خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10

رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10
شاید شما هم گیر این صفحه آبی مرگ ویندوز یا همان Blue Screen معروف افتاده باشید، صفحه ای که بدون هیچ هشدار قبلی به یکباره در صفحه نمایش ظاهر می شود و ممکن است کار شما را ساعت ها به تعویق بیندازد چون تا مادامی که این خطا وجود دارد، دسترسی به ویندوز ممکن نخواهد بود و باید آن را رفع نمایید. این پیغام خطا با نام blue screen of death و به اختصار BSOD معروف است. BSOD یک صفحه نمایش از Error و خطا است که می تواند در هر نسخه ای از ویندوز به دلایل مختلف رخ دهد. هر چیزی از لایه نرم افزار به سخت افزار تداخل ایجاد کند، این تداخل و درگیری می تواند منجر به نمایش ارور BSOD شود. عیب یابی و رفع مشکل BSOD ها علاوه بر اینکه ممکن است ساعت ها به طول بیانجامد، ممکن است حتی به نتیجه هم نرسد. اگر شما در این شرایط قرار گرفته اید و نمی دانید باید چه کاری انجام دهید لطفا تا پایان مقاله با ما همراه شوید.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارانواع BSODs
انواع مختلفی از BSOD ها وجود دارند، که هر کدام از آنها نیاز به اقدامات متفاوت دارند. یکی از راه هایی که برای حل مشکل BSOD معمولا مورد استفاده قرار می گیرد نصب مجدد ویندوز است البته این روش اگر بک آپ از اطلاعات درایو ویندوزی(درایو C) نداشته باشید، همه آن اطلاعات را از دست خواهید داد.

عمدتا BSOD بنا به دلالیل زیر رخ می دهد:

Driver Conflicts:

درگیری ها و تداخل Driver ها هنگامی رخ می دهد که دو یا چند Driver (نرم افزار به منظور استفاده و کنترل سخت افزار) نمی توانند به درستی با یکدیگر کار کنند. همچنین در این خصوص یکی دیگر از مواردی که منجر به BSOD می شود این است که برای یک سخت افزار در کامپیوتر چند Driver نصب شده باشد بدون اینکه Driver های قبلی از سیستم Uninstall شده باشند.

Hardware Conflicts:

در برخی شرایط سخت افزارها هم می توانند منجر به BSOD شوند. برای مثال overclocking یکبار در کامپیوتر می تواند بلافاصله منجر به BSOD شود. و یا اگر رم های شما به صورت اشتباه قرار داده شده باشند و یا یک قطعه سخت افزاری خراب شده باشد می تواند باز هم منجر به BSOD شود. حتی عدم سازگاری سخت افزاری هم می تواند به این ارورها منجر شود.

Operating System (OS) Errors: برخی اوقات اشتباهات و خطای کاربری، و یا نرم افزارهای مخرب(مثل ویروس ها یا تروجان ها) می توانند فایل های سیستم عامل را Corrupt و خراب کنند و این فایل های خراب شده و یا حذف شده در نهایت می تواند منجر به BSOD شود و هر بار که شما سیستم را ریست می کنید صفحه آبی مرگ برای شما نمایش داده می شود.

در حالی در اینجا چند دلیل برای BSOD بیان شد ولی تشخیص آن ممکن است ساعتها به طول بیانجامد و مطالب زیر به شما این امکان را می دهد که دلیل این BSOD را تشخیص دهید.
موارد زیر باعث می شوند که شما به طور مستقیم مشکل را یافته و احتمالا BSOD را برطرف کنید.

