خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


2. کاربرد OneDrive در ورد 2016

2. کاربرد OneDrive در ورد 2016
نویسنده : امیر انصاری
بسیاری از ویژگی های آفیس 2016 شما را به سمت ذخیره کردن و به اشتراک گذاری فایلها بصورت آنلاین می برد. OneDrive فضای ذخیره سازی آنلاین (فضای ذخیره سازی ابری) شرکت مایکروسافت می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره سازی، ویرایش و همینطور به اشتراک گذاری فایلهایتان استفاده نمایید. شما میتوانید با استفاده از کامپیوترتان، موبایل هوشمندتان و یا دستگاه های دیگری از OneDrive استفاده نمایید.

آموزش سالیدورکز 20-2019برای شروع کار با OneDrive تنها چیزی که نیاز دارید اینست که یک حساب کاربری رایگان در مایکروسافت بسازید.

وقتی که شما یک حساب کاربری رایگان در مایکروسافت برای خودتان ساختید، شما می توانید از طریق آفیس وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار بر روی دکمه Sign in که در گوشه بالا و راست سند وردتان قرار دارد، کلیک کنید.

2. کاربرد OneDrive در ورد 2016 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

مزایای استفاده از OneDrive در ورد 2016


وقتی که از طریق آفیس وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شدید، یکسری از کارها را می توانید با OneDrive انجام بدهید که در ادامه به آنها می پردازیم:

  • دسترسی به فایلهایتان در هر جایی که باشید : وقتی که فایلهایتان را در OneDrive ذخیره می کنید، شما قادر خواهید بود تا از هر کامپیوتر دیگر، تبلت، و موبایل که دارای اتصال اینترنت باشد به فایلهایتان دسترسی داشته باشید. شما همچنین از طریق خود OneDrive نیز می توانید اسناد ورد را بسازید.
  • پشتیبان گیری از فایلهایتان: ذخیره سازی فایلهایتان در OneDrive یک لایه محافظتی اضافه به آنها می دهد. حتی اگر برای کامپیوتر شما اتفاقی بیفتد، OneDrive فایلهای شما را بصورت امن و قابل دسترس نگه میدارد.
  • به اشتراک گذاری فایلها : به اشتراک گذاری فایلهایتان با دوستان و یا همکارانتان از طریق OneDrive میسر می شود. شما حتی می توانید تعیین کنید که سایرینی که فایل را با آنها به اشتراک گذاره اید، بتوانند فایل را ویرایش کنند و یا اینکه فقط آن را مشاهده کنند. این گزینه برای همکاری بسیار عالی می باشد، زیرا در آن واحد چندین نفر می توانند روی یک سند ورد کار کنند.

ذخیره سازی و بازیابی فایلهای ورد 2016 توسط OneDrive


وقتی از طریق آفیس وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شده باشید، OneDrive بعنوان یک گزینه در هنگام ذخیره سازی و یا باز کردن فایلها وجود خواهد داشت. اگر چه شما همچنان امکان اینکه فایلها را روی کامپیوتر خود ذخیره کنید خواهید داشت. اگر چه ذخیره سازی فایلهایتان در OneDrive به شما این اجازه را خواهد داد تا تقریبا از هر جایی بتوانید آنها را در دسترس خود داشته باشید، و همچنین با سایرین به اشتراک بگذارید.

برای مثال، وقتی که گزینه Save As (دستور ذخیره سازی ورد) را کلیک کنید، شما امکان انتخاب بین OneDrive (فصای ابری ذخیره سازی مایکروسافت) و This PC (کامپیوتر شما) را بعنوان محل های ذخیره سازی در اختیار خواهید داشت.

2. کاربرد OneDrive در ورد 2016 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

منبع : gcflearnfree

آموزش قبلی : 1. شروع به کار با ورد 2016

آموزش بعدی : 3. ایجاد و باز کردن فایلها در اکسل 2016

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.

لطفا پیش از ارسال دیدگاه ، به نکات زیر توجه فرمایید :

- از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید. دیدگاه ها و سوالات متفرقۀ خود را می توانید در تالارهای گفتمان خوش آموز مطرح نمایید.
- لطفاً دیدگاه های خود را با حروف فارسی تایپ کنید، دیدگاه های فینگیلیش تایید نمی شوند.
- قبل از ارسال دیدگاه حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
- نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
- لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از طریق ایمیل khoshamoz[at].hotmail.com ارسال نمایید
- چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟
- چرا برخی پرسش های کاربران پاسخ داده نمی شوند؟


دوره رایگان آموزش جامع ورد 2016 و 2019 از مقدماتی تا پیشرفته

دوره رایگان آموزش جامع ورد 2016 و 2019 از مقدماتی تا پیشرفته