خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


آموزش فناوری 5G : شروع آموزش 5G

آموزش فناوری 5G : شروع آموزش 5G
نویسنده : امیر انصاری
5G فناوری نسل پنجم (Fifth Generation) می باشد. این فناوری دارای خیلی ویژگی های پیشرفته می باشد که پتانسیل کافی برای حل بسیاری از مشکلات زندگی عادی ما را دارند. این امر برای دولت سودمند است، چرا که می تواند حکومت کردن را ساده تر کند. برای دانش آموزان سودمند است، چرا که می توانند دوره های آموزشی پیشرفته، کلاسها و مواد را به صورت آنلاین داشته باشند. برای مردم عادی آسان تر است، چرا که می توانند بسادگی اینترنت را در همه جا در اختیار داشته باشند. بنابراین، این آموزش به فصل های مختلفی تقسیم شده است و فناوری 5G را تشریح می کند،و به جزئیات مرتبط با کاربردهای آن، چالش های آن و ... می پردازد.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارمخاطبان این دورۀ آموزشی


این آموزش در درجۀ اول برای افراد حرفه ای که از فناوری های 3G و 4G استفاده می کنند طراحی شده است، همینطور برای دانش آموزانی که به دنبال منابع بیشتر برای بروز رسانی دانششان می گردند. علاوه بر اینها، هر خوانندۀ علاقمند دیگری نیز می تواند از مزایای این دورۀ آموزشی بهره مند گردد و دانش شخصی اش را در مورد فناوری های روز دنیا ارتقاء بدهد.

پیش نیازهای این دورۀ آموزشی


این دورۀ آموزشی نیازی به هیچ پیش نیازی ندارد، امّا داشتن دانش قبلی در مورد فناوری های 3G و 4G می تواند برای خوانندگان ارزش افزوده ای ایجاد کند.


آموزش قبلی : دورۀ آموزش فناوری 5G

آموزش بعدی : شبکه نسل پنجم موبایل

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز