خوش آموز درخت تو گر بار دانش بگیرد، به زیر آوری چرخ نیلوفری را


ترجمه کتاب Starman - سطح Starter

ترجمه کتاب Starman - سطح Starter
کتاب کوتاه Starman، یکی از کتب داستانی برای زبان آموزان(انگلیسی) است که البته ترجمه کتاب Starman در سطح استارتر(Starter) را در اینجا خدمت شما دوستان عزیز قرار داده ایم. این کتاب در بسیاری از آموزشگاه های زبان کشور به زبان آموزان توصیه می شود و کتاب داستان بصورت کلی در تقویت خواندن، شنیدن(با توجه به اینکه فایل صوتی آن هم موجود است) بسیار تاثیر دارد و زبان آموز، با مطالعه و درک خود از مطلب باید قادر ارائه این کتاب بصورت کنفرانس باشد. حالا یا باید کتاب حفظ شود و یا بصورت کلی موضوع کتاب ارائه شود که این موضوع به شیوه استاد زبان بر می گردد که به چه شکل از شاگردان خود خروجی از این کتاب بگیرد. یکی از مشکلاتی که زبان آموزان در چنین کتاب هایی دارند، عدم درک موضوع کتاب است یا به عبارت دیگر معنی جملات را متوجه نمی شوند. از این رو در اینجا معنی این کتاب در اختیار شماست.

سیستم یکپارچۀ سازمانی راهکار
این کتاب 24 صفحه دارد که هم فایل PDF و هم فایل صوتی بصورت یکجا در لینک های زیر موجود است و هم اینکه ترجمه صفحه به صفحه این کتاب را در سایت قرار داده ایم و شما لینک هر صفحه را در ذیل خواهید یافت. لازم به ذکر است که فایل صوتی هر صفحه در همان صفحه هم قرار داده شده که هم روخوانی و شنیدن متن آن صفحه را بصورت همزمان بتوانید انجام دهید.
ترجمه کتاب Starman - سطح Starter . آموزشگاه رایگان خوش آموز

The empty center of Australia . The sun is hot and there are not many people. And when bill meets a man, alone standing on an empty road a long way from anywhere, he is surprised and worried.
And Bill is right to be worried. Because there is something strange about the man he meets. Very strange…


مرکز خالی استرالیا. خورشید گرم است و مردم زیادی در اینجا وجود ندارد. و وقتی بیل با یک مرد در یک جاده خالی و دور از همه جا مواجه می شود، مضطرب و غافلگیر می شود.
و بیل حق دارد نگران باشد. زیرا در مورد مردی که او را می بیند، چیز عجیبی وجود دارد. خیلی عجیب…

صفحات کتاب Starman-Starter


نمایش دیدگاه ها (0 دیدگاه)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

انتخاب تصویر ویرایش حذف
توجه! حداکثر حجم مجاز برای تصویر 500 کیلوبایت می باشد.


دسته بندی مطالب خوش آموز