تجزیه و تحلیل Blue Screen
ساده ترین راه برای رفع یک BSOD این است که جزئیات نمایش داده شده رو صفحه مانیتور را یادداشت کنید. تمام BSOD ها Stop code و QR code به کاربران ارائه و نمایش می دهند.
هنگامی پیغام خطایی مشاهده می کنید بهترین راه برای رفع آن، جستجوی stop code در اینترنت است. سایت های زیادی برای کمک و رفع مشکل وجود دارند. مایکروسافت در حال حاضر یک مخزن و دیتابیس از BSOD های معمول و عمومی جمع آوری کرده است. علاوه بر این اسکن کردن QR code با گوشی موبایل، شما را به وب سایت ساخته شده به منظور رفع stop code هدایت می کند.
البته راه دیگری هم وجود دارد و آن هم استفاده از Contact page مایکروسافت است که باید در اینجا stop code مربوطه را وارد کنید تا کارشناسان مایکروسافت در جهت رفع این مشکل به شما کمک کنند و از آنجایی که ویندوزهای مورد استفاده اغلب اورجینال نیستند و ضمن اینکه پشتیبانی مایکروسافت را نداریم، این راه تقریبا عملی نیست.
اگر همین Page را به پایین اسکرول کنید، بسیاری لینک مربوط به راه حل های بسیاری از ارورهای بلواسکرین را که توسط همین وب سایت جمع آوری شده را می توانید مشاهده کنید و با کلیک روی هر لینک، راه حل های مربوط بدان ارور را بررسی کنید.

رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10 . آموزشگاه رایگان خوش آموز


رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

نصب (یا حذف) Updates در ویندوز 10

بروزرسانی ویندوز گاهی اوقات بدون اینکه شما در جریان آن قرار بگیرید انجام می شوند(البته اگر آن را غیر فعال کرده باشید آپدیت انجام نمی شود.) و این آپدیت شدن علاوه بر مزایای زیادی که دارد گاهی با دانلود و نصب آپدیت نادرست منجر به BSOD می شود. در عین حال، BSOD ها همچنین می توانند هنگامی رخ دهند که بروزرسانی های خراب در نصب شوند.

Reset کردن کامپیوتر

راه اندازی مجدد کامپیوتر بهترین تصمیمی است که در زمان مواجهه با BSOD گرفته می شود با این کار با Refresh شدن فایل های ویندوز و بدون اینکه آن فایل ها از دست بروند، ممکن است ویندوز بالا بیاید.(البته اگر Error خیلی جدی باشد ویندوز بالا نخواهد آمد).

اصلاحات غیر مستقیم

در حالی که صفحه خطای BSOD اطلاعات خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد و گاها باید شما این خطاها را در وب سایتهایی غیر از مایکروسافت جستجو کنید تا مشکل را رفع کنید. اگر نتوانستید مشکل را رفع کنید لطفا مراحل زیر را انجام دهید.

حالت Safe Mode

قبل از اینکه هر کدام از نکات زیر را انجام دهید ویندوز را در حالت Safe Mode اجرا کنید. در این حالت بسیاری از سرویس های ویندوز بعلاوه درایورها غیر فعال هستند. این حالت این امکان را به کاربران می دهد تا یک بوت با حداقل نیاز بری اجرای ویندوز داشته باشند و تنها برنامه های ضروری برای راه اندازی سیستم عامل اجرا شوند.
سیستم را روشن کنید و معمولا با فشردن دکمه f11 می توانید وارد محیط Safe Mode ویندوز شوید البته این دکمه ها بستگی به نوع سیستم شما دارند و سپس وارد advanced startup options شده(البته اگر دو یا سه بار ویندوز را ریستارت کنید، ویندوز پس از لحظاتی به محیط advanced startup options وارد خواهد شد) و از منوی اصلی نمایش داده شده وارد Troubleshoot شده و از آنجا هم باید گزینه Advanced Options را انتخاب کنید.

رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

و از لیست نمایش داده شده در شکل زیر با فشردن عدد 5 از کیبورد به حالت Enable Safe Mode with Networking باید وارد ویندوز شوید.

رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

Install WhoCrashed:

برنامه WhoCrashed را در سیستم باید نصب کنید این برنامه مشکلات BSOD را حل نمی کند اما با اجرای آن به کاربر یک گزارش مبنی بر اینکه چه عواملی باعث Crash سیستم شده است را ارائه می دهد. فقط مطابق شکل زیر روی Analyze کلیک کنید و برنامه یک گزارش به صورت خودکار ایجاد می کند که پیام های خطا را توصیف می کند.

رفع مشکل Blue Screen در ویندوز 10 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

حذف Drivers های مشکل ساز

Driversها معمولا کار خود را به درستی انجام می دهند اما Drivers های معیوب مزاحمت های جدی برای سیستم و کار شما دارند. پس از تجریه و تحلیل سیستم توسط برنامه WhoCrashed و گزارشات آن، شاید مجبور شوید درایورهایی که این برنامه آنها را به عنوان مزاحم تشخیص داده را از سیستم Uninstall کنید.

تعمیر فایل های ویندوز

یکی از مواردی باعث ایجاد مشکل در کامپیوتر ویندوزی می شود، خراب شدن فایل های ویندوزی است که در اکثر موارد کاربران خیلی ساده تصمیم می گیرند که ویندوز را عوض کنند. اما این نصب را می توان کمی به تعویق انداخت و فایل های معیوب را تعمیر کرد. Command Prompt ویندوز را اجرا کنید و دستور زیر را در آن وارد کرده و Enter کنید.

sfc /scannow

اجرای این دستور دقایقی به طول خواهد انجامید.

تعمیر هارد دیسک

باید مطمئن شوید که هارد دیسک سیستم شما عاری از مشکل است. Bad sectors شدن دیسک می تواند مانع از راه اندازی کامپیوتر شما شوند و بخش های خاصی از Bad sectors می تواند منجر به BSOD شود. بدین منظور باید وارد cmd ویندوز شوید و عبارت زیر را در آن وارد و Enter کنید.

chkdsk /f

این دستور Bad Sectors های هارد دیسک را پیدا می کند ولی تعمیر آن را انجام نمی دهد. برای تعمیر بجای /F باید /r را وارد کنید.

chkdsk /r


در این پست ارورهای بلواسکرین را بصورت کلی مورد بررسی قرار دادیم و راهکارهای کلی برطرف کردن این خطاهای پرچالش و دردسرساز را بررسی کردیم. البته بسیاری از همین خطاهای بلواسکرین را به صورت جداگانه و تخصصی در همین وب سایت بررسی کرده ایم که لینک آنها را در ذیل قرار داده ایم.

 1. مکان فایل های لاگ ارور بلواسکرین کجاست و چگونه می توان بدان دسترسی داشت؟
 2. عیب یابی ارورهای Blue screen
 3. رفع مشکل Blue Screen و Stop error ها در ویندوز
 4. لیست کامل خطاهای Blue screen
 5. رفع ارور بلواسکرین PHASE1_INITIALIZATION_FAILED 0x00000032
 6. برطرف کردن ارور 0xc0000225
 7. رفع ارور بلواسکرین Nt_wrong_symbols.sys
 8. برطرف کردن ارور Boot Configuration Data File is missing some required information
 9. برطرف کردن ارور Your PC needs to be repaired
 10. برطرف کردن ارور BAD_POOL_HEADER
 11. برطرف کردن ارور 0x80070543
 12. برطرف کردن ارور DRIVER_CORRUPTED_EXPOOL
 13. برطرف کردن ارور Registry Error 51
 14. برطرف کردن ارور Windows Kernel event ID 41 error
 15. برطرف کردن ارور THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER
 16. برطرف کردن ارور 0xc000000e
 17. برطرف کردن ارور 0xc00000e9
 18. برطرف کردن ارور INTERRUPT_EXCEPTION_NOT_HANDLED
 19. برطرف کردن ارور Critical_process_died
 20. برطرف کردن ارور kernel_auto_boost_lock_acquisition_with_raised_irql
 21. برطرف کردن ارور SYSEM_SERVICE_EXCEPTION
 22. ارورهای بلواسکرین مربوط به SYSEM_SERVICE_EXCEPTION
 23. حل کردن ارور BOOTMGR is missing هنگام روشن کردن کامپیوتر
 24. ارور بلو اسکرین Driver Power State Failure 0x0000009F
 25. حل ارور Bad Pool Caller
 26. برطرف کردن ارور KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE
 27. برطرف کردن ارور صفحه آبی System Thread Exception Not Handled در ویندوز
 28. برطرف کردن ارور Out of Memory در ویندوز
 29. برطرف کردن ارور Fatal Error No Language File Found
 30. حل ارور MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS
 31. حل ارور صفحه آبی WORKER_INVALID
 32. حل مشکل Operating system not found. Reboot and select proper boot device در ویندوز
 33. حل ارور صفحه آبی DPC_WATCHDOG_VIOLATION Error 0x00000133
 34. برطرف کردن ارور Error Code 0x8007000D
 35. برطرف کردن ارور KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
 36. برطرف کردن ارور Unmountable Boot Volume Stop Error 0x000000ED
 37. برطرف کردن ارور Physical Memory Dump
 38. برطرف کردن ارور UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION
 39. برطرف کردن ارور REGISTRY_ERROR
 40. برطرف کردن ارور 0x8024a000
 41. برطرف کردن ارور Opencl.dll is missing
 42. برطرف کردن ارور (VIDEO_TDR_FAILURE (ATIKMPAG.SYS
 43. برطرف کردن ارور Error 1962 No Operating System Found
 44. برطرف کردن ارور Driver WUDFRd failed to load
 45. برطرف کردن ارور Windows failed to start
 46. برطرف کردن ارور Windows detected a hard disk problem
 47. برطرف کردن ارور There was a problem resetting your PC
 48. بوت نشدن ویندوز و گیر کردن در پنجره سیاه
 49. برطرف کردن ارور 0xc000021a
 50. برطرف کردن ارور Non-System Disk or Disk Error
 51. برطرف کردن ارور A disk read error occurred
 52. برطرف کردن ارور Windows Cannot Install Required Files 0x80070570
 53. برطرف کردن ارور Operating System Not Found Error
 54. برطرف کردن ارور CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION
 55. برطرف کردن ارور KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR
 56. برطرف کردن ارور PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
 57. برطرف کردن ارور DPC Watchdog Violation
 58. برطرف کردن ارور WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR
 59. برطرف کردن ارور Multiple_IRP_Complete_Requests
 60. برطرف کردن ارور BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO
 61. برطرف کردن ارور Registry editor has stopped working
 62. برطرف کردن ارور Failed to load steamui.dll
 63. برطرف کردن ارور Windows\system32\winload.efi is missing or corrupt
 64. برطرف کردن ارور DISM Error 14098 Component Store has been corrupted
 65. برطرف کردن ارور (0x000000fc (ATTEMPTED EXECUTE OF NOEXECUTE MEMORY
 66. برطرف کردن ارور بلواسکرین Preparing Security Options
 67. غیرفعال کردن Automatic Restart on System Failure در ویندوز
 68. برطرف کردن ارور بلواسکرین (DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (error code 0x000000D1
 69. برطرف کردن ارور بلواسکرین 0x0000003B System_Service_Exception
 70. برطرف کردن ارور بلواسکرین INTERNAL_POWER_ERROR
 71. برطرف کردن ارور 0x8024a206
 72. برطرف کردن ارور BUGCODE_USB_DRIVER
 73. برطرف کردن ارورهای 0x0000007A, STOP 0x00000077, STOP 0x000000F4 در ویندوز
 74. برطرف کردن ارور بلواسکرین 0x0000000A در ویندوز 7 و سرور 2008
 75. برطرف کردن ارور بلواسکرین 0x0000006B PROCESS1_INITIALIZATION_FAILED در ویندوز 7 و ویندوز 2008
 76. برطرف کردن ارور 0x0000007E یا 0x00000050 در ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008R2
 77. بررسی ارور diskpart has encountered an error the parameter is incorrect
 78. برطرف کردن ارور Critical_Process_Died در ویندوز
 79. برطرف کردن ارور بلواسکرین TDR Failure در ویندوز
 80. برطرف کردن ارور بلواسکرین Memory_Management
 81. رفع ارور بلواسکرین hidclass.sys
 82. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_UNLOADED_WITHOUT_CANCELLING_PENDING_OPERATIONS
 83. رفع ارور بلواسکرین ntkrnlmp.exe
 84. رفع ارور بلواسکرین SYSTEM_PTE_MISUSE
 85. حل ارور بلواسکرین SynTP.sys
 86. رفع ارور بلواسکرین نارنجی رنگ در ویندوز
 87. رفع ارور بلواسکرین Watchdog.sys
 88. رفع ارور بلواسکرین win32k.sys
 89. رفع ارور بلواسکرین Srttrail.txt
 90. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_VERIFIER_DETECTED_VIOLATION
 91. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER
 92. رفع ارور بلواسکرین Stop 0x00000050 PAGE-FAULT-IN-NONPAGED-AREA
 93. رفع ارور بلواسکرین NMI_HARDWARE_FAILURE
 94. رفع ارور بلو اسکرین Dxgmms2.sys
 95. رفع ارور بلواسکرین Ndis.sys
 96. رفع ارور بلواسکرین Driver_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Netwtw04.sys
 97. رفع ارور بلواسکرین storahci.sys
 98. رفع ارور بلواسکرین SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION asmtxhci.sys
 99. رفع ارور بلواسکرین PAGE FAULT IN NONPAGED AREA
 100. رفع ارور بلواسکرین Video_Scheduler_Internal_Error
 101. رفع ارور بلواسکرین CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION
 102. رفع ارور بلواسکرین MACHINE CHECK EXCEPTION
 103. رفع ارور بلواسکرین PFN_LIST_CORRUPT
 104. ارور بلواسکرین APC_INDEX_MISMATCH
 105. رفع ارور بلواسکرین ATTEMPTED_SWITCH_FROM_DPC
 106. رفع ارور بلواسکرین ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY
 107. رفع ارور بلواسکرین PDP_DETECTED_FATAL_ERROR
 108. رفع ارور بلواسکرین HAL_INITIALIZATION_FAILED
 109. رفع ارور بلواسکرین VIDEO DXGKRNL FATAL ERROR
 110. رفع ارور بلواسکرین ntoskrnl.exe در ویندوز
 111. رفع ارور بلو اسکرین CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT
 112. رفع ارور بلو اسکرین INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE
 113. رفع ارور بلواسکرین FAULTY_HARDWARE_CORRUPTED_PAGE
 114. رفع ارور بلواسکرین SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED (CMUSBDAC.SYS) BSOD در ویندوز
