خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


2. کاربرد OneDrive در ورد 2016

2. کاربرد OneDrive در ورد 2016
نویسنده : امیر انصاری
بسیاری از ویژگی های آفیس 2016 شما را به سمت ذخیره کردن و به اشتراک گذاری فایلها بصورت آنلاین می برد. OneDrive فضای ذخیره سازی آنلاین (فضای ذخیره سازی ابری) شرکت مایکروسافت می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره سازی، ویرایش و همینطور به اشتراک گذاری فایلهایتان استفاده نمایید. شما میتوانید با استفاده از کامپیوترتان، موبایل هوشمندتان و یا دستگاه های دیگری از OneDrive استفاده نمایید.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکاربرای شروع کار با OneDrive تنها چیزی که نیاز دارید اینست که یک حساب کاربری رایگان در مایکروسافت بسازید.

وقتی که شما یک حساب کاربری رایگان در مایکروسافت برای خودتان ساختید، شما می توانید از طریق آفیس وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار بر روی دکمه Sign in که در گوشه بالا و راست سند وردتان قرار دارد، کلیک کنید.

2. کاربرد OneDrive در ورد 2016 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

مزایای استفاده از OneDrive در ورد 2016


وقتی که از طریق آفیس وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شدید، یکسری از کارها را می توانید با OneDrive انجام بدهید که در ادامه به آنها می پردازیم:

  • دسترسی به فایلهایتان در هر جایی که باشید : وقتی که فایلهایتان را در OneDrive ذخیره می کنید، شما قادر خواهید بود تا از هر کامپیوتر دیگر، تبلت، و موبایل که دارای اتصال اینترنت باشد به فایلهایتان دسترسی داشته باشید. شما همچنین از طریق خود OneDrive نیز می توانید اسناد ورد را بسازید.
  • پشتیبان گیری از فایلهایتان: ذخیره سازی فایلهایتان در OneDrive یک لایه محافظتی اضافه به آنها می دهد. حتی اگر برای کامپیوتر شما اتفاقی بیفتد، OneDrive فایلهای شما را بصورت امن و قابل دسترس نگه میدارد.
  • به اشتراک گذاری فایلها : به اشتراک گذاری فایلهایتان با دوستان و یا همکارانتان از طریق OneDrive میسر می شود. شما حتی می توانید تعیین کنید که سایرینی که فایل را با آنها به اشتراک گذاره اید، بتوانند فایل را ویرایش کنند و یا اینکه فقط آن را مشاهده کنند. این گزینه برای همکاری بسیار عالی می باشد، زیرا در آن واحد چندین نفر می توانند روی یک سند ورد کار کنند.

ذخیره سازی و بازیابی فایلهای ورد 2016 توسط OneDrive


وقتی از طریق آفیس وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شده باشید، OneDrive بعنوان یک گزینه در هنگام ذخیره سازی و یا باز کردن فایلها وجود خواهد داشت. اگر چه شما همچنان امکان اینکه فایلها را روی کامپیوتر خود ذخیره کنید خواهید داشت. اگر چه ذخیره سازی فایلهایتان در OneDrive به شما این اجازه را خواهد داد تا تقریبا از هر جایی بتوانید آنها را در دسترس خود داشته باشید، و همچنین با سایرین به اشتراک بگذارید.

برای مثال، وقتی که گزینه Save As (دستور ذخیره سازی ورد) را کلیک کنید، شما امکان انتخاب بین OneDrive (فصای ابری ذخیره سازی مایکروسافت) و This PC (کامپیوتر شما) را بعنوان محل های ذخیره سازی در اختیار خواهید داشت.

2. کاربرد OneDrive در ورد 2016 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

منبع : gcflearnfree

آموزش قبلی : 1. شروع به کار با ورد 2016

آموزش بعدی : 3. ایجاد و باز کردن فایلها در اکسل 2016

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.