خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


ترجمۀ کتاب روش ساده ترک سیگار نوشتۀ آلن کار : فصل 41 . هشدار نهایی

ترجمۀ کتاب روش ساده ترک سیگار نوشتۀ آلن کار : فصل 41 . هشدار نهایی
نویسنده : امیر انصاری
هیچ فرد سیگاری، این شانس را ندارد تا به زمان قبل از به دام افتادن باز گردد و در عین حال دانشی را که امروز دارد راجع به آن مساله داشته باشد، و سپس شروع به انتخاب کند. بسیاری از افراد سیگاری که با من مشورت می کنند متقاعد شده اند که اگر من بتوانم به آنها کمک کنم سیگار کشیدن را متوقف کنند، هرگز دیگر رویای سیگار کشیدن را نخواهند داشت، و در عین حال هزاران سیگاری هستند که با موفقیت این عادت را کنار گذاشته اند و بعد از سالها زندگی شاد بدون سیگار، مجدداً به دام افتاده اند.

نرم افزار سامانه مودیان راهکارمن اعتماد دارم که این کتاب روش آسانی را برای ترک سیگار در اختیار شما قرار می دهد. اما هشدار می دهم: سیگاری هایی که ترک سیگار را ساده می یابند، به همان نسبت هم به سادگی می توانند مجددا شروع به سیگار کشیدن کنند.

مواظب باشید در این دام نیفتید.

مهم نیست که چه مدت زمانی از ترک شما می گذرد، مهم نیست که شما چقدر اعتماد به نفس دارید که هرگز دوباره به دام نخواهید افتاد، این را در زندگی تان یک قانون کنید که هرگز به هر دلیلی سیگار نخواهید کشید. در برابر میلیونها پوندی که شرکتهای دخانیات به صورت مستقیم و غیر مستقیم صرف معرفی سیگار می کنند مقاومت کنید، و به یاد داشته باشید آنها قاتل شماره 1 دنیا را ارائه می دهند. شما جرأت نمی کنید تا وسوسه هروئین شوید، و جالب است که سیگار هزاران برابر هروئین مردم را به کشتن داده است.

به خاطر داشته باشید که اولین سیگار هیچ کاری را با شما نمی کند. شما هیچ تلاشی برای از بین بردن رنج های دوری از نیکوتین نخواهید داشت، و در ضمن مزۀ وحشتناکی هم دارد. تنها کاری که می کند اینست که نیکوتین را وارد بدن شما می کند و یک صدای آرامی در پس زمینۀ ذهن شما خواهد گفت: "شما یکی دیگر می خواهید." سپس شما این انتخاب را خواهید داشت که دوباره مدتی بدبختی را تحمل کنید و یا اینکه آن زنجیرۀ کثیف را دوباره آغاز کنید.


قبلی : ترجمۀ کتاب روش ساده ترک سیگار نوشتۀ آلن کار : فصل 40 . آخرین سیگار (2)

بعدی : ترجمۀ کتاب روش ساده ترک سیگار نوشتۀ آلن کار : فصل 42 . بازخوردها طی 12 سال (1)

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.