 115. رفع ارور بلواسکرین acpi.sys
 116. رفع ارور بلواسکرین Netio.sys در ویندوز
 117. رفع ارور بلواسکرین Driver IRQL NOT LESS OR Equal mfewfpk.sys و Driver IRQL NOT LESS OR Equal epfwwfp.sys
 118. رفع ارور Driver_Power_State_Failure
 119. رفع ارور بلواسکرین AGP_GART_CORRUPTION 0x00000105
 120. رفع ارور بلو اسکرین CHIPSET_DETECTED_ERROR 0x000000B9
 121. رفع ارور بلواسکرین CANCEL_STATE_IN_COMPLETED_IRP 0x00000048
 122. رفع ارور بلواسکرین CACHE_MANAGER 0x00000034
 123. رفع ارور بلواسکرین CACHE_INITIALIZATION_FAILED 0x00000066
 124. رفع ارور بلواسکرین BUGCODE_USB3_DRIVER 0x00000144
 125. رفع ارور بلواسکرین BUGCODE_NDIS_DRIVER 0x0000007C
 126. رفع ارور بلواسکرین BOUND_IMAGE_UNSUPPORTED
 127. رفع ارور بلواسکرین BAD_EXHANDLE 0x000000A7
 128. رفع ارور بلواسکرین ATDISK_DRIVER_INTERNAL 0x00000042
 129. رفع ارور بلواسکرین CAUGHT_MODIFYING_FREED_POOL 0x000000C6
 130. رفع ارور بلواسکرین SYSTEM EXIT OWNED MUTEX
 131. رفع ارور 0x8007001F هنگام آپدیت ویندوز
 132. رفع ارور بلواسکرین KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR 0x000007A
 133. رفع ارور بلواسکرین INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT
 134. رفع ارور بلواسکرین system_scan_at_raised_irql_caught_improper_driver_unload
 135. رفع ارور 0xc000014c
 136. رفع ارور بلواسکرین volsnap.sys
 137. رفع ارور بلواسکرین fltmgr.sys
 138. رفع ارور بلواسکرین iaStorA.sys
 139. رفع ارور بلواسکرین Ntfs.sys
 140. برطرف کردن ارور بلواسکرین FAT_FILE_SYSTEM
 141. رفع ارور بلواسکرین 0x000000EA
 142. رفع ارور بلواسکرین CLASSPNP.SYS
 143. رفع ارور بلواسکرین Wdf01000.sys
 144. رفع ارور بلواسکرین storport.sys
 145. رفع ارور بلواسکرین Win32kbase.sys
 146. رفع ارور 0x80248014 در ویندوز
 147. رفع ارور بلواسکرین ACPI_BIOS_FATAL_ERROR
 148. رفع ارور بلواسکرین ACPI_BIOS_ERROR 0x000000A5
 149. رفع ارور بلواسکرین Wdf_violation
 150. رفع ارور Unknown Hard Error در ویندوز
 151. رفع ارور بلواسکرین ASSIGN_DRIVE_LETTERS_FAILED 0x00000072
 152. رفع ارور بلواسکرین APP_TAGGING_INITIALIZATION_FAILED 0x0000010A
 153. رفع ارور بلواسکرین AGP_INVALID_ACCESS 0x00000104
 154. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_UNMAPPING_INVALID_VIEW
 155. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_USED_EXCESSIVE_PTES 0x000000D8
 156. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_VERIFIER_DMA_VIOLATION 0x000000E6
 157. رفع ارور بلواسکرین Driver_Violation 0x00000121
 158. رفع ارور بلواسکرین EVENT_TRACING_FATAL_ERROR 0x0000011d
 159. رفع ارور بلواسکرین FATAL_UNHANDLED_HARD_ERROR 0x0000004c
 160. رفع ارور بلواسکرین ارور بلواسکرین FILE_INITIALIZATION_FAILED
 161. رفع ارور بلواسکرین FTDISK_INTERNAL_ERROR
 162. رفع ارور بلواسکرین HAL_MEMORY_ALLOCATION 0x000000AC
 163. رفع ارور بلواسکرین ACPI_DRIVER_INTERNAL 0x000000A3
 164. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_CORRUPTED_SYSPTES 0x000000DB
 165. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_LEFT_LOCKED_PAGES_IN_PROCESS 0x000000CB
 166. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_PAGE_FAULT_BEYOND_END_OF_ALLOCATION 0x000000D6
 167. رفع ارور DRIVER_PAGE_FAULT_IN_FREED_SPECIAL_POOL
 168. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_PORTION_MUST_BE_NONPAGED 0x000000D3
 169. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_RETURNED_HOLDING_CANCEL_LOCK 0x0000011B
 170. رفع ارور بلواسکرین CID_HANDLE_CREATION 0x00000016
 171. رفع ارور بلواسکرین CID_HANDLE_DELETION 0x00000017
 172. رفع ارور بلواسکرین CONFIG_INITIALIZATION_FAILED 0x00000067
 173. رفع ارور بلواسکرین CREATE_DELETE_LOCK_NOT_LOCKED 0x00000014
 174. رفع ارور بلواسکرین CRITICAL_SERVICE_FAILED 0x0000005A
 175. رفع ارور بلواسکرین DATA_COHERENCY_EXCEPTION 0x00000055
 176. رفع ارور بلواسکرین Disorderly_Shutdown 0x000000F3
 177. رفع ارور بلواسکرین AGP_ILLEGALLY_REPROGRAMMED 0x00000106
 178. رفع ارور 0xC1900101 - 0x4001E در ویندوز
 179. رفع ارور بلواسکرین Avipbb.sys
 180. رفع ارور بلواسکرین AGP_INTERNAL 0x00000115
 181. رفع ارور بلواسکرین NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS 0x00000035
 182. رفع ارور بلواسکرین NO_MORE_SYSTEM_PTES 0x0000003F
 183. رفع ارور بلواسکرین NO_PAGES_AVAILABLE 0x0000004D
 184. رفع ارور NO_SPIN_LOCK_AVAILABLE 0x0000001D
 185. رفع ارور بلواسکرین NO_SUCH_PARTITION 0x00000043
 186. رفع ارور بلواسکرین NO_USER_MODE_CONTEXT 0x0000000E
 187. رفع ارور بلواسکرین PAGE_FAULT_BEYOND_END_OF_ALLOCATION 0x000000CD
 188. رفع ارور بلواسکرین PAGE_NOT_ZERO 0x00000127
 189. رفع ارور بلواسکرین PCI_BUS_DRIVER_INTERNAL 0x000000A1
 190. رفع ارور بلواسکرین PHASE0_EXCEPTION 0x00000078
 191. رفع ارور بلواسکرین MEMORY1_INITIALIZATION_FAILED 0x00000065
 192. رفع ارور بلواسکرین MEMORY_IMAGE_CORRUPT 0x000000A2
 193. رفع ارور بلواسکرین MBR_CHECKSUM_MISMATCH 0x0000008B
 194. رفع ارور بلواسکرین MAXIMUM_WAIT_OBJECTS_EXCEEDED 0x0000000C
 195. رفع ارور بلواسکرین MANUALLY_INITIATED_CRASH 0x000000E2
 196. رفع ارور بلواسکرین MAILSLOT_FILE_SYSTEM 0x00000052
 197. رفع ارور بلواسکرین LPC_INITIALIZATION_FAILED 0x0000006A
 198. رفع ارور بلواسکرین NO_EXCEPTION_HANDLING_SUPPORT 0x0000000B
 199. رفع ارور بلواسکرین KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
 200. رفع ارور بلواسکرین KERNEL_STACK_INPAGE_ERROR
 201. رفع ارور بلواسکرین KERNEL_STACK_LOCKED_AT_EXIT
 202. رفع ارور بلواسکرین LOADER_BLOCK_MISMATCH
 203. رفع ارور بلواسکرین MUST_SUCCEED_POOL_EMPTY 0x00000041
 204. رفع ارور بلواسکرین MUP_FILE_SYSTEM 0c00000103
 205. رفع ارور بلواسکرین MULTIPROCESSOR_CONFIGURATION_NOT_SUPPORTED 0x0000003E
 206. رفع ارور بلواسکرین MSRPC_STATE_VIOLATION 0x00000112
 207. رفع ارور بلواسکرین INVALID_SOFTWARE_INTERRUPT
 208. رفع ارور بلواسکرین IO1_INITIALIZATION_FAILED 0x00000069
 209. رفع ارور بلواسکرین IRQL_GT_ZERO_AT_SYSTEM_SERVICE
 210. رفع ارور بلواسکرین IRQL_NOT_DISPATCH_LEVEL 0x00000008
 211. رفع ارور بلواسکرین IRQL_NOT_GREATER_OR_EQUAL 0x00000009
 212. رفع ارور بلواسکرین IRQL_UNEXPECTED_VALUE
 213. رفع ارور بلواسکرین KERNEL_APC_PENDING_DURING_EXIT
 214. رفع ارور بلواسکرین HTTP_DRIVER_CORRUPTED 0x000000FA
 215. رفع ارور بلواسکرین IMPERSONATING_WORKER_THREAD 0x000000DF
 216. رفع ارور بلواسکرین INTERRUPT_UNWIND_ATTEMPTED 0x0000003C
 217. رفع ارور بلواسکرین INVALID_DATA_ACCESS_TRAP 0x00000004
 218. رفع ارور بلواسکرین INVALID_FLOATING_POINT_STATE 0x000000E7
 219. رفع ارور بلواسکرین INVALID_REGION_OR_SEGMENT 0x00000099
 220. رفع ارور بلواسکرین SCSI_VERIFIER_DETECTED_VIOLATION Error 0x000000F1
 221. رفع ارور بلواسکرین RESOURCE_NOT_OWNED 0x000000E3
 222. رفع ارور بلواسکرین SCSI_DISK_DRIVER_INTERNAL 0x0000002D
 223. رفع ارور بلواسکرین REFERENCE_BY_POINTER 0x00000018
 224. رفع ارور بلواسکرین RDR_FILE_SYSTEM 0x00000027
 225. رفع ارور بلواسکرین QUOTA_UNDERFLOW 0x00000021
 226. رفع ارور بلواسکرین PROCESS_HAS_LOCKED_PAGES 0x00000076
 227. رفع ارور بلواسکرین POOL_CORRUPTION_IN_FILE_AREA
 228. رفع ارور بلواسکرین PNP_DETECTED_FATAL_ERROR 0x000000CA
 229. رفع ارور بلواسکرین SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M 0x1000007E
 230. رفع ارور بلواسکرین SYSTEM_LICENSE_VIOLATION 0x0000009A
 231. رفع ارور بلواسکرین SPIN_LOCK_NOT_OWNED 0x00000010
 232. رفع ارور بلواسکرین STATUS_CANNOT_LOAD_REGISTRY_FILE 0xC0000218
 233. رفع ارور بلواسکرین STATUS_IMAGE_CHECKSUM_MISMATCH 0xC0000221
 234. رفع ارور بلواسکرین SPIN_LOCK_ALREADY_OWNED 0x0000000F
 235. رفع ارور بلواسکرین SPECIAL_POOL_DETECTED_MEMORY_CORRUPTION 0x000000C1
 236. رفع ارور بلواسکرین SESSION_HAS_VALID_POOL_ON_EXIT 0x000000AB
 237. رفع ارور بلواسکرین SECURITY_SYSTEM 0x00000029
 238. رفع ارور بلواسکرین UNSUPPORTED_PROCESSOR 0x0000005D
 239. رفع ارور بلواسکرین UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP_M 0x1000007F
 240. رفع ارور بلواسکرین UDFS_FILE_SYSTEM 0x0000009B
 241. رفع ارور بلواسکرین TIMER_OR_DPC_INVALID 0x000000C7
 242. رفع ارور بلواسکرین TERMINAL_SERVER_DRIVER_MADE_INCORRECT_MEMORY_REFERENCE 0x000000CF
 243. رفع ارور بلواسکرین THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER_M 0x100000EA
 244. رفع ارور بلواسکرین THIRD_PARTY_FILE_SYSTEM_FAILURE 0x00000108
 245. رفع ارور بلواسکرین THREAD_NOT_MUTEX_OWNER 0x00000011
 246. رفع ارور بلواسکرین sysmon.sys
 247. رفع ارور بلواسکرین BC_BLUETOOTH_VERIFIER_FAULT 0x00000BFE
 248. رفع ارور بلواسکرین VIDEO_SHADOW_DRIVER_FATAL_ERROR
 249. رفع ارور بلواسکرین VIDEO_TDR_ERROR 0x00000116
 250. رفع ارور بلواسکرین VIDEO_TDR_TIMEOUT_DETECTED 0x00000117
 251. رفع ارور بلواسکرین WHEA_INTERNAL_ERROR 0x00000122
 252. رفع ارور بلواسکرین WORKER_THREAD_RETURNED_AT_BAD_IRQL 0x000000E1
 253. رفع ارور بلواسکرین XNS_INTERNAL_ERROR 0x00000057
 254. رفع ارور بلواسکرین VIDEO_DRIVER_INIT_FAILURE 0x000000B4
 255. رفع ارور بلواسکرین VIDEO_MEMORY_MANAGEMENT_INTERNAL 0x0000010E
 256. رفع ارور بلواسکرین STOP 0x0000007B INACCESSABLE_BOOT_DEVICE
 257. رفع ارور بلواسکرین 0x00000031-PHASE0_INITIALIZATION_FAILED
 258. رفع ارور بلواسکرین DRIVER_VERIFIER_IOMANAGER_VIOLATION 0x000000C9
 259. رفع ارور بلواسکرین SYSTEM_EXIT_OWNED_MUTEX
 260. رفع ارور بلواسکرین SESSION3_INITIALIZATION_FAILED
 261. رفع ارور بلواسکرین intelppm.sys در ویندوز
 262. رفع ارور بلواسکرین VIDEO_MEMORY_MANAGEMENT_INTERNAL 0x0000010E
 263. رفع ارور بلواسکرین athwbx.sys
 264. رفع ارورهای PSOD یا Pink Screen of Death صفحه صورتی در ویندوز
 265. رفع اروربلواسکرین CRITICAL_OBJECT_TERMINATION
 266. رفع ارور بلواسکرین Ddkmd.sys
 267. رفع ارور EUBKMON.SYS
 268. رفع ارور بلواسکرین evbda.sys
 269. رفع ارور بلواسکرین Jraid.sys
 270. رفع ارور بلواسکرین مربوط به فایل ati2dvag.dll در ویندوز
 271. رفع ارور بلواسکرین Nv4_disp.dll در ویندوز
 272. رفع ارور File System Error -2018375670
 273. رفع ارور بلواسکرین KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED rtwlane.sys
 274. رفع ارور بلواسکرین avgloga.sys
 275. رفع ارور بلواسکرین Cm11264.sys
 276. رفع ارور بلواسکرین clfs.sys
 277. رفع ارور بلواسکرین NMI HARDWARE FAILURE
 278. رفع ارور صفحه آبی Driver PNP Watchdog در ویندوز
 279. رفع ارور بلواسکرین IRP_NO_MORE_STACK_LOCATIONS
 280. رفع ارور بلواسکرین System Scan at Raised IRQL Caught Improper Driver Unload

نمایش دیدگاه ها (23 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز