خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


ایرانی ها در گوگل چه کلماتی را بیشتر جستجو می کنند؟ آمار هفته اول شهریور 1396

ایرانی ها در گوگل چه کلماتی را بیشتر جستجو می کنند؟ آمار هفته اول شهریور 1396
نویسنده : امیر انصاری
در هفته اول شهریور 1396 کاربران ایرانی کلمات "سعید مدرس عطر دنیات"، "جانشین منصوریان"، "خلاصه بازی پرسپولیس و الاهلی"، "سعید مدرس عطر دنیات" و "منصوریان استفا داد" را بیشتر از بقیه کلمات کلیدی مورد جستجو قرار داده اند. در ادامه لیستی از سایر کلمات کلیدی که کاربران در این هفته هزاران بار مورد جستجو قرار داده اند را می بینید.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکار
اگر مشتاق هستید تا آمار سایر هفته ها را نیز ببینید می توانید لینک زیر را بازدید نمایید. همینطور در آنجا نحوه گردآوری این اطلاعات و منابع جمع آوری این اطلاعات را نیز آورده ایم و در موردش توضیحاتی ارائه کرده ایم.

کلمات پر جستجوی ایرانی ها در گوگل (بروز رسانی هفتگی آمارها)


باربارا لنی


ظاهرا این هنر پیشه اسپانیایی در هفته اخیر در کانون توجهات بوده است.

جدول سری آ ایتالیا


این کلمه کلیدی هم در هفته اخیر بارها توسط کاربران ایرانی مورد جستجو قرار گرفته است. قابل توجه کسانی که سایت ورزشی دارند، یادتان باشد حتما جدول سری آ ایتالیا را در سایتتان قرار دهید.

پانته آ بهرام


پانته آ بهرام این هنرپیشه تهرانی، امروزها سخت مورد توجه کاربران ایرانی قرار دارد، دوستانی که در زمینه مجلات تفریحی و سرگرمی و حتی خبری مشغول سایت داری هستید می توانید با قرار دادن بیوگرافی پانته آ بهرام و یا اخبار مرتبط با آن بازدید کننده خوبی را در این هفته ها جذب کنید.

هپاتیت ب


ضمن اینکه آرزو می کنیم همه بیماران شفا یابند، در هفته اخیر کلمه هپاتیت ب زیاد مورد جستجو قرار گرفته است. دوستانی که در زمینه سلامت و بهداشت و پزشکی سایت دارید می توانید محتوای خوب و شایسته ای را برای کاربران تولید کنید تا در این زمینه اطلاعات مناسبی کسب کنند.

کارت ورود ب جلسه ازمون استخدامی


کلمات کلیدی مرتبط با استخدام، نه در این هفته بلکه همیشه مورد جستجوی فراوان قرار می گیرند، اینبار ظاهرا کلمه کارت ورود ب جلسه ازمون استخدامی بیشتر مورد علاقه بوده است.

اسم دختر با پ


ضمن تبریک به تمامی کسانیکه در هفته اخیر پدر یا مادر شدند، ظاهرا خیلی علاقمند زیاد است که نام دخترش را با پ شروع کند. این کلمه کلیدی در هفته اخیر بارها مورد جستجو قرار گرفته است.

همه اینو میدونن که من شدم وابستت


به نظر می رسد این کلمه کلیدی مربوط به نام یک آهنگ موسیقی باشد. قابل توجه دوستانی که سایت موزیک و موسیقی دارید، آهنگ همه اینو میدونن که من شدم وابستت رو حتما برای کاربراتون پیدا کنید، جون به شدت تو هفته اخیر دنبالش بودند.

فال حافظ


مشتاقان فال حافظ ظاهرا در هفته اخیر زیاد نیت داشتند. خدا نیت همه را برآورده به خیر کند انشالله.

فال ماهانه شهریور 96


جستجوی این مدل کلمات مثل فال ماهانه شهریور 96 نشان می دهد که تعداد زیادی از کاربران مدام مشتاق هستند تا لحظه به لحظه از فال جدید خود با خبر شوند. در واقع بهتر است فال روزانه را برای آنها تدارک ببینید تا در دریافت فالهای خود لحظه به لحظه آپدیت باشند.

دانلود برنامه ی بازار


کلمه کلیدی دانلود برنامه ی بازار هم به شدت مشتاق پیدا کرده است. ظاهرا خیلی ها تازه همین هفته گوشی خریده اند و هجوم آورده اند که این اندروید استور ایرانی را نصب کنند.

دنیل د لوئیس


بازیگر انگلیسی دنیل د لوئیس اینروزها ظاهرا بر تعداد فن های ایرانی اش افزوده شده است.

ورز ش سه


این کلمه را اگر چه خیلی روی آن جستجو انجام شده است اما بی خیالش شوید، صرفا جهت اطلاع آوردم. طبیعتا هر کس این کلمه را سرچ کرده می خواسته وارد سایت ورز ش سه شود و نتیجه بازی پرسپولیس یا استقلال را ببیند.

نتیجه بازی پرسپولیس


وجود این کلمه کلیدی در لیست پربازدیها نتیجه تحلیل کلمه کلیدی قبلی توسط بنده را تایید می کند.

خلاصه بازی پرسپولیس و الاهلی


کلا هفته ای که گذشت هفته پرسپولیس بوده است. فن های پرسپولیس ظاهرا وقت نداشتند بازی را مستقیم ببینند و دنبال تماشای خلاصه بازی پرسپولیس و الاهلی بوده اند.

جانشین منصوریان


جستجوی این کلمه از هزاران بار گذشته است. این نشاندهنده اخبار خوبی برای مربی خوش اخلاق استقلالی منصوریان نمی باشد. ظاهرا همه از الان دنبال جانشین منصوریان می گردند.

منصوریان استفا داد


این کلمه هم در صدر جستجوها قرار داشته است. ظاهرا آنقدر که کلمه کلیدی منصوریان استفا داد مورد جستجو قرار گرفته، نتیجه بازی پرسپولیس اهمیت اینقدر نداشته.

جایگزین منصوریان


به کلمات کلیدی جایگزین منصوریان و جانشین منصوریان دقت کنید. اینها در واقع هر دو یک چیز هستند اما خوب هر کس با اولین کلمه ای که به ذهنش رسیده جستجو کرده است. این مورد در سئو خیلی مهم است، اساسا سعی کنید در تگهای سایتتان حتما هر دو کلمه جانشین منصوریان و جایگزین منصوریان را قرار بدهید. تا کاربر هر کدام را که سرچ کرد شانسی برای شما باقی مانده باشد.

من از تو میگم چون دلت پاکه


احتمالا کسانیکه کلمه من از تو میگم چون دلت پاکه را جستجو کرده اند، بدنبال دانلود آهنگ سریال گسل از میلاد بابایی بوده اند. به هر حال این کلمه هم در هفته اخیر مخاطب خیلی زیادی داشته است.

شر كردن اينترنت ايفون


کسانی که شر كردن اينترنت ايفون را جستجو کردند احتمالا منظورشون شیر کردن اینترنت گوشی آیفون بود، به هر حال این قشر اپلی ها اینطوری جستجو می کنند دیگه. سلیقه جستجوشون رو هم به شخصه پسندیدم، خلاصه و مفید بود.

کلش بی نهایت


جستجوی کلش بی نهایت در هفته اخیر نشون میده، کلش بازا هنوز زنده اند و قصد ندارند تا ماجرای لول بالا رفتن رو بی خیال بشند.

دانلود رمان


خدا رو شکر که کلمه دانلود رمان رو هم تو لیست دیدیم. به شخصه از اینکه می بینم علاقمندان مطالعه در هفته اخیر بیشتر شدند خیلی خوشحالم.

دانلود آهنگ تنها امید زندگی سینا سرلک


به اقای سینا سرلک تبریک میگم. هفته اخیر هواداران زیادی دنبال دانلود آهنگ تنها امید زندگی سینا سرلک بودند.

دانلود آهنگ جدید


این کلمه کلیدی رو شاید هفته های بعد تو آمار نیارم، اما یادتون نره دانلود آهنگ جدید یکی از کلمات کلیدی هست که کاربرای اینترنت ایران تقریبا هر روز هزاران بار تو گوگل جستجو می کنند. این تنوع طلبی عزیزان که همیشه دنبال جدیدند منو کشته.

آریانا سعید


جستجوی فراوان اسم یک خواننده افغانی در ایران نشون میده که واقعا برادران افغان ما تعدادشون تو ایران خیلی قابل توجه باید باشه.

سعید مدرس عطر دنیات


اینم از اون خیلی پر بازدیدها بوده. در واقع سعید مدرس عطر دنیات، یه جورایی جزو تاپ تن بوده.

سعید مدرس و همسرش


واسه خود من یکی، جستجوی فراوان کلمه سعید مدرس و همسرش، زیاد عجیب نیس. یه جورایی تو تجربیات قبلی مدام دیدم که هر کی یه کمی مشهور می شه جستجوی اسم اون شخص + کلمه همسرش به سرعت زیاد میشه. حالا یا مردم ما خیلی کنجکاوند سر از زندگی خصوصی طرف در بیارند، یا هم که این جستجو کار دخترای مجردیه که عاشق صدای سعید مدرس شدند. anyway ...

ساره بیات


خانم ساره بیات بازیگر مشهدی کشور عزیزمان، اینروزها تعداد فن هاش حسابی بالا رفته. برای ایشون آرزوی موفقیت می کنیم.

مریم میرزاخانی


جستجوی این کلمه یعنی مریم میرزاخانی، نسبت به هفته های قبل آمارش کمتر شده، اما هنوز هم آمار بازدید بالایی داره. روح این دانشمند عزیزمون و افتخار ایرانی ها در دنیا شاد باد.

دکتر مریم اردبیلی


دکتر مریم اردبیلی، خانم دکتری که پنج فرزند و دو دکترا دارد، توصیه کرده است که به فرزندان خود خواهر و برادر هدیه دهید. اسم خانم دکتر مریم اردبیلی اینروزها جستجوی خیلی بالایی دارد. احتمالا همین اظهار نظرشون ایشون رو در کانون توجهات قرار داده باشه.

فیلم شهادت محسن حججی


اول درود می فرستم به روح این شهید بزرگوار. بعد یک نکته رو در این مورد بگم، کلمه ای که کاربرا در این زمینه زیاد جستجو کرده بودند متاسفانه کلمه فیلم سر بریدن این شهید بزرگوار بود، که آن را بنده با شهادت جایگرین کردم. بازم به روحش درود و تحیت می فرستم و برای خانواده اش صبر و آرامش از درگاه الهی رو مسالت دارم.

فیلم آواز گنجشک ها


واسه خود من یکی خیلی عجیبه که یکدفعه چی شد که این فیلم مربوط به حداقل یک دهه قبل این هفته اینقدر جستجو داشته. فیلم آواز گنجشک ها ساخته مجید مجیدی اینروزها بدجوری در کانون توجهات قرار گرفته است.

مرگ جری لوییس


خبر مرگ جری لوییس، که تقریبا همه ما ایرانیها بارها و بارها فیلمهاشو دیدیم، جزء پر بیننده های این هفته بوده.

علت مرگ پویا عظیم زاده


خبر علت مرگ پویا عظیم زاده، فرزند احد عظیم زاده ( از تولید کنندگان برتر فرش دستباف در ایران) هم از اخبار تقریبا بازدید بالای هفته گذشته بوده.

ثبت نام کتاب درسی


وجود کلمه ثبت نام کتاب درسی در لیست پربازدیدهای هفته نشون میده که دانش آموزا و اولیاء دانش آموزا از الان دارند خودشون رو برای ماه مهر آماده می کنند. باز بوی ماه مهر باز بوی مدرسه ...

تصادف جاده ازنا اراک


متاسفانه این تصادفات دست از سر ما بر نمی دارند، امیدوارم هیچ وقت دیگه شاهد پر جستجو بودن کلمات تصادف اینجا و اونجا نباشیم. تو رو خدا در رانندگی صبور و با حوصله باشید و دقت کنید ...

برانکو ایوانکوویچ


ظاهرا طرفدارای برانکو ایوانکوویچ دارند روز به روز بیشتر میشن. این کلمه هم پر جستجو بوده

زیبای خفته سروش رضایی


این جستجو از اون مواردی بود که خود من هم مشتاقانه جستجو کردم. واقعا این سروش رضایی کاراش حرف نداره. زیبای خفته اثر سروش رضایی، رو حتما پیشنهاد می کنم ببینید. لینک تماشای آنلاینشم براتون میزارم.

دانلود انیمیش زیبای خفته کاری از سروش رضایی

حوادث بارسلون


این حمله تروریستی که در بارسلون اتفاق افتاد و همه رو ناراحت کرد، جزء پر بازدیدهای هفته بوده.

ماجرای قتل حمید صفت


در واقع این جستجو اشاره به ماجرای قتل ناپدری حمید صفت، خواننده معروف رپ دارد. ضمن عرض تسلیت به این هنرمند پر طرفدار، امیدواریم هر چه زودتر مسببان ماجرا پیدا شوند. این موضوع هم جزء اخبار داغ هفته گذشته بوده.

ازدواج حامد نیک پی


از موضوع قتل و حوادث بیاییم بیرون، این هفته خبر ازدواج پر بازدید هم داشتیم که یکیش همین ازدواج حامد نیک پی بوده.

ازدواج نصرالله رادش


ازدواج پربازدید دوم هفته خبر ازدواج نصرالله رادش هنرمند طنز و محبوب کشورمان می باشد. البته اگر اشتباه نکنم باید ازدواج دومش باشه. آرزوی خوشبختی برای همه زوجها می کنیم.


هر چند این لیست هنوز میتونه ادامه داشته باشه، اما برای این هفته به همین میزان اکتفا می کنم، هفته بعد مجددا با پر جستجو ترین کلمات فارسی در گوگل در خدمت شما هستم.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز