خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


بررسی ویژگی های یک روغن موتور اصل

بررسی ویژگی های یک روغن موتور اصل
موتور خودرو یکی از مهمترین قسمت های اتومبیل محسوب می شود که برای جلوگیری از اصطکاک قطعات آن از روغن موتور استفاده می کنند. زیرا این روان کننده نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر موتور خودرو دارد. از این رو آشنایی با ویژگی های یک روغن موتور اصل و باکیفیت برای صاحبان خودرو حائز اهمیت است. روغن سیتی بهترین روغن موتور را با مشخصاتی نظیر داشتن رنگ روشن و بدون هیچ ناخالصی و نداشتن بوی بد ارائه می دهد‌.

معرفی روغن موتور خودرو

روغن موتور محصولی می باشد که برای روانکاری قطعات موتور خودرو، کاهش اصطکاک، جلوگیری از رسوب بر روی قطعات و در نهایت خنک کردن و محافظت و افزایش طول عمر موتور خودرو استفاده می شود. با توجه به نقش بی نظیری که روغن موتور برای جلوگیری از خراب شدن قطعات موتور اتومبیل ایفا می کند می توان گفت که استفاده از روغن موتور اصل و درجه یک اهمیت بسیار بالایی دارد. زیرا در صورت پایین بودن کیفیت این روان کننده آسیبی که به بخش اصلی خودرو یعنی موتور وارد می شود بسیار زیاد است و هزینه بالایی به بار می آورد.
در حقیقت این روان کننده موجب افزایش راندمان خودرو می شود و نقش بسیار زیادی در حفاظت از موتور خودرو دارد. لذا همواره توصیه می شود که قبل از استفاده از روغن موتور حتماً از درجه کیفی آن اطمینان حاصل کنید. روغن سیتی با ارائه روغن موتور درجه یک همانند بهران درفش 68 و بهران اکسترا توربو دیزل 15w40 را با کیفیت به دنبال جذب رضایت مشتریان است.

اهمیت استفاده از روغن موتور

از روغن موتور برای روانکاری و روغن کاری قسمت های مختلف قطعات خودرو استفاده می کنند. با این کار اصطکاک قطعات کاهش می یابد و اتلاف بی رویه نیرو تا حد امکان به حداقل می رسد‌. زمانی که قطعات موتور خودرو به خوبی روغن کاری شوند موتور عملکرد بهتری ارائه می دهد. زیرا سوخت به شیوه موثر تری مصرف می شود. به همین دلیل می‌ توان گفت که اهمیت استفاده از این محصول جهت افزایش راندمان خودرو بسیار زیاد است.
از سوی دیگر روغن کاری سبب می شود تا اصطکاک و سایش قطعات به حداقل برسد. همین امر موجب بالا بردن طول عمر قطعات موتور خودرو شده و از هزینه های زیاد برای تعمیر موتور جلوگیری می کند. نکته مهمی که باید مدنظر قرار بگیرد توجه به اصل و درجه یک بودن روغن موتور است. زیرا اگر این محصول کیفیت مورد نظر را نداشته باشد آسیب بسیار زیادی به خودرو و قطعات آن وارد می کند. روغن سیتی با ارائه روغن موتور اصل نگرانی صاحبان خودرو را از بین می برد.

انواع ویژگی های روغن موتور اصل


انواع ویژگی های روغن موتور اصل

شفاف بودن روغن موتور اصل یکی از مهم ترین ویژگی های آن به حساب می‌ آید. زمانی که روغن موتور را بررسی می کنید نباید هیچ ناخالصی درون آن وجود داشته باشد. زیرا این محصول روان کننده شفاف، یکدست و روان است. روغن‌ موتور اصل باید دارای رنگ روشن و طلایی باشد . اگر بعد از خرید این روان کننده متوجه شدید که رنگ کدر و تیره دارد بهترین کار عدم استفاده از آن می باشد.
زیرا روغن موتور تقلبی طول عمر قطعات خودرو را کاهش می دهد در این صورت برای تعمیر مشکل به وجود آمده باید وقت و هزینه زیادی بگذارید. صاحبان خودرو می توانند با استفاده از خدمات و محصولات روغن سیتی از دادن هزینه زیاد بابت تعمیر موتور خودرو و قطعات آن جلوگیری کنند.

نحوه تشخیص اصل بودن روغن موتور

برای تشخیص اصل بودن روغن موتور مهم ترین نکته‌ای که باید مدنظر داشته باشید توجه به نوع بسته بندی و محتویات داخل محصول می باشد. برای اطلاع از شفاف بودن و عدم وجود ناخالصی در روغن موتور همانند بهران بندر 50 می توانید با باز کردن درب بسته بندی از شفاف بودن روغن موتور اطلاع حاصل کنید. در واقع توجه به بو روغن موتور، رنگ و میزان شفافیت آن جهت تشخیص اصل یا تقلبی بودن اهمیت بسیار بالایی دارد. روغن سیتی توانسته با فروش روغن موتور اصل و درجه یک نیاز مصرف کنندگان را به روان کننده با کیفیت برطرف کند.‌

خرید و فروش روغن موتور


خرید و فروش روغن موتور

یکی از نکات مهمی که جهت خرید روان کننده موتور خودرو باید مد نظر قرار بگیرد مراجعه به فروشگاه معتبر است. خرید روغن موتور اهمیت بسیار بالایی دارد. اما نکته مهمی که در این زمینه باید به آن توجه کرد نکاتی می باشد که به خریداران کمک می کند تا بهترین انتخاب را جهت خرید روغن موتور داشته باشند. روغن سیتی با فروش روغن موتور درجه یک خیال آن دسته از خریدارانی که دغدغه زیادی بابت انتخاب یک فروشگاه معتبر را دارند جمع کرده است.

جمع بندی

روغن موتور یکی از مهم‌ ترین محصولاتی می باشد که برای روانکاری قسمت های مختلف موتور خودرو استفاده می شود. از آنجایی که این روان کننده ها نقش بسیار زیادی در کاهش اصطکاک و سایش قطعات خودرو، افزایش طول عمر و راندمان کاری موتور خودرو ایفا می کنند اهمیت انتخاب روغن موتور اصل بیشتر می‌ شود. زیرا روغن موتور تقلبی علاوه بر اینکه آسیب زیادی به قطعات موتور خودرو وارد می کند راندمان کاری خود را کاهش می دهد و هزینه های زیادی بابت تعمیر این بخش از خودرو به وجود می آورد. روغن سیتی بهترین محصولات را برای افزایش راندمان خودرو ارائه می دهد.
سایت: roghancity.com


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز