خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان
یادگیری زبان انگلیسی برای مبتدیان در ابتدا سخت و پیچیده به نظر می ‌رسد. با این حال رفته رفته مسیر یادگیری روشن‌ تر می‌شود. با مطالعه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان و شرکت در کلاس ‌های آموزشی می ‌توانید سطح زبان خود را به شکل چشمگیری بهبود دهید. در این بین فرقی هم ندارد که در کدام شهر هستید؛ مطمئنا می ‌توانید بهترین آموزشگاه یا بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی در مشهد یا هر شهر دیگری را برای خود پیدا کنید.

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان (6 تا از کاربردی ترین ها)

در یادگیری زبان انگلیسی به خصوص کودکان، در کنار استفاده از کتاب ‌های آموزشی، لازم است از روش ‌های مختلف یادگیری هم استفاده شود. تماشای انیمیشن ‌ها و فیلم‌ های کودکانه بدون ترجمه و دوبله راه مناسبی بوده که کودکان بتوانند انگلیسی را به خوبی از پایه یاد بگیرند. البته که انتخاب بهترین آموزشگاه زبان کودکان در مشهد اهمیت زیادی دارد. زیرا معلم و روش تدریس نقش کلیدی در علاقه و جذب زبان آموز دارد.

1- کتاب زبان انگلیسی Oxford Word Skills


بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

کتاب ‌های آکسفورد به خصوص مجموعه Oxford Word Skills را می توان بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان نام برد. دامنه لغات آموزشی در این کتاب بسیار زیاد بوده و با اتمام هر جلد می ‌توانید مطمئن باشید که سطح زبانتان به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.
همچنین لغات به صورت دسته بندی شده و با موضوعات یکسان در کتاب آورده شده است. در نتیجه هنگامی که قرار است درباره موضوعی کلمات جدید را یاد بگیرید، می ‌توانید مطمئن باشید که همه لغات مربوطه در مقابل شما هستند.
علاوه بر این، این کتاب خودآموز بوده و می‌توانید بدون حضور معلم هم آن را یاد بگیرید. برای هر لغت هم تصویری قرار داده شده تا درک آن را بهتر کند. بعد از هر درس هم منابع تمرینی برای یادگیری شما وجود دارند. موضوعات مطرح شده در این کتاب بسیار رایج و روزمره هستند و به شما در صحبت کردن کمک بسیاری می ‌کنند.

2- کتاب English Grammar in Use


کتاب Grammar in Use در سطوح مختلف و برای زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است. همانطور که از نام کتاب هم مشخص بوده، هدف‌ آن آموزش گرامر زبان انگلیسی است. این کتاب هم به صورت خودآموز استفاده می‌ شود و هم می ‌توان آن را تدریس کرد.
یک نکته جالب در مورد کتاب English Grammar in Use این است که درباره یک زمان به عنوان مثال Present Perfect بسته به سطح کتاب نکات لازم گفته شده است. بدان معنا که در کتاب اول شکل ساده ‌ای از Present Perfect را یاد می ‌گیرید. در کتاب‌ های بعدی کاربردهای پیچیده ‌تری از آن ارائه می ‌شود.

3- کتاب Interchange


Interchange بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان، زبان آموزان متوسط و پیشرفته است. این کتاب در چهار جلد تدوین شده که رنگ زرد آن اولین نسخه و برای زبان آموزان مبتدی است. Interchange برخلاف دو کتاب قبلی روی یک موضوع تمرکز نمی ‌کند، بلکه شامل تمام مهارت‌ های زبانی است. شما در هر درس رایتینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تمرین می ‌کنید.
هر کتاب هم دارای یک نسخه کتاب کار، کتاب زبان آموز و کتاب معلم است. بنابراین حتما باید تحت نظر یک استاد تدریس شود. در هر کتاب، 16 درس از ساده به پیچیده دسته بندی شده ‌اند. شما علاوه بر نکات گفته شده، گرامر و لغات را هم یاد می ‌گیرید. بنابراین می‌ توانید مهارت‌ های خود را به صورت همه جانبه تقویت کنید.

4- کتاب American English File


بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

کتاب های American English File‌ هم به صورت چند منظوره طراحی شده‌ اند. شما به عنوان یک زبان آموز مبتدی در هر درس همه مهارت‌ها را تمرین می کنید. هر جلد هم به یک سطح اختصاص دارد تا نوع آموزش و مطالب گفته شده مناسب سطح زبان شما باشد. ابتدای کتاب اول با افعال To Be شروع می‌ شوند. کم کم اسامی ساده مانند روزهای هفته، نام کشورها و اعداد را یاد می‌گیرید.
بعد از آن نوبت به گرامر‌های پیچیده ‌تر می رسد. نحوه استفاده هر فعل در جمله و کنار هم قرار گرفتن افعال مختلف به شکل‌ های متنوع بخشی از این دروس هستند. طبق گفته نویسندگان این کتاب، بهتر است که آن را زیر نظر معلم یاد بگیرید. برخی نکات اضافه ‌تر و ضروری بوده که در حین تدریس باید به آن ‌ها اشاره شود.

5- کتاب Oxford Picture Dictionary


برای یک زبان آموز مبتدی مهم است که بتواند کلمات را از طریق تصاویر به خاطر بسپارد. در این صورت در طولانی مدت هم آن لغات از ذهنش خارج نمی‌ شود. بنابراین استفاده از دیکشنری ‌های تصویری توصیه می‌ شود. در این بین کتاب Oxford Picture Dictionary بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان است. این دیکشنری به 12 فصل مختلف تقسیم بندی شده که هر درس روی یک موضوع خاص تمرکز دارد.
طراحی ‌ها هیجان انگیز و جالب هستند در نتیجه حتی کودکان هم به آن جذب می ‌شوند. برای اینکه کاربرد بیشتری داشته باشد یا باید تحت نظر معلم یا والد تدریس شود.

6- کتاب آموزشی English for Everyone


یکی دیگر از کتاب ‌هایی که به خصوص روی آموزش گرامر برای زبان آموزان مبتدی تمرکز دارد، کتاب English for Everyone است. سطوح مختلف آن باعث می ‌شود تا بتوانید بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید. همچنین تمرینات متنوع آن کمک می‌کند تا روی ساختارهای مختلف گرامری مسلط شوید. در یادگیری گرامر هیچ بخشی مهم ‌تر از تمرین کردن نیست.
در کنار مفاهیم و عبارت‌ های کاربردی، تصاویر جذابی هم برای هر درس انتخاب شده است. این تصاویر به شما کمک می‌کنند تا هر مفهوم گرامری را بهتر یاد بگیرید. علاوه بر این، می‌ توانید درباره موضوعات مختلف به سادگی جمله سازی کنید.

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان کدام است؟


بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

از بین کتاب‌ های گفته شده در بالا، می‌توان گفت همه آن ها بهترین منابع آموزشی هستند. با این حال می توان یک کتاب را به عنوان بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان در نظر گرفت. این کتاب Short Stories in English بوده که توسط باربارا اوکلی نگارش شده است.
این کتاب همانطور که از نام آن هم مشخص است، شامل تعدادی داستان به زبان انگلیسی در سطوح مختلف می ‌شود. شما می‌توانید در بستر داستان با گرامر، لغات و ترکیبات جدید آشنا شوید. دامنه گسترده‌ ای از واژگان به شما آموزش داده می ‌شود که کاملا کاربردی و ضروری هستند.

نتیجه: بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان؟

با 6 کتاب معروف و کاربردی برای آموزش زبان به مبتدیان در زبان انگلیسی آشنا شدید. پیشنهاد می شود اگر قصد دارید به صورت خودخوان، شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید، استفاده از این کتاب های آموزش زبان را فراموش نکنید.
زبان انگلیسی را می ‌توانید هم به صورت خودخوان و هم با شرکت در کلاس ‌های زبان یاد بگیرید. با این حال انتخاب روش مناسب کاملا بستگی به شما دارد. توصیه ما این است که با شرکت در کلاس ‌های گروهی می‌توانید هم با زبان آموزان دیگر رقابت کنید و هم زیر نظر یک استاد مناسب و باتجربه زبان را یاد بگیرید.


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز