خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


ویرایش گروهی قیمت کالاها

ویرایش گروهی قیمت کالاها
نویسنده : امیر انصاری
در این آموزش به چگونگی ویرایش گروهی قیمت کالاها در نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار می پردازیم. در نرم افزار فروشگاهی راهکار شما این امکان را دارید که کالاهایتان را بر اساس پارامترهای مختلف مورد جستجو قرار دهید و سپس قیمت فروش نتایج این جستجو را به صورت گروهی ویرایش کنید.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارچگونگی ویرایش قیمت فروش کالاها به صورت گروهی


مراحل ویرایش گروهی قیمت کالاها به شرح زیر می باشند:

 1. ابتدا وارد منوی "تعاریف - کالاها و خدمات - کالاها" شوید. فرم لیست کالاها نمایان می شود. در این فرم می توانید انواع جستجوها یا فیلترهای مختلف را بر روی کالاها انجام دهید تا به نتایج مورد نظرتان برسید. به عنوان مثال در فرم زیر ما با کلمۀ کلیدی فلسفه لیست کالاها را محدود کرده ایم. شما حتی این امکان را دارید که در این لیست محدود شده هم به کمک دکمه کنترل و کلیک هم زمان ماوس، موارد محدودتری را انتخاب کنید. نتایج انتخاب های شما مشابه تصویر زیر با رنگی متفاوت نمایش داده می شوند. بعد از فیلتر کردن و انتخاب کالاهای مورد نظرتان بر روی دکمۀ "ویرایش گروهی اطلاعات کالاها" کلیک کنید تا مشابه تصویر زیر گزینه های آن به نمایش در آید.

  ویرایش گروهی قیمت کالاها

 2. برای ویرایش گروهی قیمت فروش کالاها دو گزینه در اختیار دارید:
  • افزایش یا کاهش درصدی نسبت به قیمت فروش قبلی: همانطور که از اسم این گزینه پیداست ابتدا قیمت فروش قبلی کالا در نظر گرفته می شود و سپس بسته به انتخاب شما قیمت ها به صورت گروهی و با درصد مشخص شده توسط شما افزایش یا کاهش داده می شوند.
  • افزایش یا کاهش درصدی نسبت به قیمت خرید: این گزینه هم مشابه گزینه قبلی است، با این تفاوت که ملاک قیمت خرید کالا است و نه قیمت فروش قبلی آن.

 3. بعد از اینکه نحوه افزایش یا کاهش را انتخاب کردید (با توجه به قیمت فروش قبلی یا قیمت خرید) فرم "درصد افزایش یا کاهش" مشابه تصویر زیر نمایش داده می شود. درصد افزایش یا کاهش را وارد کنید و سپس نوع افزایش یا کاهش را نیز که به صورت پیش فرض بر روی افزایش قرار دارد را نیز مشخص سازید و دکمه تایید را کلیک کنید.

  ویرایش گروهی قیمت کالاها

 4. تمام. به همین سادگی قیمت های فروش کالاهای انتخاب شده به صورت گروهی تغییر می کنند.

برای مشاهده فهرست کامل آموزشهای این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید :


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز