خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


رفع ارور no device detected, please connect a device

رفع ارور no device detected, please connect a device

کد مطلب : 6859


Corsair تجهیزات مخصوص بازی را برای گیمرهای حرفه ای ارائه می دهد و این شرکت همچنین برای استفاده بیشتر از محصولات خود ، Corsair Utility Engine را نیز ارائه کرده است که در واقع یک نرم افزار customization یا سفارشی برای محصولات Corsair می باشد. در کار با این برنامه، بسیاری از کاربران ارور no device detected, please connect a device را گزارش کرده اند.

آموزش سالیدورکز 20-2019
این خطا عمدتا پس از راه اندازی برنامه Corsair Utility Engine رخ می دهد و برنامه در تشخیص دستگاههای متصل Corsair موفق نیست. اگر شما هم این خطا را تجزیه کرده اید و به دنبال راه حل های هستید، در اینجا روش های به منظور برطرف کردن خطا وجود دارد که امیدواریم موثر واقع گردند.

1. Quit and relaunch CUE

اگر برنامه Corsair Utility Engine اجراست آن را ببندید. شاید خیلی ساده به نظر برسد ولی همین کار مشکل را برای برخی کاربرانی که همین ارور را تجربه کرده اند موثر واقع شده است. برنامه را بسته و سیستم را ریستارت کنید. پس از بالا آمدن دسکتاپ برنامه Corsair Utility Engine یا CUE را اجرا کنید.

2. Unplug and replug the device

اگر برنامه Corsair Utility Engin در حال اجراست، آن را ببندید و سپس تمامی دستگاه های Corsair که به لب تاپ تان متصل است را جدا کنید.
لب تاپ را ریستارت کنید سپس کلید Esc را از صفحه کلید لب تاپ فشرده و همینطور آن را نگه دارید و دستگاه هایی که جدا کرده بودید را وصل کنید. سپس برنامه Corsair Utility Engine را اجرا کرده و وضعیت را بررسی کنید.
بسیاری از کاربرانی که با این خطا مواجه بودند، فشردن کلید ESC و وصل کردن دستگاه ها به لب تاپ، برای آنها موثر واقع گردید.

3. Update the drivers

درایور مربوط به کیبورد Corsair را از سایت سازنده دانلود و در سیستم تان نصب کنید.
همین طور درایور Update USB controller driver را هم در سیستم تان بروز کنید. شما با استفاده از برنامه های بروزرسانی درایور در ویندوز به سادگی می توانید این درایورها را بروزرسانی کنید. اگر با طرز کار این برنامه ها آشنایی ندارید، در لینک های زیر در خصوص برخی از آنها توضیح داده شده است که می توانید بدان ها مراجعه کنید.


4. Check Corsair keyboard compatibility

اگر مشکل مربوط به کیبورد Corsair باشد، مطمئن شوید که بصورت کامل از RGB پشتیبانی کند(full RGB supported). با مشخصات کیبورد خود مراجعه کنید چرا که همه کیبوردهای Corsair از ویژگی full RGB supported برخوردار نیستند. اگر کیبورد شما از این ویژگی پشتیبانی نکند، Corsair Utility Engine ممکن است همه آپشن ها را برای شما نمایش ندهد و ارور مذکور را مشاهده کنید.


دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.

لطفا پیش از ارسال دیدگاه ، به نکات زیر توجه فرمایید :

- از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید. دیدگاه ها و سوالات متفرقۀ خود را می توانید در تالارهای گفتمان خوش آموز مطرح نمایید.
- لطفاً دیدگاه های خود را با حروف فارسی تایپ کنید، دیدگاه های فینگیلیش تایید نمی شوند.
- قبل از ارسال دیدگاه حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
- نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
- لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از طریق ایمیل khoshamoz[at].hotmail.com ارسال نمایید
- چرا آموزش های سایت خوش آموز در قالب فایل pdf به صورت یکجا ارائه نمی شوند؟
- چرا برخی پرسش های کاربران پاسخ داده نمی شوند؟

آموزش های رایگان خوش آموز