خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


تنظیمات نمایشی در سند حسابداری

تنظیمات نمایشی در سند حسابداری
نویسنده : امیر انصاری
در فرم افزودن سند حسابداری در برنامۀ حسابداری راهکار تسهیلات نمایشی بسیاری در اختیار شما وجود دارد که با یادگیری کاربردهای آنها می توانید به نحو بهینه تر از برنامه بهره مند گردید. در این آموزش به برخی از این موارد که در داخل خود فرم سند حسابداری واقع شده اند می پردازیم.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکارنمای مشاهدۀ آرتیکلها


تصویر زیر دکمۀ "مشاهده" را به شما نشان می دهد، با کلیک بر روی این دکمه به نمای مشاهدۀ آرتیکلها وارد می شوید.

تنظیمات نمایشی در سند حسابداری
در تصویر زیر نمای مشاهدۀ آرتیکلها را می بینید. همانطور که می بینید در این نما بخشی از امکانات این صفحه مخفی یا غیر فعال می گردند. در این نما با انتخاب هر آرتیکل (چه با ماوس و چه با بالا و پایین رفتن توسط صفحه کلید) اطلاعات کامل آن آرتیکل نمایش داده می شود. در واقع این نما مکانیزم سریعی برای حرکت در آرتیکلها همراه با مرور جزئیات کامل آنها می باشد.

تنظیمات نمایشی در سند حسابداری
برای خروج از نمای مشاهدۀ آرتیکلها کافیست مجدداً بر روی این دکمه کلیک کنید تا به نمای معمولی باز گردید.

تیک نمایش آرتیکل


گاهی اوقات پیش می آید که می خواهید فضای بیشتری برای پیمایش آرتیکلها داشته باشید و می خواهید بیشترین فضای صفحه به این عملیات تخصیص یابد. در تصویر زیر تیک "نمایش آرتیکل" را می بینید، این گزینه برای همین عملیات تعبیه شده است. اگر این گزینه تیک خورده باشد (که به صورت پیش فرض همینطور است) جزئیات آرتیکلها به شما نمایش داده می شوند و اگر تیکش را بردارید همانند تصویر زیر فضای پیمایش رکوردها در صفحه بیشتر خواهد بود.

تنظیمات نمایشی در سند حسابداری

تنظیمات شبکه نمایش داده


این گزینه در واقع خودش مشمول بر دهها تنظیم مختلف نمایشی برای چگونگی نمایش ردیف ها، فونت نمایشی، رنگ نمایش هر سلول، و ... می باشد. به دلیل مفصل بودن این امکانات و جزئیات فراوانی که دارد طی یک مجموعه آموزش کامل به آنها پرداخته ایم که لینکش را در زیر می بینید:


برای مشاهده فهرست کامل آموزشهای این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید :

دوره آموزش جامع سیستم یکپارچه سازمانی راهکار

نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز