خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


فعال کردن Dark Theme در ویندوز 10

فعال کردن Dark Theme در ویندوز 10
در این مقاله در خصوص یک امکان جدید در ویندوز 10 ورژن 1809 یا Redstone 5 بحث کنیم. بسیاری از کارنبر تمایل به استفاده از تم ها در ویندوز دارند. با استفاده از تم رنگ File explorer را تغییر می دهند. سابقا برای انجام چنین کاری ناچارا باید به سمت نرم افزارهای جانبی می رفتیم چون این امکان بصورت Built–in در خود ویندوز وجود نداشت ولی در ویندوز 10 این امکان اضافه شده و با خود ویندوز یکپارچه شده است. نرم افزارهای جانبی شاید تم های خیلی زیادی ارائه دهند ولی باید در نظر داشت که از منابع سیستم هم استفاده خواهند کرد ولی این امکان، فشاری به منابع سیستم نخواهد آورد.


برای این مورد به Settings ویندوز وارد شده و سپس به Personalization وارد شوید و در ادامه از پانل سمت چپ گزینه Colors را کلیک کنید.
یا روی دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Personalization را کلیک و دوباره از پنل سمت چپ، Colors را کلیک کنید. از هر راهی که وارد شوید، صحیح است.

فعال کردن Dark Theme در ویندوز 10 . آموزشگاه رایگان خوش آموز

بدین ترتیب در قسمت مقابل، در بخش Choose your default app mode، با انتخاب گزینه Dark، تم و پس زمینه مشکی خواهد شد. برای تم سفید رنگ هم همان گزینه پیشفرض یا Light را انتخاب کنید.نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز