خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


ترفندهای ویندوز- افزایش سرعت کپی

ترفندهای ویندوز- افزایش سرعت کپی
در این مقاله کوتاه و مختصر، قصد داریم به معرفی یک نرم افزار قدرتمند در زمینه کپی فایل ها با سرعت بیشتر در ویندوز را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکار
TeraCopy یک ابزار انتقال فایل freemium است که به عنوان یک جایگزین برای ویژگی انتقال فایل یا Copy در ویندوز اکسپلورر طراحی شده است. تمرکز آن یکپارچگی داده ها، قابلیت اطمینان انتقال فایل و توانایی مکث و یا بازگرداندن انتقال فایل ها است.


TeraCopyبا استفاده از بافرهای(Buffer) تنظیم شده به صورت پویا برای کاهش زمان جستجو استفاده می کند. کپی ناهمزمان سرعت انتقال فایل بین دو هارد دیسک را افزایش می دهد.
در صورت خطا در انتقال، TeraCopy چندین بار تلاش برای Copy فایل خواهد کرد؛ پس از آن، فایل معیوب را رها کرده و بقیه عملیات را ادامه می دهد. TeraCopy نیز به کاربر نشان می دهد که انتقال فایل با مشکل مواجه شده و اجازه می دهد که کاربر مشکل را برای آن فایل مشکل ساز انجام و Recopy برای آن انجام شود. TeraCopy توضیحاتی برای فایل های skipped شده ارائه نمی دهد و به سادگی آنها را به عنوان "Skipped" گزارش می دهد. ممکن است علت های متعددی وجود داشته باشد که کاربر با فهمیدن و شناختن آنها مشکل را برطرف برطرف کند. بعنوان مثال نام فایل طولانی باشد.

شما به راحتی می توانید این نرم افزار را حتی از وب سایت های فارسی زبان با جستجو در گوگل دانلود کرده و آن را نصب و استفاده کنید.

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز