خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


رفع ارور Photoshop could not complete your request

رفع ارور Photoshop could not complete your request
نرم افزارPhotoshop یکی از محبوب ترین ابزارها برای ویرایش تصاویر می باشد. کاربران دلایل زیادی برای ترجیح دادن Photoshop نسبت به سایر ابزارهای مشابه دارند. استفاده از آن نسبتاً ساده است و ویژگی های بسیاری دارد. همچنین یکی از دلایل اصلی قابلیت اطمینان است.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکاربه عبارت دیگر ، مردم به این ابزار ویرایش تصویر اعتماد می کنند تا یک تجربه بدون مشکل را برای انجام کار خود ارائه دهند.

در هر صورت، همیشه هم این قضیه مصداق ندارد و درست نیست. مانند هر نرم افزار دیگری، نرم افزار فتوشاپ هم شامل ارورهای مختلفی خواهد شد و تعداد کمی از افراد هنگام تلاش برای باز کردن فتوشاپ با پیام خطای Could not complete your request because of a program error مواجه شده اند. اگر با این مشکل مواجه هستید، مشکل جدی ای است چرا که نمی توانید با فتوشاپ کار کنید. از این رو برای رفع این مشکل راه حل های ساده ای را در پیش خواهیم گرفت.

1. Unlock the library folder

برخی از کاربران علت مشکل را قف بودن فولدر library اعلام کرده اند که با Unlock کردن آن مشکل برطرف شده است.


2. Change the file type to PNG

اگر روش فوق موثر نبود، فرمت فایل را به PNG تغییر دهید. به این ترتیب از مواجهه با پیام Could not complete your request because of a program error جلوگیری می کنید.

3. Reinstall Photoshop

شما باید از این روش به عنوان آخرین راه حل استفاده کنید. حذف و نصب مجدد فتوشاپ کار خسته کننده ای است ، اما متاسفانه ، این ممکن است تنها راه حل باشد. حتما کارهای خود را در جای مناسبی Save کرده و سپس اقدام به uninstall و نصب مجدد برنامه فتوشاپ کنید.
نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز