خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


ویژگی های کالا در نرم افزار فروشگاهی راهکار

ویژگی های کالا در نرم افزار فروشگاهی راهکار
نویسنده : امیر انصاری
در این آموزش به چگونگی کار با بخش ویژگی های کالا در نرم افزار فروشگاهی راهکار می پردازیم. ابتدا به صورت مقدمه وار به اهمیت این بخش اشاره می کنیم. شما می توانید برای هر کالا ویژگی های مختلف همچون رنگ، ابعاد، و ... معرفی کنید. توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی هم در معرفی این ویژگی ها نخواهید داشت. به عنوان مثال اگر کالای شما یک کتاب باشد، نویسنده، ناشر، مترجم، سال نشر و اطلاعاتی از این قبیل می توانند ویژگی های آن کالا باشند. یا اگر کالای شما یک موبایل باشد، وزن، ابعاد صفحه، زرولوشن، تراکم پیکسلی و ... می توانند ویژگی های آن باشند.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکاراهمیت ویژگی های کالا و کاربرد آن در چیست؟


اهمیت و کاربرد وارد کردن ویژگی های کالا در اینست که اولاً می توانید از روی این ویژگی ها کالا را بهتر به مشتری معرفی کنید، و دوماً اینکه می توانید به کمک این ویژگی ها به سرعت کالای مربوطه را مورد جستجو قرار دهید و پیدایش کنید. به عنوان مثال اگر کتابفروشی هستید و مشتری به شما مراجعه کرد و کتابی را درخواست کرد که نامش را نمی داند اما نویسنده یا مترجمش را می داند، می توانید با اطلاعات داده شده توسط مشتری به سرعت کالا یا کالاهای مربوطه را بیابید.

چگونه ویژگی های کالا را معرفی کنم؟


به سادگی! ابتدا وارد منوی "تعاریف - کالاها و خدمات - کالاها" شوید. لیست کالاها را خواهید دید. یک کالا را در لیست انتخاب کنید و مشابه تصویر زیر در تب "ویژگیهای کالا" بر روی دکمۀ افزودن کلیک کنید.

ویژگی های کالا در نرم افزار فروشگاهی راهکار

فرم افزودن ویژگی مانند تصویر زیر نمایان می شود. نام ویژگی و مقدار ویژگی را وارد نمایید و سپس بر روی دکمۀ ثبت و خروج کلیک کنید.

ویژگی های کالا در نرم افزار فروشگاهی راهکار

برای مشاهده فهرست کامل آموزشهای این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید :


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز