خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


ایرانی ها در گوگل چه کلماتی را بیشتر جستجو می کنند؟ راهنمای وبمسترها

ایرانی ها در گوگل چه کلماتی را بیشتر جستجو می کنند؟ راهنمای وبمسترها
نویسنده : امیر انصاری
در این نوشتار وبمسترهای (صاحبان و یا گردانندگان وبسایتها) سایتهای فارسی را راهنمایی می کنیم، تا در مورد چه موضوعاتی مطالبی را بنویسند که بتوانند از ترافیک موتور های جستجو بیشترین بهره را ببرند. آنچه به صورت کلی در این زمینه مهم است ،اینست که قطعا کلمات کلیدی تاریخ مصرف دارند، برخی از آنها ممکن است تاریخ مصرفشان بیش از یک دهه باشد و برخی دیگر ممکن است تاریخ مصرفشان چند روز، چند هفته و یا چند ماه باشد. وبمستر هوشمند کسی است که بداند در هر زمانی در چه موضوعی محتوای مناسبی با توجه به موضوعیت سایتش اضافه نماید. این راهنما و بطور کل این سری از راهنماها قطعا می تواند منبع خوبی برای عناوین مطالب شما باشد.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکاراگر مشتاق هستید تا آمار سایر هفته ها را نیز ببینید می توانید لینک زیر را بازدید نمایید. همینطور در آنجا نحوه گردآوری این اطلاعات و منابع جمع آوری این اطلاعات را نیز آورده ایم و در موردش توضیحاتی ارائه کرده ایم.

کلمات پر جستجوی ایرانی ها در گوگل (بروز رسانی هفتگی آمارها)

درمان سینوزیت با روغن سیاه دانه


ایده این موضوع پر مخاطب را تقدیم می کنم به همه کسانی که در زمینه سلامت و پزشکی وبسایت دارند. حتما در زمینه درمان سینوزیت با روغن سیاه دانه محتوا تولید کنید. خیلی ها دنبالش هستند. اگر هم واقعا چنین درمانی صحت نداشته باشد و درمان سینوزیت با روغن سیاه دانه میسر نباشد، محتوای مناسب در زمینه رد این درمان را تولید کنید. در صورت صحت موضوع حتما این کلمات کلیدی را فراموش نکنید : سیاه دانه را چگونه بخوریم، خاصیت سیاه دانه چیست، خواص روغن سیاه دانه برای پوست صورت، فواید روغن سیاه دانه، طریقه مصرف سیاه دانه و ...

لوییز هی


لوییز هی (Louise Hay) یک سخنران انگیزشی، و نویسنده آمریکایی است. در مورد زندگینامه لوییز هی، آثار لوییز هی و کلا هر چیز دیگری که مرتبط به وی می باشد، محتوایی را تولید کنید. به تازگی مشتاقان لوییز هی افزایش یافته اند و قطعا می توانید مخاطب قابل توجهی از این بابت جذب کنید.

آهنگ یه شام رمانتیک


بدجوری دنبال این موضوع هستند. مخصوصا اگر سایت در زمینه موسیقی دارید یک مطلب با عنوان آهنگ یه شام رمانتیک بسازید و آهنگ های رمانتیکی را گردآوری کنید و ارائه بدهید.

دودی الفاید


دودی الفاید فرزند محمد الفاید که یکی از میلیاردهای مقیم انگلیس می باشد، می تواند موضوع بسیار خوبی برای نوشتن باشد. مرگ دودی الفاید یکی از مشکوک ترین پرونده های جنایی زمان خودش بود. در این باره سعی کنید مطالبی را از سایتهای انگلیسی زبان ترجمه کنید. شک نکنید مخاطب خوبی جذب سایتتان خواهد شد.

علت مرگ ابوعلی سینا


شاید برایتان عجیب باشد که علت مرگ ابوعلی سینا هم موضوع خوبی باشد. یک تحقیقی کنید و در این باره محتوای مناسبی تولید کنید. مخاطب دارد.

غذاهای نونی برای شام


اگر سایت در زمینه سلامت یا پزشکی دارید. در مورد غذاهای نونی برای شام حتما محتوا تولید کنید. مخاطبان بدجوری پیگیرش هستند.

شام رژیمی


این موضوع شام رژیمی هم مشابه موضوع غذاهای نونی برای شام پر مخاطب است.

دانلود آهنگ تولد شماعی زاده


اگر سایت موسیقی دارید، بدانید این آهنگ اینروزها مخاطب زیادی دارد. پس دانلود آهنگ تولد شماعی زاده را جزء برنامه کاری تولید محتوای وبسایتتان قرار دهید.

پیام تبریک تولد پدر


در مورد پیام تبریک تولد پدر، بدانید که مخاطب دارد. سعی کنید یکسری متن پیامک مناسب برای تبریک تولد به پدران عزیز، را در سایتتان داشته باشید. خیلی ها دنبالش هستند.

دانلود آهنگ جشن تولد بزرگسالان


در مورد موضوع دانلود آهنگ جشن تولد بزرگسالان، اگر سایت موسیقی دارید، دست کمش نگیرید. مخاطبان زیادی دنبالش هستند و سوژه خوبی می باشد.

تبریک تولد عاشقانه به همسر


این موضوع را دیگر حسابی جدی بگیرید. موضوع تبریک تولد عاشقانه به همسر از آن موضوعاتی است که همیشه مخاطب داشته و دارد، مخصوصا امروزها دیگر بیشتر هم شده است.

کیک تولد گوسفندی


شاید عجیب باشد، اما دنبالش هستند. موضوع کیک تولد گوسفندی را هم جدی بگیرید. تا می توانید در موردش عکس و مطلب جمع آوری کنید و در سایتتان حتما مطلبی با این موضوع داشته باشید.

تزیین سالاد الویه


اگر سایت آشپزی یا مجله خانوادگی دارید، حتما در مورد تزیین سالاد الویه محتواهای زیادی تولید کنید. آنقدر که دنبال موضوع تزیین سالاد الویه هستند، شما را شوکه خواهد کرد.

رمان شام مهتاب هما پور اصفهانی


این موضوع هم اینروزها داغ است. موضوع رمان شام مهتاب هما پور اصفهانی را فراموش نکنید.

دانلود فیلم دیوار بزرگ دوبله فارسی بدون سانسور


اگر سایت در زمینه فیلم دارید موضوع دانلود فیلم دیوار بزرگ دوبله فارسی بدون سانسور را فراموش نکنید. البته توصیه نمی کنم بدون سانسورش را قرار دهید. ریسکش با خودتان. اما واقعا مخاطب زیادی دارد.

روش درست كردن شربت خاكشير


اینهم از آن موارد پرمخاطب است. اگر در مورد روش درست كردن شربت خاكشير محتوایی تولید می کنید. کلمات کلیدی زیر را نیز فراموش نکنید : شربت گل سرخ، شربت بهار نارنج، طرز تهیه شربت تخم شربتی، شربت انجیر، شربت در شهرزاد، طرز تهیه شربت بهار نارنج، شربت خیار سکنجبین، و ...

مریم پیربند


در مورد این بازیگر سینما یعنی مریم پیربند محتوا تولید کنید. مخاطب دارد.

کاردستی با لیوان یکبار مصرف


موضوع کاردستی با لیوان یکبار مصرف هم موضوعی است که اینروزها مخاطب پیدا کرده است.

یک لیوان آب چند گرم است


شاید سوال احمقانه ای به نظر برسد، اما واقعا یک عده برایشان سوال است که یک لیوان آب چند گرم است؟ پاسخشان را بدهید. شک نکنید تعداد زیادی می آیند و می خوانندش.

ساخت اسپیکر


امروزه این کلمه هم پر مخاطب است. ظاهرا بعضی ها از گرانی اسپیکر دیجی کالا شاکی شده اند و خودشان دست به کار شدند و می خواهند اسپیکر بسازند. حتی بعضی ها هم می خواستند اسپیکر بلوتوثی بسازند.

تاب کودک خانگی


در این مورد محتوا تولید کنید. بطور کل موضوع تاب کودک خانگی، پر مخاطب است. چون همه بچه ها تاب بازی را دوست دارند و از آن طرف هم پدر و مادرهای امروزی زیاد وقتی برای بردن بچه ها به پارک جهت تاب بازی ندارند. اینست که دنبال تاب کودک خانگی هستند.

آب و هوای پوکت در شهریور


آب و هوای پوکت در شهریور سوال خیلی ها بوده است. جالب است بدانید پوکت یکی از شهرهای توریستی تایلند است.

اپارات اعدام قاتل داداشی


با وجودیکه مدت زیادی از اعدام قاتل روح الله داداشی می گذرد اما هنوز هم خیلی ها دنبال اپارات اعدام قاتل داداشی هستند.

قاتل بروسلی


آخرشم ما نفهمیدیم قاتل بروسلی کی بود. اما هر چی هست، ظاهرا نسل جدید هم برایش خیلی سواله که قاتل بروسلی کیست. اگر می دانید حتما محتوا برایش تولید کنید. مخاطب دارد.

قاتل مهدی گاوزن


اینهم از آن موضوعاتی است که خیلی جستجو شده است. اگر می دانید قاتل مهدی گاوزن کیست، محتوایی برایش تولید کنید. مخاطب زیادی دارد.
نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز