طراحی و تدوین شده است و هدف اصلی آن آموزش هک و نفوذ با محوریت انجام حملات هکری با ابزارهای موجود در کالی لینوکس است.دوره PWK مخفف کلمه های Penetration Testing With Kali Linux است و از شما یک هکر حرفه ای می سازد. دوره آموزشی PWK به عنوان دوره آموزشی هک و نفوذ OSCP هم شناخته می شود. جدیدترین و به روزترین دوره آموزشی PWK را می توانید در وب سایت توسینسو پیدا کنید.

دوره شبکه و امنیت شماره 3 : دوره SANS 542 چیست؟ دوره آموزش هک سایت

اگر به دنبال هک کردن وب سایت ها هستید ، دوره آموزشی SANS SEC542 یا Web App Penetration Testing and Ethical Hacking مناسب ترین دوره برای این موضوع است. دوره آموزش هک وب سایت یا تست نفوذ وب سایت کد 542 شرکت SANS Security یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین دوره های آموزشی هک و نفوذ در دنیا در حوزه وب و نرم افزارهای تحت وب به حساب می آید.
در دوره آموزشی هک وب SEC542 شما هنر Exploit کردن اپلیکیشن های تحت وب را در محیط های بسیار بزرگ آموزش خواهید دید. شما می توانید به بهترین دوره آموزش وب هکینگ به زبان فارسی در وب سایت توسینسو دسترسی پیدا کنید. هدف این دوره آموزشی هک و نفوذ یاد دادن ابزارها و روشهای هک کردن وب سایت ها در جهت جلوگیری از نفوذ کردن به آنهاست.شما در این دوره آموزش هک وب سایت بصورت کاملا عملی و کاربردی توسط مدرس ، حملات هکری را بصورت شبیه سازی شده در محیط لابراتوار انجام خواهید داد. این دوره آموزشی هک یک دوره فوق تخصصی محسوب می شود قطعا نیازمند این است که شما قبلا سابقه کاری در این حوزه داشته باشید یا در سطح دوره CEH آموزش دیده باشید.

ورود به بهترین دوره آموزش MCSA ( دوره MCSA مایکروسافت ) به زبان فارسی در وب سایت توسینسو

آموزش MCSA

دوره شبکه و امنیت شماره 4 : دوره SANS 504 | دوره آموزش هک با تکنیک های پیشرفته نفوذ

دوره آموزشی سنز 504 که به عنوان دوره تکنیک های پیشرفته هک و نفوذ هم معرفی می شود یکی از فوق تخصصی ترین دوره های آموزش هک و نفوذ در دنیاست.هدف اصلی از یادگیری دوره آموزشی SANS 504 یادگیری تکنیک های حرفه ای هک و نفوذ با هدف پیشگیری و جلوگیری از نفوذ است .شما در این دوره آموزشی ضمن اینکه تکنیک های هک و نفوذ را آموزش می بینید و با تهدیدات سایبری آشنا می شوید ، روشهای مقابله با آنها را نیز یاد می گیرید. شما می توانید به بهترین دوره آمزوشی تکنیک های پبشرفته نفوذ در وب سایت توسینسو دسترسی داشته باشید. هدف اصلی این دوره یادگیری پاسخگویی به حملات سایبری یا Incident Response است. شما در دوره SANS 504 با آخرین نوع تهدیدات سایبری که سازمان شما را تهدید می کنند آشنا می شوید.شما درک خواهید کرد که فرآیند درست اسکن کردن ، اکسپلویت کردن ، نگهداری دسترسی و ... در حملات سایبری چگونه انجام می شود.

دوره شبکه و امنیت شماره 5 : دوره آموزش هک شبکه ( تست نفوذ به شبکه ) دوره SANS 560

شبکه و زیرساخت جزئی جدا نشدنی از فرآیند هک و نفوذ هستند. آموزش هک شبکه یا دوره آموزش تست نفوذ شبکه از شرکت SANS با کد SANS SEC560 بصورت استاندارد روشهای هک قانونمند و نفوذ به شبکه ها و دسترسی به زیرساخت های شبکه را بصورت عملی و کاربردی به شما آموزش می دهد. این دوره در قسمت دوره های آموزشی وب سایت توسینسو برای شما در دسترس ات. دوره آموزشی SANS SEC560 بصورت تخصصی و فوق تخصصی در خصوص شناسایی اهداف هک و نفوذ ، نفوذ به سیستم عاو دسترسی پیدا کردن به آنها و استفاده از ابزارهای هک و نفوذ به شبکه آموزش می دهد.بدیهی است که ورود یکباره به دوره آموزشی تست نفوذ شبکه برای افراد مبتدی توصیه نمی شود و این دوره به عنوان یک دوره مکمل برای دوره آموزشی CEH و PWK به شما عزیزان توصیه می شود. منبع : وب سایت توسینسو

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز